"МАРК-WEB" (НПО "Информсистема")
Національна бібліотека України для дітей

Пошук в електронному каталозі

Електронний каталог на сайті Національної бібліотеки України для дітей містить бібліографічні описи документів фонду. Увага! Електронний каталог не є електронною бібліотекою – в ньому не представлені повні тексти книг, статей та аудіовізуальних видань.

Електронний каталог складається з окремих баз даних (БД):

Бази даних електронного каталогу оновлюються щомісячно. Списки кращих книжкових новинок українських видавництв, одержаних бібліотекою, можна переглянути у розділі «Нові книги України».

Пошук інформації в електронному каталозі розпочинається з вибору режиму пошуку: простого або розширеного.

Перехід до "Простого пошуку"

Перехід до "Розширеного пошуку"

Для здійснення простого пошуку необхідно вибрати одну з баз даних електронного каталогу у вікні «Вибір БД». Далі потрібно визначити та позначити пошукові поля, натиснувши лівою кнопкою миші у квадратику біля назви поля. Пошук можна здійснювати як за всіма пошуковими полями (позначити всі), так і за певними із них. Зміст запиту формулюється у вікні «Терми». Деталізувати умови пошуку та його результати можна, змінюючи параметри: кількість виданих записів на сторінці, вид відповіді, вид пошуку, тип запису і бібліографічний рівень. Після визначення усіх умов пошуку натисніть клавішу «Знайти». Для формування нового запиту потрібно очистити зміст попереднього, натиснувши відповідну клавішу.

Використання розширеного пошуку додатково надає можливості формування запитів за декількома параметрами одночасно, застосовування системних словників, сортування результатів пошуку тощо.

Практичні поради щодо здійснення пошуку можна переглянути тут.

УВАГА!
Читачі бібліотеки мають можливість зробити попереднє замовлення на потрібні документи, відправивши листа за адресою: library@chl.kiev.ua.
Інструкцію та зразок листа дивіться тут.

Усі зауваження і побажання прохання направляти за адресою: library@chl.kiev.ua