Замовлення екскурсій

[ Вхід ]

Групова екскурсія

Важливо знати!

1. Замовлення на групову екскурсію здійснюється за місяць для узгодження з планами масової роботи бібліотеки.

2. На групову екскурсію можна записати одночасно від 15 до 60 дітей віком від 6 до 14 років у супроводі дорослих – вихователів, вчителів, батьків.

В ході екскурсії дітям не тільки розкажуть про усі можливості, які надає сьогодні головна дитяча бібліотека, але й нададуть змогу ними скористатися: поспівати у караоке, послухати музику та потанцювати, переглянути виставку театральної ляльки та виставки художніх робіт гуртківців бібліотеки, познайомитись з довідково-енциклопедичними виданнями у читальних залах, почитати журнали.

Екскурсія, за вашим бажанням, може бути тематичною, про що необхідно вказати у замовленні. Можна додатково замовити перегляд лялькової вистави, мультфільмів, кінофільмів у актовому залі, або у Кімнаті казок. Додаткові побажання вносяться у спеціальне текстове поле.

За 1,5 години екскурсії діти відвідають усі відділи обслуговування бібліотеки, читачем яких вони можуть стати:

  • Відділ обслуговування дошкільників та учнів початкових класів зустрічає своїх читачів у «Читай-містечку», де в ході гри-подорожі діти знайомляться з такими поняттями як «бібліотека», «читальний зал», «абонемент», отримують навички справжнього читача, дізнаються про різноманітні серії книг, про дитячі періодичні видання. Лялькові персонажі з казок Ш. Перро та Г. Х. Андерсена вводять дітей у світ дитячої , створюючи імпровізовані міні-вистави за участю учасників екскурсії.
  • Відділ обслуговування учнів 5-9 класів продемонструє своїм читачам - дітям середнього та старшого шкільного віку – можливості, якими вони можуть скористатися при індивідуальному відвідуванні бібліотеки: 85 назв газет та журналів, унікальна колекція довідково-енциклопедичних видань, широкій вибір художньої літератури, комп’ютери з підключеням до мережі Інтернет , зона WI-FI, інтерактивна програма з вивчення англійської мови «Rosetta Stone», електронні пристрої - електронний рідер, IPad, користуватися якими теж можна навчитися у бібліотеці.
  • Відділ мистецтв – це зустріч з прекрасним, яке можна почути, побачити, створити разом: послухати музику (сучасну, класичну, етнічну, музичні казки) індивідуально – у слухавках, або групою в окремому музичному залі, пограти на фортепіано, поспівати з друзями у караоке, потанцювати у диско-кімнаті, переглянути альбоми репродукцій чи художню виставку робіт відомих художників, або юних творців - гуртківців бібліотеки.
  • Відділ організації дозвілля та гурткової роботи запрошує до казкової країни «Світ ляльок». Казковий, але дуже добрий Змій-Горинич та Тягни-Штовхай підкажуть дорогу до будинку з зеленою лампою, де добра фея розповідає казки, а поряд зручно розташувалися на стендах музею персонажі цих казок. Діти зустрінуться з ляльками, в яких впізнають улюблених літературних героїв та віднайдуть приховані адреси книг, в яких живуть ці казкові персонажі, але після того, як відгадають загадки вікторини «З якої ми казки?». Учасники екскурсії побачать різноманітні види театральних ляльок, а також спробують з ними попрацювати – це ж так цікаво, відчути себе в ролі Ніф-Ніфа чи Вовчиська, Піноккіо чи Мальвіни!

Зверніть увагу!

Шановні керівники груп, велике прохання мати при собі список дітей у друкованому вигляді зі штампом школи/закладу, в якому вказати: - назву закладу, клас/групу, кількість дітей; - прізвище, повне ім’я та рік народження кожної дитини.

Цим ви значно полегшите організаційні моменти, які є необхідними при групових відвідинах бібліотеки. Дякуємо за розуміння!