Замовлення екскурсій

[ Вхід ]

Індивідуальна екскурсія для дитини (від 0 до 10 років) та родини

Шановні батьки! Бажаєте, щоб ваша дитина стала читачем, пізнала радість читання та спілкування з книгою? Якнайшвидше запишіть свого малюка до бібліотеки! Дитячі бібліотекарі переконані - чим раніше записати дитину до бібліотеки, тим органічніше книга увійде в її буття і стане невід’ємною частиною життя. Саме у ранньому дошкільному віці ви маєте шанс непомітно без особливих ускладнень залучити дитину до читання через відвідання бібліотеки разом із старшими членами родини - батьками, бабусею чи дідусем, старшими братиком чи сестричкою. Зробіть відвідання бібліотеки сімейним святом, радісною подією, і при цьому - цілком звичною справою!

Знайдіть вільний час та завітайте на первинну екскурсію усією родиною, щоб дізнатися, які можливості бібліотека надає для вашого малюка і для вас.

В ході екскурсії Вам і Вашій дитині покажуть усі відділи обслуговування читачів, продемонструють можливості, які надає сьогодні головна дитяча книгозбірня для розвитку творчих здібностей дитини. Малюки зможуть подивитися мультфільм у Кімнаті казок, послухати музику у відділі мистецтв, поспівати у караоке, побувати в музеї театральної ляльки та навіть потримати ляльки в руках, завітати до живого куточку бібліотеки… Та найголовніше – вибрати собі книгу до смаку і стати читачем бібліотеки!

Тривалість екскурсії: 1 – 1,5 год. в залежності від віку дитини.

Індивідуальні екскурсії бібліотека має змогу прийняти тільки у післяобідній час – з 14 до 16 години.

Зверніть увагу!

Для того, щоб записати дитину до бібліотеки одному з батьків необхідно мати при собі паспорт.

Ви можете об’єднатись з друзями та привести декілька дітей приблизно одного віку, але не більше трьох (3) дітей одночасно.