Олег Солянік про Царство Яблукарство Сашка Дерманського
13 березня 2019, 13:09   Автор: Олег Солянік

Олег Солянік

(Учень 4 класу, читач МКЗК «Централізована система бібліотек для дітей» м. Дніпра)

 

Радить прочитати:

 

Дерманський О. Царство Яблукарство / О. Дерманський ; мал. А. Василенка. – 3-тє вид. – Вінниця : Теза, 2017. – 184, [4] c. : іл. – (Пригодницька бібліотека).

 

«Я знаю багато фантастичних творів, але саме твір Сашка Дерманського найцікавіший. Сподобалось те, що книга написана як фантастична казка. В ній ціла купа відомостей про різні країни, бутики, ресторани з сучасного життя людини. В цій книзі дуже цікавий сюжет. Чесно кажучи, ліньки було б читати книгу, в якій все на одній ноті.

Сподобались мені головні герої, а особливо хлопець Іватан. В нього виразні риси характеру. Він чесний, сміливий, добродушний і трішки гордий. Він в важких ситуаціях виручає своїх друзів, а головне, він стоїть на доріжці добра і правди. Деяким людям треба повчитись у нього.

Але найбільше за всю книгу мене вразила здатність Сашка Дерманського залучати читачів літературним словом. Коли читаєш його книгу, таке почуття, що ніби ти сам їхав у яблукоході в Яблукарію, дивився битву борозняків, рятувався від вовчків і визволяв ціле королівство від Черв’якара.

Мета книги – навчити молодь товаришувати, допомагати і «ворошути мізками». Рекомендую всім дітям!»

P.S. Сподобався вираз Сашка Дерманського: «Бережіть зернятка ваших душ!»


Коментарі до статті