Порадь прочитати книжку


Порадь ті книжки, котрі, на твій розсуд, варто прочитати іншим. Поясни, чим саме вони тобі припали до душі.


Гліб Мунтян про «Світло не в моєму вікні» Ольги Рєпіної
18 червня 2019, 19:45   Автор: Гліб Мунтян

Гліб Мунтян

(учень 11 класу КЗО СЗШ № 34, м. Дніпро)

 

Радить прочитати:

 

Рєпіна О. Світло не в моєму вікні : повість / О. Рєпіна. – Київ : Український приіоритет, 2017. – 120 с.

 

«Раджу всім прочитати книгу «Світло не в моєму вікні», автором якої є Ольга Репіна.

Ця книга чудова!

Вона дає розуміння добрв та зла, поганого та доброго. З кожною прочитаною сторінкою цієї історії ми можемо зрозуміти, що, які б перешкоди не були б на твоєму шляху, ти повинен їх подолати, не дивлячись ні на що.

Історія головного героя Данили по-справжньому реальна, та розуміння того, що всі ці тяжкі життєві ситуації повинен був пройти маленький хлопчик не дає спокійно читати цю книгу.

Вероніка Дороніна про «Я закохалася» Марії Морозенко
15 березня 2019, 0:05   Автор: Вероніка Дороніна

Вероніка Дороніна

(учениця 7 класу, м. Кам’янське Дніпропетровської обл.)

 

Радить прочитати:

 

Морозенко М. Я закохалася : повість  / М. Морозенко ; обкл. О. Стельмах. – Київ : Академія, 2017. – 128 с. 

 

«Мені дуже сподобалась повість Марії Морозенко «Я закохалася», тому що головна героїня Віра схожа на мене. Вона як і я переживає перехідний вік, зміну настрою, першу закоханість, першу зраду, невпевненість в собі, невміння  розпізнати хто  справжній друг, а хто ні.

Валерія Климук

(13 років, читачка Райпільської бібліотеки,

с. Райполе Межівський район Дніпропетровської обл.)

 

Радить прочитати:

 

Воронина Леся. Таємниця Пурпурової планети : фантаст. повість / Воронина Леся ; мал. К. Білетіної. – Вінниця : Теза : Соняшник, 2005. – 172 с. : іл. – (Пригодницька бібліотека).

 

«Ось уже скоро закінчиться навчальний рік і настануть літні канікули. Кращими друзями дітей в цей час є сонце, річка, а також цікава книга. Я планую на канікулах прочитати ще декілька книг письменниці Лесі Вороніної. Бо нещодавно я закінчила читати її книгу «Таємниця Пурпурової планети». Цю книгу мені порадила прочитати бібліотекар нашої сільської бібліотеки, так як я взагалі люблю читати про веселі пригоди, мандрівки, фантастичні подорожі.

Коли я читала книгу, із кожним прочитаним рядком, із кожною сторінкою ставало все цікавіше. Бо навіть назва книги говорила саме про те, що на сторінках цієї повісті криється дещо таємниче та чарівне.

Головна героїня книги – дівчинка Оля, яка має надзвичайно обдарованого кота Гарбузика. А ще в неї з'являється друг – золотоволосий красунчик Люм, майже всемогутній прибулець із Пурпурової планети.

Олег Солянік про Царство Яблукарство Сашка Дерманського
13 березня 2019, 13:09   Автор: Олег Солянік

Олег Солянік

(Учень 4 класу, читач МКЗК «Централізована система бібліотек для дітей» м. Дніпра)

 

Радить прочитати:

 

Дерманський О. Царство Яблукарство / О. Дерманський ; мал. А. Василенка. – 3-тє вид. – Вінниця : Теза, 2017. – 184, [4] c. : іл. – (Пригодницька бібліотека).

 

«Я знаю багато фантастичних творів, але саме твір Сашка Дерманського найцікавіший. Сподобалось те, що книга написана як фантастична казка. В ній ціла купа відомостей про різні країни, бутики, ресторани з сучасного життя людини. В цій книзі дуже цікавий сюжет. Чесно кажучи, ліньки було б читати книгу, в якій все на одній ноті.

Сподобались мені головні герої, а особливо хлопець Іватан. В нього виразні риси характеру. Він чесний, сміливий, добродушний і трішки гордий. Він в важких ситуаціях виручає своїх друзів, а головне, він стоїть на доріжці добра і правди. Деяким людям треба повчитись у нього. 

Стефанія Макарова про «Незвичайні пригоди Алі» Галини Малик
13 березня 2019, 12:56   Автор: Стефанія Макарова

Стефанія Макарова

(11 років, читачка МКЗК «Централізована система

бібліотек для дітей» м. Дніпра)

 

Радить прочитати:

 

Малик Г. Незвичайні пригоди Алі : повість у 3 кн. / Г. Малик ; худож. Г. Олійко ; обкл. К. Штанко, Л. Корж-Радько. – Київ: А-БА-БА-ГА-ЛА-МА-ГА, 2015. – 223 с. : іл. 

 

«Із усіх книжок українських народних письменників, які я читала, мені найбільше подобається книга під назвою «Незвичайні пригоди Алі». Її написала письменниця, яку звати Галина Малик. У цій книжці розповідається про пригоди супротивної, ледачої, але по-своєму унікальної дівчинки, яка через те, що вона ніколи нічого не дороблює, потрапила до незвичайної країни під назвою «Недоладія». А ось докази того, що вона нічого не дороблювала: вона ніколи не допивала молоко бабусі, й через це вона плакала, Аля ніколи не доїдала й навіть ніколи не доплітала свої косички! Заплете одну, зав‘яже стрічечкою, а потім думає: «Чому це я повинна витрачати свій час на другу косичку? Нічого не буде, якщо я її не заплету», – й кладе собі в кишеню другу стрічечку. І ходить так цілий день: одна косичка заплетена, а друга – ні.

І до речі, дивне ім’я – Аля. Чому її так назвали? А ось чому: насправді нашу героїню звати Галя, але, коли вона була маленькою, то постійно говорила: «Аля хоче! Алі дай!» – і так в родині почали називати її Алею.