Віртуальна бібліографічна довідка. Об'єднана довідкова служба публічних бібліотек України
     
   
     
Привіт, Гість :: Вхід
українська мова     русский язык

Ліміт запитань на сьогодні: 34 .:. Запитань у базі: 45263
   


Автор запитання: Катерина із міста: Київ :: Запитання: 45399  
Катерина запитує:
Доброго дня. Пишу курсовий проект, а в наступному році на цю ж тему буду писати диплом магістра. Тему: "Зв'язки з громадськістю в діяльності Національної бібліотеки України дітей". Прошу допомогти підібрати літературу, маю план питань які би хотіла розкрити в написанні своєї роботи. РОЗДІЛ 1. СТВОРЕННЯ ТА РОЗВИТОК НАЦІОНАЛЬНОЇ БІБЛІОТЕКИ УКРАЇНИ ДЛЯ ДІТЕЙ. 1.1. Позиціонування Національної бібліотеки України для дітей.(Хочу зробити порівняння нашої бібліотеки та будь якої із ЄС) 1.2. Імідж бібліотеки як основа успішної діяльності бібліотеки. РОЗДІЛ 2. PR – ТЕХНОЛОГІЇ В ДІЯЛЬНОСТІ НАЦІОНАЛЬНОЇ БІБЛІОТЕКИ УКРАЇНИ ДЛЯ ДІТЕЙ 2.1. Організація та робота офіційного веб-сайту Національної бібліотеки України для дітей. 2.2. Комунікація з громадськістю Національної бібліотеки України для дітей. Дякую за допомогу!
Наша відповідь:
Доброго дня, Катерино! Пропонуємо Вам ознайомитись з електронними джерелами за вашим запитом:
«50 років, або Півстоліття дитинства…»: ювілейне науково-популярне видання [Електронний ресурс] / Нац. б-ка України для дітей ; уклад. Т.М. Кузілова. — Київ, 2017. — 121 с. — Режим доступу: https://chl.kiev.ua/MBM/Book/View/405#page/1/mode/2up.
Храм книги, що єднає покоління : фотолітопис [Електронний ресурс] / Нац. б-ка України для дітей. — Київ, 2019. — 60 с. — Режим доступу: https://chl.kiev.ua/mbm/Book/View/447#page/1/mode/2up.
Світ дитячих бібліотек [Електронний ресурс] / Нац. б-ка України для дітей. — Режим доступу: https://chl.kiev.ua/Default.aspx?id=5073.
Загальна інформація [Електронний ресурс] : [головна дитяча книгозбірня України] // Національна бібліотеа України для дітей : [вебсайт]. — Електрон. дані. — Режим доступу: https://chl.kiev.ua/Default.aspx?id=45. — Назва з екрану.
За умовами Віртуальної довідки ми відповідаємо лише на одне питання, уважно читайте правила довідки.

.: Розділ: Бібліотеки. Архіви :: 14.04.2021 12.31.19 :.
.: Національна бібліотека України для дітей :.
   

Generated in 0.577678 seconds