Національна бібліотека України для дітей
     
Віртуальна довідка1
Наша адреса:
03190, Київ, вул. Януша Корчака, 60
 
Написать письмо
 
 
   
Пошук по сайту  
 
Skip Navigation Links.
Про бібліотеку
Загальна інформація
Режим роботи
Контакти
Структура
"Вікно в Америку"
ЗМІ про бібліотеку
Спонсори
Благодійний фонд розвитку
Державні закупівлі
Вакансії
Послуги та сервіси
Новини
Замовлення екскурсій
Масові заходи
Клуби за інтересами
Психологічна служба
Віртуальна довідка
Версія для слабозорих
Електронні ресурси
Електронний каталог
Електронна бібліотека
Видання бібліотек для дітей
Інтерактивні ресурси
Ключ
Почитайко
Т.Г. Шевченко для дітей
Книжковий експрес з минулого
«Україно, ми твої діти» (серія)
Бібліотека у форматі Д°
Природа і людина (рек. покажчик)
Музей книги
Творчість дітей
Освітні заклади Києва
Пам'ятні літературні дати
Вибрані Інтернет-ресурси
Для дітей
Для дорослих
Дитячі бібліотеки в Інтернет
Це важливо знати
Читання - справа сімейна
ІнфоТека для дітей
ІнфоТека для дорослих
Інтернет-безпека для дітей
Інтернет-безпека для батьків
На допомогу бібліотекареві
Професійні новини
Бібліотеки України для дітей
Мережа бібліотек України для дітей
Національна секція IBBY
Асоціація дитячих бібліотекарів
Сторінка методиста
Проект "КОРДБА"
Інформаційна культура користувачів
Бібліотека + IT
Нові книги України
Книги обмінного фонду
Переможці Всеукраїнського сімейного конкурсу «Книга пам’яті мого роду»

Національна бібліотека України для дітей відкриває завісу і оголошує імена переможців Всеукраїнського сімейного конкурсу «Книга пам’яті мого роду».

Отже, переможцями конкурсу стали:

У номінації «Сімейна книга пам’яті» вікова категорія 6-11 р.:

    1. Ситник Дмитро (Кіровоградська обл.)

    2. Татаровський Дмитро (Херсонська обл.)

    3. Толстеньова Яна (Запорізька обл.)

    3. Лустюк Марія (Рівненська обл.)

У номінації «Сімейна книга пам’яті» вікова категорія 12-16 р.:

    1. Щербань Владислав (Полтавська обл.)

    2. Зінченко Наталія (Кіровоградська обл.)

    3. Воловик Софія (Київська обл.)

    3. Краснюк Богдан (Миколаївська обл.)

У номінації «Відео-книга» вікова категорія 6-11 р.:

    1. Ничипорук Арсеній (Житомирська обл.)

    1. Колібабчук Софія (Херсонська обл.)

    2. Богач Олег (Хмельницька обл.)

    3. Хлобистов Богдан (Полтавська обл.)

У номінації «Відео-книга» вікова категорія 12-16 р.:

    1. Прохоров Павло (Херсонська обл.)

    2. Мальон Катерина (Харківська обл.)

    3. Нотич Анна (Херсонська обл.)

В окремих номінаціях нагороджуються:

    Проценко Вікторія«За значну пошукову роботу» (Черкаська обл.);

    Шевченко Максим«За глибинне знання історії свого родоводу» (Запорізька обл.);

    Симоненко Єва «За активну участь наймолодшого члена родини» (Запорізька обл.);

    Сєроус Руслан «За оригінальність та креативність в оформленні роботи» (Київська обл.);

    Пуча Максим і Даніїл «За збереження і впорядкування родинного архіву» (Хмельницька обл.);

    Антонова Катерина «За оригінальне дизайнерське рішення» (Запорізька обл.);

    Котовщик Ілона та Павло «Гран-прі конкурсу» (Київська обл.).

Вітаємо усіх учасників та переможців конкурсу!

Бажаємо участі у нових цікавих конкурсах і, звісно ж, перемог!!!

Роботи переможців можна переглянути на сайті НБУ для дітей



 
Останнє оновлення: 7/16/2019
© 1999-2010р. Національна бібліотека України для дітей