Національна бібліотека України для дітей
     
Віртуальна довідка1
Наша адреса:
03190, Київ, вул. Януша Корчака, 60
 
Написать письмо
 
 
   
Пошук по сайту  
 
Skip Navigation Links.
Про бібліотеку
Загальна інформація
Режим роботи
Контакти
Структура
"Вікно в Америку"
ЗМІ про бібліотеку
Спонсори
Благодійний фонд розвитку
Державні закупівлі
Послуги та сервіси
Новини
Замовлення екскурсій
Масові заходи
Клуби за інтересами
Психологічна служба
Віртуальна довідка
Версія для слабозорих
Електронні ресурси
Електронний каталог
Електронна бібліотека
Видання бібліотек для дітей
Інтерактивні ресурси
Ключ
Почитайко
Т.Г. Шевченко для дітей
Книжковий експрес з минулого
«Україно, ми твої діти» (серія)
Бібліотека у форматі Д°
Природа і людина (рек. покажчик)
Музей книги
Творчість дітей
Освітні заклади Києва
Пам'ятні літературні дати
Вибрані Інтернет-ресурси
Для дітей
Для дорослих
Дитячі бібліотеки в Інтернет
Це важливо знати
Читання - справа сімейна
ІнфоТека для дітей
ІнфоТека для дорослих
Інтернет-безпека для дітей
Інтернет-безпека для батьків
На допомогу бібліотекареві
Професійні новини
Бібліотеки України для дітей
Мережа бібліотек України для дітей
Національна секція IBBY
Асоціація дитячих бібліотекарів
Сторінка методиста
Проект "КОРДБА"
Інформаційна культура користувачів
Бібліотека + IT
Нові книги України
Книги обмінного фонду

Переможці
Всеукраїнського літературного конкурсу
«Творчі канікули»

 

Номінація «ЗНАЙОМТЕСЯ ЦЕ МИ»:

  1. Нестерук Юлія, 11 років, Івано-Франківська обл.
  2. Бондаренко Дарина, 14 років, Черкаська обл.

 

Номінація «ТАК, Я ЛЮБЛЮ УКРАЇНУ»:

  1. Кобець Діана, 13 років, Хмельницька обл.
  2. Чернишов Андрій, 14 років, Сумська область.

 

Номінація «ПРИРОДА — ДЖЕРЕЛО НАТХНЕННЯ ТА КРАСИ»:

  1. Нетребич Валентина, 13 років, Херсонська обл.
  2. Говдера Марта, 15 років, Тернопільська обл.

 

Номінація «І В КОЖНОМУ ІЗ НАС УЖЕ ЖИВЕ ФІЛОСОФ»:

  1. Зіменко Ксенія, 10 років, Полтавська обл.
  2. Береславська Христина, 17 років, Чернігівська обл.

 

Номінація «МОЯ МАЙБУТНЯ ПРОФЕСІЯ»:

  1. Штільгойз Олександр, 12 років, Житомирська обл.
  2. Коваль Ольга, 14 років, Запорізька обл.

 

Номінація «БЕЗМЕЖНИЙ СВІТ МОЄЇ УЯВИ»

  1. Дегтяренко Христина, 13 років, Київська обл.
  2. Костюк Ростислав, 15 років, Кіровоградська обл.

 

Номінація «ДАЛІ БУДЕ — ДАЛІ ВЖЕ Є»

  1. Реуцька Владислава, 14 років, Харківська обл.

     

Також хочемо відзначити  учасників, чиї роботи за рішенням Головного журі ввійшли до збірки «Творчі канікули», і примірник якої обов’язково отримає кожен з її авторів.

  1. Бейтуллаєва Анастасія (Житомирська область)               
  2. Бігун Андріяна (Закарпатська область)               
  3. Бірзул Денис (Кіровоградська область)               
  4. Бойко Аліна (Харківська область)   
  5. Бриж Марія (Рівненська область)               
  6. Варакута Анна (Кіровоградська область)
  7. Василенко Анастасія (Сумська  область) 
  8. Василишин Лілія (Івано-Франківська область)            
  9. Веремчук Анастасія (Рівненська область)                       
  10. Виходцева Вікторія (Херсонська область)
  11. Вікторія Крамаренко  (Миколаївська область)
  12. Воробей Вікторія (Рівненська область,      
  13. Воровченко Анна (Житомирська область)         
  14. Гавран Юлія (Івано-Франківська область)                     
  15. Гапоненко Микита (Черкаська область)  
  16. Гаркуша Ольга (Київська область)
  17. Голіброда Павло (Волинська область)        
  18. Грисюк Вікторія (Волинська область)
  19. Гурова Анастасія (Полтавська область)               
  20. Доморецька Анна (Черкаська область)               
  21. Єфімова  Поліна (Харківська область)                 
  22. Іскова Валерія (Миколаївська  область)               
  23. Канівець  Любов (Сумська область)           
  24. Кацай Дар’я (Запорізька область)  
  25. Ковальчук Олеся (Львівська  область)                   
  26. Козубаш Софія (Івано-Франківська область)         
  27. Комишова  Олександра (Кіровоградська область)      
  28. Конєва Валерія (Харківська область)                  
  29. Кравченко Юлія (Херсонська область)                 
  30. Краснобаєва  Таміла (Чернігівська область)                  
  31. Куждіна Уляна (Дніпропетровська область)                 
  32. Кучеренко  Валерія (Запорізька область)                    
  33. Литвин Юлія (Полтавська область)                    
  34. Лукаш  Микита (Харківська  область)    
  35. Лягавий Даніель (Дніпропетровська область)       
  36. Магдій  Олексій (Херсонська область)        
  37. Макаревич Тетяна (Рівненська область)            
  38. Маргіна Дарія (Тернопільська область)               
  39. Матусевич Андрій (Львівська область)                
  40. Микитенко Софія (Черкаська область)                
  41. Микитюк Світлана (Івано-Франківська область)                    
  42. Мироненко Микола (Черкаська  область)
  43. Нестерович Юліана (Тернопільська область)    
  44. Нявчук Ірина (Чернівецька область)                    
  45. Павловська  Мілана (Запорізька область)           
  46. Панасюк Марія (Хмельницька область)              
  47. Пеньківський Віталій (Житомирська область)                         
  48. Петраускас Владислава (Черкаська область      
  49. Путря Вікторія (Чернігівська область)                  
  50. Росіцька Катерина (Тернопільська область)                  
  51. Румак Вікторія (Миколаївська область)    
  52. Савченко Анастасія (Сумська область)                
  53. Степанчук Олександра (Житомирська область)          
  54. Султанова Яна (Хмельницька область)                  
  55. Татарин Ігор (Чернігівська область)       
  56. Тимчик Антон (Черкаська область)                      
  57. Удовиченко Дарина (Сумська область)   
  58. Урсул Данило  (Одеська  область)  
  59. Федоренчик Ангеліна (Житомирська      
  60. Філь Максим (Запорізька область)                         
  61. Чучман Богдана (Рівненська область)      
  62. Шелегон Елеонора (Херсонська область)
  63. Шемчук Ірина (Хмельницька область)                
  64. Шепель Крістіна (Запорізька область)      
  65. Шкворець  Лада (Херсонська область)                 
  66. Шугніло Ілля (Волинська область)            
  67. Юрик Ростислав (Черкаська область)                  
  68. Ярмолюк Анастасія (Рівненська область)           

 
Останнє оновлення: 7/16/2018
© 1999-2010р. Національна бібліотека України для дітей