Національна бібліотека України для дітей
     
Віртуальна довідка1
Наша адреса:
03190, Київ, вул. Януша Корчака, 60
 
Написать письмо
 
 
   
Пошук по сайту  
 
Skip Navigation Links.
Про бібліотеку
Загальна інформація
Режим роботи
Контакти
Структура
"Вікно в Америку"
ЗМІ про бібліотеку
Спонсори
Благодійний фонд розвитку
Державні закупівлі
Вакансії
Послуги та сервіси
Новини
Замовлення екскурсій
Масові заходи
Читацькі об'єднання
Психологічна служба
Віртуальна довідка
Версія для слабозорих
Електронні ресурси
Електронний каталог
Електронна бібліотека
Видання бібліотек для дітей
Інтерактивні ресурси
Ключ
Почитайко
Т.Г. Шевченко для дітей
Книжковий експрес
«Україно, ми твої діти» (серія)
Бібліотека у форматі Д°
Природа і людина (рек. покажчик)
Музей книги
Творчість дітей
Освітні заклади Києва
Пам'ятні літературні дати
Вибрані Інтернет-ресурси
Для дітей
Для дорослих
Дитячі бібліотеки в Інтернет
Це важливо знати
Читання - справа сімейна
ІнфоТека для дітей
ІнфоТека для дорослих
Інтернет-безпека для дітей
Інтернет-безпека для батьків
На допомогу бібліотекареві
Професійні новини
Бібліотеки України для дітей
Мережа бібліотек України для дітей
Національна секція IBBY
Асоціація дитячих бібліотекарів
Сторінка методиста
Проект "КОРДБА"
Інформаційна культура користувачів
Бібліотека + IT
Нові книги України
Книги обмінного фонду
Переможці
Всеукраїнського літературного конкурсу
«Творчі канікули -2019»

1. Номінація «ЗНАЙОМТЕСЯ — ЦЕ МИ»:

1. Рогаль Анна
13 років
Рівненська область

2. Рашківська Крістіна
14 років
Чернівецька область


2. Номінація «ТАК, Я ЛЮБЛЮ УКРАЇНУ»:

1. Левченко Артур
12 років
Полтавська область

2. Єфімов Денис
15 років
Харківська область


3. Номінація «ПРИРОДА — ДЖЕРЕЛО НАТХЕННЯ ТА КРАСИ»:

1. Трачук Михайло
12 років
Харківська область

2. Шклярик Лілія
16 років
Тернопільська область


4. Номінація «І В КОЖНОМУ ІЗ НАС УЖЕ ЖИВЕ ФІЛОСОФ»:

1. Тернова Ірина
13 років
Вінницька область

2. Коваль Ольга
17 років
Запорізька область


5. Номінація «МОЯ МАЙБУТНЯ ПРОФЕСІЯ»:

1. Качак Богдана
12 років
Івано-Франківська область

2. Сергієнко Богдан
14 років
Кіровоградська область


6. Номінація «БЕЗМЕЖНИЙ СВІТ МОЄЇ УЯВИ»:

1. Фесенко Тимофій
11 років
м. Кропивницький

2. Косюк Яна
15 років
Черкаська область


6. Номінація «ДАЛІ БУДЕ? НІ, ДАЛІ — ВЖЕ Є!»:

1. Виходцева Вікторія
12 років
м. Херсон

2. Рижих Денис
14 років
Полтавська область


          Також хочемо відзначити учасників, чиї роботи за рішенням Головного журі ввійшли до збірки «Творчі канікули-2019», примірник якої обов’язково отримає кожен з її авторів.

ЗНАЙОМТЕСЯ — ЦЕ МИ


1. Бородієнко Аліна, Донецька область
2. Замлинна Ірина, Івано-Франківська область
3. Козаченко Вікторія, Вінницька область
4. Кондров Денис, Хмельницька область
5. Костяннiкова Алiса, Дніпропетровська область
6. Кулик Ігор, Кіровоградська область
7. Назаркевич Оксана, Тернопільська область
8. Пехнік Люба, Херсонська область
9. Попадюк Дiана, Тернопільська область
10. Струтинський Віктор, Вінницька область

ТАК, Я ЛЮБЛЮ УКРАЇНУ


11. Барабаш Микола, Донецька область
12. Веремчук Анастасія, Рівненська область
13. Гнатишин Софiя, Тернопільська область
14. Голуб Анастасія, Київська область
15. Дорошенко Софія, Черкаська область
16. Лохматова Дарина, Хмельницька область
17. Полегенько Ганна, Київська область
18. Пономаренко Софія, Полтавська область
19. Ребенчук В'ячеслав, Донецька область
20. Фенюк Руслана, Тернопільська область
21. Чернецька Ірина, Рівненська область

ПРИРОДА — ДЖЕРЕЛО НАТХЕННЯ ТА КРАСИ


22. Білоусова Катерина, Дніпропетровська область
23. Воробей Микола, Рівненська область
24. Воровченко Анна, Житомирська область
25. Горшков Єгор, Миколаївська область
26. Каращук Валерія, Волинська область
27. Осипчук Олександра, Херсонська область
28. Полякова Оксана, Київська область
29. Ракітіна Владислава, Харківська область
30. Сихвордт Вікторія, Чернівецька область
31. Скрипник Богдан, Вінницька область
32. Тендiтна Поліна, Донецька область

І В КОЖНОМУ ІЗ НАС УЖЕ ЖИВЕ ФІЛОСОФ


33. Білоусова Катерина, Дніпропетровська область
34. Бондар Анастасія, Рівненська область
35. Волканіна Катерина, Херсонська область
36. Геріх Діана, Черкаська область
37. Дідик Сніжана, Івано-Франківська область
38. Прокопенко Борис, Харківська область
39. Прохорова Софія, Харківська область
40. Проценко Юлія, Київська область
41. Сень Владислава, Полтавська область
42. Турутов Едуард, Черкаська область

МОЯ МАЙБУТНЯ ПРОФЕСІЯ


43. Грищук Софія, Кіровоградська область
44. Грубер Яна, Чернівецька область
45. Коленда Дмитро, Волинська область
46. Колеснiк Єлизавета, Донецька область
47. Коцюбняк Олександр, Вінницька область
48. Прокопенко Борис, Харківська область
49. Тимчик Антон, Черкаська область
50. Цимбалиста Софія, Полтавська область
51. Шароді Богдана, Закарпатська область
52. Юдіна Марія, Херсонська область

БЕЗМЕЖНИЙ СВІТ МОЄЇ УЯВИ


53. Бодянчук Анна, Чернівецька область
54. Ващук Дарина, Волинська область
55. Єгiзарян Єва, Дніпропетровська область
56. Коливушко Євгенія, Черкаська область
57. Крикривий Артур, Чернівецька область
58. Кундис Анна, Київська область
59. Мєльгунова Ельвіра, Херсонська область
60. Панасенко Олександр, Запорізька область

ДАЛІ БУДЕ? НІ, ДАЛІ — ВЖЕ Є!


61. Васюренко Ірина, Харківська область
62. Давидовська Марія, Полтавська область
63. Кічук Максим, Рівненська область
64. Попадюк Дiана, Тернопільська область
65. Терещенко Руслана, Черкаська область
 
Останнє оновлення: 12/5/2020
© 1999-2010р. Національна бібліотека України для дітей