Інсайд від Даріни Красновецької
Представниця України на Дитячому Євробаченні – 2018 Даріна Красновецька, українська співачка, яка заявила про себе не тільки на всю країну, а й на весь світ, завітала тепер вже в онлайн форматі на проєкт «Музична платформа: слухай своє» і відповіла на запитання прихильників – читачів Національної бібліотеки України для дітей, а також заспівала свій хіт «Say Love».
Даріна поділилася досвідом гастрольного туру 25-ти містами України з Олександром Пономарьовим, а також розповіла про виконання гімну України на Майдані в День Незалежності та фотографування з Президентом, про новий альбом «Інсайд», пісні з якого ви вже можете прослухати у вільному доступі, та інше. Трансляцію можна переглянути на сторінці фейсбук бібліотеки.
Відтепер з улюбленими артистами читачі зможуть зустрітися не раніше як восени, адже сезон проєкту на цей час завершився і «Музична платформа: слухай своє» традиційно робить паузу та йде у відпустку. До зустрічі!