Віртуальна бібліографічна довідка. Об'єднана довідкова служба публічних бібліотек України
     
   
     
Привіт, Гість :: Вхід
українська мова     русский язык

Ліміт запитань на сьогодні: 33 .:. Запитань у базі: 44556
   


Правила, що діють на віртуальній довідці

"Віртуальна бібліографічна довідка" - це бібліотечна служба, черговий оператор якої допоможе Вам знайти інформацію про книги, статті, Інтернет-ресурси, а також підібрати список літератури за конкретною темою.

Більше дізнатися про Віртуальну службу можна, скориставшись електронною пам’яткою для користувачів-дітей "Віртуальна бібліографічна довідка - твій інформаційний помічник" та переглянувши відеоролик "Як користуватись сервісом віртуальної бібліографічної служби".

Пошук здійснюється у каталогах бібліотек, які приймають участь у "Об'єднаній віртуальній довідковій службі", а також серед ресурсів мережі Інтернет.

Як поставити питання?

Перш ніж поставити питання, поцікавтесь, чи не знаходиться вже готова відповідь у базі "Виконані запити". Там Ви зможете здійснити пошук за текстом питання, текстом відповіді, а також темою запиту.

Крім того, Ви можете самостійно відшукати інформацію, що Вас цікавить, у бібліотечних каталогах, на пошукових серверах або звернутися до довідкових служб інших бібліотек.

Для того, щоб поставити питання, Ви обов'язково маєте заповнити поля: Ім'я, Місто, вибрати із списку тему запиту, а також сформулювати свій запит.

Формулюйте свій запит якнайконкретніше - це допоможе оператору служби дати Вам правильну відповідь.

Прохання не надсилати один і той самий запит декілька разів. Ваш запит з'явиться на наших сторінках лише разом із відповіддю. Підтвердженням прийняття Вашого запиту є повідомлення: "Ваш запит прийнято!"

Якщо Вас цікавить інформація про Європейський Союз або євроінтеграцію України скористайтесь розділом «Євродовідка», щоб знайти інформацію в архіві або задайте питання як нове.

Чи є обмеження?

Тематичний пошук здійснються лише за ресурсами, опублікованими українською або російською мовами.

Ми не даємо відповіді електронною поштою.

На запити, в яких містяться прохання про пошук готових творів, рефератів, курсових тощо, чергові бібліографи не відповідають - такі запити вилучаються.

Ми залишаємо за собою право переміщувати запитання у більш відповідні їм розділи. Некоректні репліки та запитання вилучаються.

Увага! Від одного користувача приймається не більше одного запиту на день.

Кожний запит може містити лише одне запитання (всі інші ігноруються).

Чергові бібліографи працюють від понеділка до п'ятниці з 9 до 17 години. Запити, що надійшли після 16.30, виконуються наступного дня. Запити, що надійшли у суботу, неділю та у святкові дні, виконуються у понеділок або в перший робочий день після свята.

У разі порушення будь-якого з правил віртуальної довідки, оператори мають право не відповідати на запит.
За систематичні порушення правил віртуальної довідки користувач може бути позбавлений можливості ставити нові запитання.

Щодо Євродовідки

Бібліотеки України за ініціативи Української бібліотечної асоціації реалізують проект «Все про Європу: читай, слухай, дізнавайся в пунктах європейської інформації в бібліотеках» до якого долучилась і Віртуальна бібліографічна довідка.

Відтепер, якщо Вам потрібна інформація про ЄС та євроінтеграцію України Ви можете звернутись за віртуальною довідкою і задати своє питання, сформувавши його відповідно до вимог, описаних у розділі «Правила віртуальної довідки», а також скористатись архівом довідок вище зазначеної тематики у створеному тематичному розділі «Євродовідка».

Послугами Віртуальної довідки можуть скористатися як бібліотекарі центрів та пунктів європейської інформації, так і всі користувачі бібліотек України.

Де ще шукати?

Дивись розділ "Лінки" в меню.

   
Generated in 0.186644 seconds