Валерія Климук про «Таємницю Пурпурової планети» Лесі Вороніної
13 березня 2019, 13:40   Автор: Валерія Климук

Валерія Климук

(13 років, читачка Райпільської бібліотеки,

с. Райполе Межівський район Дніпропетровської обл.)

 

Радить прочитати:

 

Воронина Леся. Таємниця Пурпурової планети : фантаст. повість / Воронина Леся ; мал. К. Білетіної. – Вінниця : Теза : Соняшник, 2005. – 172 с. : іл. – (Пригодницька бібліотека).

 

«Ось уже скоро закінчиться навчальний рік і настануть літні канікули. Кращими друзями дітей в цей час є сонце, річка, а також цікава книга. Я планую на канікулах прочитати ще декілька книг письменниці Лесі Вороніної. Бо нещодавно я закінчила читати її книгу «Таємниця Пурпурової планети». Цю книгу мені порадила прочитати бібліотекар нашої сільської бібліотеки, так як я взагалі люблю читати про веселі пригоди, мандрівки, фантастичні подорожі.

Коли я читала книгу, із кожним прочитаним рядком, із кожною сторінкою ставало все цікавіше. Бо навіть назва книги говорила саме про те, що на сторінках цієї повісті криється дещо таємниче та чарівне.

Головна героїня книги – дівчинка Оля, яка має надзвичайно обдарованого кота Гарбузика. А ще в неї з'являється друг – золотоволосий красунчик Люм, майже всемогутній прибулець із Пурпурової планети.

Ці герої потрапляють у різні пригоди у космічній мандрівці. У Олі чарівний медальйон, який рятує її ледь не від усіх неприємностей, які трапляються з нею. Також Люм завжди допомагає долати всі труднощі, які виникають  у Олі. Це насправді вірний друг.

У цьому творі автор порушує питання про доброту, відповідальність, взаємовиручку, співпрацю, самопожертву.

На даний час – це моя улюблена книга. І я усім раджу її прочитати, бо вона надзвичайно цікава і читати її ніколи не набридне».


Коментарі до статті