Запитай у письменника


Запитай у письменника про все-все, що тобі цікаво знати, коли вже книжка прочитана.


Сашко Ковалевський (м. Полтава) та Григорій Фалькович, Юрій Бедрик, Сергій Пантюк, Олеся Мамчич про поетичні секрети
22 липня 2017, 16:54   Автор: Сашко Ковалевський, Григорій Фалькович, Юрій Бедрик, Сергій Пантюк, Олеся Мамчич

 

Ідея живого віртуального спілкування з улюбленими авторами, запропонована КЛЮЧем, так сподобалася маленьким читачам, що вони почали пропонувати її своїм улюбленим дитячим часописам!

Так сталося із автором цієї сторіночки Сашком Ковалевським, який надіслав пропозицію-запитання до журналу «Вигадуй, думай, грай». А що КЛЮЧ і часопис — давні добрі друзі, то відповіді письменників можна буде прочитати також і на сторінках журналу та на сайті видавництва http://feya.net.ua/.

 

Сашко Ковалевський перейшов до третього класу школи№11 м. Полтава. Він дуже любить спорт і займається тхеквондо. Також захоплюється історією України (здебільшого добою козаччини). А ще пише вірші та мріє стати журналістом.

Сашко читає багато розмаїтої поезії, тому надіслав запитання відразу кільком сучасним дитячим поетам — Юрію Бедрику, Григорію Фальковичу, Сергієві Пантюку та Олесі Мамчич

Михайло Бугаєнко та Сашко Дерманський про вогнедишність і вогнедишних кур зокрема
20 червня 2017, 9:56   Автор: Михайло Бугаєнко, Сашко Дерманський

Михайло Бугаєнко закінчив 1 клас школи №  254 міста Києва. Він завзятий і дуже уважний  та вдумливий читач. А ще – великий видумляка, котрому завжди важливо знати НАЙЦІКАВІШЕ в усьому довкола.

З книжками те саме. Навіть свого улюбленого автора – Сашка Дерманського – Михайлик запитав про речі, для КЛЮЧа геть неочікувані. Але такі цікавенні!smiley

 

Сподіваюся, що ця розмова здивує та потішить і Вас! А ще розкриє щось нового у художньому світі чудового письменника-веселуна.

Вельченко Анастасія та Зірка Мензатюк про таємниці козацької шаблі та захоплюючого читання
19 червня 2017, 20:09   Автор: Вельченко Анастасія, Зірка Мензатюк

Анастасія Вельченко, учениця 5-Б класу Гімназії №172 міста Києва, дуже любить читати і має справжній читацький талант!
Усі книжки розкривають їй свої найприхованіші таємниці та най-
прекрасніші мистецькі родзинки!

 

Не дивно, що саме цю дівчинку зацікавила одна з найвишуканіших сучасних дитячих авторок, чий художній світ потребує тонкої душевної організації та вдумливого читання, Зірка Мензатюк.

КЛЮЧ щиро сподівається, що розмова між цими двома справжніми Книжниками буде цікава багатьом. 

Бородійчук Іринка та Сашко Дерманський про вужа Ониська та Чудове Чудовисько
27 серпня 2016, 10:42   Автор: Бородійчук Іринка. Сашко Дерманський

Іринка Бородійчук, учениця 4 А класу  школи   № 172 міста Києва, добре вчиться та чудово співає, а коли має вільну хвилинку, любить читати.

Особливо до душі дівчинці припали книжки Сашка Дерманського, бо вони добрі, а з їхніми героями трапляється купа веселих пригод.

 

КЛЮЧ теж дуже любить книжки цього автора smiley.

А запитання, надіслані Іринкою, засвідчують, що у нього – дуже уважні та досвідчені читачі, які вміють підмічати справді цікаві деталі.

Тарас Монченко та Григорій Фалькович про котів, собак і поезію
17 грудня 2015, 21:31   Автор: Тарас Монченко, Григорій Фалькович

 

Учень 4-А класу Бучанської школи № 4 (м. Буча Київської області) Тарас Монченко полюбляє насправді хвацькі речі, усе, що додає життю радості та цікавості. Саме тому юному читайликові припали до душі вірші Григорія Фальковича, котрий теж цінує повноту життя та щирий іскрометний сміх.

 

КЛЮЧ також любить сердечну радість і завжди сподівається на чарівні відкриття, беручи до рук нову книжечкуsmiley.

 

– Чому у Вас майже всі вірші про тварин (котів і собак)?

«Дорогий Тарасе, вітаю тебе і радий, що ти уважно читаєш книжки!

У мене справді чимало віршів про тварин, бо справжня людина завжди уважна до довкілля і до тих, хто живе поруч – на нашій планеті Земля. Про людей я, звичайно, пишу також. І про рослини, і про інопланетних істот тощо.