Гліб Мунтян про «Світло не в моєму вікні» Ольги Рєпіної
18 червня 2019, 19:45   Автор: Гліб Мунтян

Гліб Мунтян

(учень 11 класу КЗО СЗШ № 34, м. Дніпро)

 

Радить прочитати:

Рєпіна ОСвітло не в моєму вікні : повість / О. Рєпіна. – Київ : Український приіоритет, 2017. – 120 с.

 

«Раджу всім прочитати книгу «Світло не в моєму вікні», автором якої є Ольга Репіна.

Ця книга чудова!

Вона дає розуміння добрв та зла, поганого та доброго. З кожною прочитаною сторінкою цієї історії ми можемо зрозуміти, що, які б перешкоди не були б на твоєму шляху, ти повинен їх подолати, не дивлячись ні на що.

Історія головного героя Данили по-справжньому реальна, та розуміння того, що всі ці тяжкі життєві ситуації повинен був пройти маленький хлопчик не дає спокійно читати цю книгу. Ситуація в родині головного героя дуже тяжка: мати померла від передозування наркотиками ще коли Данилкові було лише два роки, а рідний батько був крадієм, якому було байдуже до сина, він був йому не потрібен, як і піклування про нього. Хлопчик також став крадієм, так само як і його батько. Всі вважали, що у цієї дитини тільки одне майбутнє – в’язниця.

Але приємно усвідомлювати, що доля таких дітей комусь важлива, що є люди, які люблять їх як рідних. Так і Данилові трапилися люди, котрі стали йому справжніми друзями, піклувалися про нього, коли він був нікому не потрібний. Завдяки їм хлопець змінився.

Ця історія вчить нас, що друзі та по-справжньому близькі люди зможуть зробити твоє життя кращим, та допоможуть у будь-якій ситуації». 


Коментарі до статті