| Автор вопроса: Богдана из города: Дніпропетровськ :: Вопрос: 21044 |
|
Богдана спрашивает:
Вітаю Вас, шановні бібліографи!
Підкажіть, будь ласка, звідки це прислів`я, де і хто його ще використовував, окрім Нестайка: "Щось у лісі репнуло, баба з дуба гепнула. Так тобі, бабо, й треба, щоб не лазила не небо", який варіант цього вислову УНТ був до олітературнення Нестайком!!
Щиро дякую!
Наш ответ:
Вітаю, Богдано!
На жаль, дати точної відповіді ми не можемо, але скоріше за все, це авторський новотвір, оскільки ніде більше означене прислів'я не згадується.
На все добре!
|
| |
|