Виртуальная библиографическая справка. Объединенная справочная служба публичных библиотек Украины
     
   
     
Привет, Гость :: Вход
українська мова     русский язык

Лимит вопросов на сегодня: 35 .:. Вопросов в базе: 46101
   


Автор вопроса: Юля из города: Луцьк :: Вопрос: 34434  
Юля спрашивает:
Доброго вечора. Допоможіть, будь ласка, знайти інформацію на політологічну тему "Співпраця і конкуренція США, ЄС і Росії в культурній, науковій і економічній сферах". Дуже вдячна!
Наш ответ:
Доброго дня! Пропонуємо скористатися наступними документами:
Бизнес-сотрудничество России и Евросоюза будет расширяться. – Режим доступу:
http://vpk.name/news/109228_biznessotrudnichestvo_rossii_i_evrosoyuza_budet_rasshiryatsya.html
ВІДНОСИНИ ЄС-УКРАЇНА-РОСІЯ: ПРОБЛЕМИ І ПЕРСПЕКТИВИ. – Режим доступу:
http://razumkov.org.ua/ukr/files/category_journal/NSD_133-134_ukr_1.pdf
8 прихованих проблем для Росії - від санкцій ЄС і США. – Режим доступу:
http://news.finance.ua/ua/~/2/0/all/2014/03/20/321704
Годовой обзор: отношения между США, Россией и ЕС: противоборство и уступки. – Режим доступу:
http://russian.people.com.cn/31520/6557552.html
Європа, Україна, Росія: третій – зайвий? / Роман ФІлоненко // Віче. - 2008. - №10. – Режим доступу:
http://www.viche.info/journal/956/
Конкуренция между ЕС и США за российский газ / Дирк Мюллер. – Режим доступу:
http://esco.co.ua/journal/2006_7/art_71.htm
Контуры нового стратегического партнерства между ЕС и США. – Режим доступу:
http://www.alleuropa.ru/konturi-novogo-strategicheskogo-partnerstva-mezhdu-es-i-ssha
Майкл Макфол: США и Россия готовятся к длительной конфронтации. – Режим доступу:
http://www.golos-ameriki.ru/content/mcfaul-russia-ukraine/1878410.html
Международное сотрудничество. – Режим доступу:
http://www.yabloko.ru/Publ/Book/FAS/gl16.html
Новый подход или статус-кво? Отношения США, ЕС и России на фоне путинских репрессий. – Режим доступу:
http://imrussia.org/ru/imr-news/390-new-approach-or-business-as-usual-us-eu-russia-relations-after-putins-crackdown
Отношения США, ЕС и России после «репрессий Путина»: мнения. – Режим доступу:
http://www.iarex.ru/interviews/34569.html
Росія у відносинах з ЄС: український погляд / Андрій Кирчів. – Режим доступу:
http://www.google.com.ua/url?sa=t&rct=j&q=&esrc=s&source=web&cd=29&ved=0CGQQFjAIOBQ&url=http://www.soskin.info/doc/Minsk/Kyrchiv.doc&ei=vMZpU8v7Aune7AablYHQDw&usg=AFQjCNELpD6pDSjwKV1Kikv5YXvoidHBYA&bvm=bv.66111022,d.bGQ
Сотрудничество России с Европой и США. – Режим доступу:
http://euroua.com/world/russia
СТРАТЕГІЧНЕ ПАРТНЕРСТВО РОСІЇ ТА ЄС: АНАЛІТИЧНІ ОЦІНКИ. – Режим доступу:
http://old.niss.gov.ua/monitor/januar2009/20.htm
США припинили з Росією практично всю економічну та військову співпрацю. – Режим доступу:
http://publicist.in.ua/politics/269-ssha-pripinili-z-rosyeyu-praktichno-vsyu-ekonomchnu-ta-vyskovu-spvpracyu.html
Росія і США припинили майже все економічне і військове співробітництво – Нуланд. – Режим доступу:
http://ua.korrespondent.net/world/3347495-rosiia-i-ssha-prypynyly-maizhe-vse-ekonomichne-i-viiskove-spivrobitnytstvo-nuland
Росія почала відчувати "газову" конкуренцію з боку США. – Режим доступу:
http://www.epravda.com.ua/news/2012/06/21/327241/
США заморозили співпрацю з Росією у торговій та військовій сферах. – Режим доступу:
http://www.bbc.co.uk/ukrainian/politics/2014/03/140304_pentagon_russia_suspension_rl.shtml
Трансформація відносин Європейського Союзу та США в постбіполярний період. – Режим доступу:
http://librar.org.ua/sections_load.php?s=policy&id=613&start=4
***
Гордіюк Н. П. Політика Європейського Союзу щодо Російської Федерації : автореф. дис. ... канд. політ. наук : 23.00.04 / Н. П. Гордіюк; Київ. нац. ун-т ім. Т. Шевченка, Ін-т міжнарод. відносин. - К., 2010. - 20 c. - укp. - Проаналізовано проблему формування політики ЄС щодо РФ. Досліджено концептуальну базу, зміст і форми зовнішньої політики ЄС щодо Росії за умов посилення європейської інтеграції. Вивчено комплекс відносин ЄС з РФ у контексті політики розширення та сусідства ЄС, енергетичної взаємозалежності, впливу фактора США, зростання присутності ЄС на пострадянському просторі. Наведено власне бачення періодизації, особливостей і динаміки взаємодій між ЄС і РФ як центрами сили. Досліджено енергетично-політичну складову відносин ЄС з РФ і чинник України у забезпеченні енергетичної стабільності Європи. Визначено політику сусідства та розширення ЄС, посилення регіональної складової політики ЄС на пострадянському просторі, запровадження ініціатив співробітництва ЄС з країнами СНД, посилення геополітичної ролі РФ і перезапуск відносин США з РФ.
Луценко А. В. Стратегії "м'якої сили" в геополітиці Сполучених Штатів Америки, Європейського Союзу та Російської Федерації : автореф. дис. ... канд. політ. наук : 23.00.04 / А. В. Луценко; НАН України, Ін-т світ. економіки і міжнар. відносин. - К., 2010. - 20 c. - укp. - Проаналізовано еволюцію концепцій "м'якої сили" у сфері міжнародних відносин і показано, що у сучасну добу стратегія "м'якої сили" трансформується у стратегію "розумної сили" як пріоритетного чинника зовнішньої та безпекової політики. Проаналізовано особливості стратегій "м'якої сили" США, ЄС та РФ, виокремлено спільні та принципово відмінні характеристики "м'якого" домінування, які полягають у спільності доктринальних положень щодо "м'якої сили" як вагому складову зовнішньої та безпекової політики, відмінності підходів до їх практичної реалізації.
Новітні тенденції в зовнішній політиці великих держав : матеріали всеукр. наук. конф. молодих вчен., 2 груд. 2009 р., Київ / ред.: Є. Є. Камінський; Ін-т світ. економіки і міжнар. відносин НАН України. - К., 2009. - 84 c. - укp. - Проаналізовно різноманітні аспекти зовнішньої політики США, Російської Федерації (РФ) і ЄС. Розглянуто вплив зарубіжної допомоги США на процеси демократизації в нових незалежних державах, нові аспекти "особливих відносин" між США і Великою Британією з приходом до влади Б. Обами, проблеми реалізації Спільної зовнішньої політики та політики безпеки ЄС на Балканах, стратегії ЄС щодо управління міграційними процесами в Європі. Висвітлено роль НАТО в сучасному форматі євразійського простору безпеки. Увагу приділено новітнім тенденціям політики РФ в Карибському регіоні, енергетичному фактору у зовнішньополітичній стратегії РФ, основним тенденціям антидемпінгового регулювання в Україні за умов євроінтеграції, впливу світової фінансової кризи на стратегію розширення ЄС.
Стратегія соціально-економічного розвитку індустріально розвинутих країн світу: проблеми і перспективи України : наук.-інформ. зб. / ред.: В. П. Горбулін; Нац. центр з питань євроатлант. інтегр. України. - К. : Євроатлантикінформ, 2006. - 361 c. - (Дослідж. і розробки у сфері євроатлант. інтегр. України; Вип. 32). - укp. - Досліджено проблеми та перспективи соціально-економічного розвитку України за умов європейської та євроатлантичної інтеграції. Обгрунтовано необхідність формування нової моделі національної соціально орієнтованої конкурентоспроможної економіки, розглянуто пріоритетні завдання економічного співробітництва України з країнами-членами ЄС і НАТО. Проаналізовано закономірності та тенденції розвитку соціальної й економічної сфер України. Висвітлено світовий досвід організації державного контролю за процесами економічної концентрації (на прикладі США, Російської Федерації та країн Європи), а також формування та регулювання міжбюджетних відносин в іноземних державах. Наведено рекомендації щодо створення довгострокової соціальної стратегії та застосування інструментів промислової політики з метою забезпечення конкурентоспроможності національної економіки.
Чистілін Д. Євразійське майбутнє України та Росії: інституціональний аспект / Д. Чистілін // Економіка України. - 2010. - № 7. - С. 86-92. - укp. - Проаналізовано стратегію зовнішньої політики США, ЄС і Росії щодо Євразійського простору та України. Розглянуто відносини України з глобальними центрами впливу та її євразійське майбутнє. Досліджено інституціональну реструктуризацію суспільного устрою України та Росії для формування інститутів геополітичного плюралізму у форматі СНД і побудови на цій основі майбутньої євразійської конструкції.

.: Раздел: Прочее :: 6.05.2014 22.30.51 :.
.: Донецкая областная универсальная научная библиотека им. Н.К. Крупской :.
   

Generated in 0.203185 seconds