Віртуальна бібліографічна довідка. Об'єднана довідкова служба публічних бібліотек України
     
   
     
Привіт, Гість :: Вхід
українська мова     русский язык

Ліміт запитань на сьогодні: 30 .:. Запитань у базі: 44063
   


Автор запитання: Надія Старченко із міста: :: Запитання: 58  
Надія Старченко запитує:
Вибачте, будь ласка. Це не день захисту дітей. День захисту ми святкуємо 1 червня. А я запитую про інший день, котрий святкується в листопаді. Допоможіть!
Наша відповідь:
Просимо вибачення за затримку з відповіддю, але нам довелося досить складно зрозуміти про який день йдеться. Нарешті ми знайшли інформацію про Всесвітній день дитини, проголошений Генеральною Асамблеєю ООН:
Всемирный день ребенка (20 ноября)
В 1954 году (резолюция 836 (IX) Генеральная Ассамблея рекомендовала всем странам ввести празднование Всемирного дня ребенка как дня мирового братства и взаимопонимания детей, посвященного деятельности, направленной на обеспечение благополучия детей во всем мире. Она предложила правительствам праздновать этот День в тот день, который каждое из них признает целесообразным. 20 ноября знаменует день, в который Ассамблея приняла в 1959 году Декларацию прав ребенка, а в 1989 году - Конвенцию о правах ребенка.
Додаткову інформацію можна знайти за посиланнями: http://www.un.org/russian/conferen/ref/children.htm#4june та http://www.un.kiev.ua/ua/unicef/

.: Розділ: Інше :: 19.10.2004 14.28.02 :.
.: Національна бібліотека України для дітей :.
   

Generated in 0.215539 seconds