25 лютого у читальному залі відділу обслуговування дітей дошкільного та молодшого віку відбулися справжні мандри книжковим світом.
Наш «Корабель читання для сімейного єднання» вирушив у неймовірну подорож завдяки чудовому та цікавому виступу вихованців театрального відділення Київської дитячої школи мистецтв ім. С. Турчака. Маленькі артисти під керівництвом свого наставника Ольги Павлишин підготували виставу «Фіолетовий зайчик» за п’єсою Лесі Мовчун. Спільний час, проведений у затишному залі для наймолодших читачів, подарував малечі та дорослим приємні емоції теплого бібліотечного спілкування, збагатив уявлення дітей про читання і те, що книжка може перетворитися у чудову дитячу виставу.
Для редагування, видалення інформаціі про дитину з сайту або повідомлення про нелегальний контент Ви можете звернутися за адресою: library@chl.kiev.ua