Національна бібліотека України для дітей
     
Віртуальна довідка1
Наша адреса:
03190, Київ, вул. Януша Корчака, 60
 
Написать письмо
 
 
 
   
Пошук по сайту  
 
Skip Navigation Links.
Про бібліотеку
Загальна інформація
Режим роботи
Контакти
Структура
"Вікно в Америку"
ЗМІ про бібліотеку
Спонсори
Благодійний фонд розвитку
Державні закупівлі
Вакансії
Послуги та сервіси
Новини
Замовлення екскурсій
Бібліотечні події
Онлайн-проєкти
Читацькі об'єднання
Психологічна служба
Віртуальна довідка
Версія для слабозорих
Електронні ресурси
Електронний каталог
Електронна бібліотека
Видання бібліотек для дітей
Віртуальні книжкові виставки
Інтерактивні ресурси
Ключ
Почитайко
Т.Г. Шевченко для дітей
Бібліотека у форматі Д°
Музей книги
Творчість дітей
Пам'ятні літературні дати
Вибрані Інтернет-ресурси
Для дітей
Для дорослих
Дитячі бібліотеки в Інтернет
Це важливо знати
Читання - справа сімейна
ІнфоТека для дітей
ІнфоТека для дорослих
Інтернет-безпека для дітей
Інтернет-безпека для батьків
На допомогу бібліотекареві
Професійні новини
Бібліотеки України для дітей
Мережа бібліотек України для дітей
Національна секція IBBY
Асоціація дитячих бібліотекарів
Сторінка методиста
Проєкт "КОРДБА"
Інформаційна культура користувачів
Бібліотека + IT
Нові книги України
Книги обмінного фонду

Засоби масової інформації про бібліотеку

2023 р.

Чорна С. Пес Барон збирає друзів-волонтерів / С. Чорна // Голос України : [вебсайт]. — Електрон. дані. — Режим доступу: http://www.golos.com.ua/article/367901. — Назва з екрана.

Бацай Л. Барон збирає друзів-волонтерів [Електронний ресурс] / Л. Бацай // Золота пектораль : [вебсайт]. — Електрон. дані. — Режим доступу: https://zolotapektoral.te.ua/%D0%B1%D0%B0%D1%80%D0%BE%D0%BD-%D0%B7%D0%B1%D0%B8%D1%80%D0%B0%D1%94-%D0%B4%D1%80%D1%83%D0%B7%D1%96%D0%B2-%D0%B2%D0%BE%D0%BB%D0%BE%D0%BD%D1%82%D0%B5%D1%80%D1%96%D0%B2/. — Назва з екрана.

У Національній бібліотеці України для дітей стартував новий проєкт «Камуфляж» [Електронний ресурс] // Міністерство культури та інформаційної політики України : [вебсайт]. — Електрон. дані. — Режим доступу: https://mkip.gov.ua/news/8476.html?fbclid=IwAR03dObV6isX88oPdDZfYrFuv2BXP9N-EnrmmIcRqJRp32P2v3Tp01xOrEU//. — Назва з екрана.

Національна бібліотека України для дітей оголосила про відкриття проєкту «Камуфляж» [Електронний ресурс] // ПравдаТУТ : [вебсайт]. — Електрон. дані. — Режим доступу: https://www.youtube.com/watch?v=TJA2LiqNxeQ. — Назва з екрана.
Проєкт «Камуфляж» від Національної бібліотеки України для дітей допоможе маленьким читачам дізнатися про професії тих, хто зараз стоїть на варті безпеки нашої країни.

Асадчева Т. Музиканти Нацгвардії влаштували свято маленьким читачам та колективу столичної бібліотеки / Т. Асадчева // Вечірній Київ : [вебсайт]. — Електрон. дані. — Режим доступу: https://vechirniy.kyiv.ua/news/77187/. — Назва з екрана.
До Національної бібліотеки України для дітей завітав військовий оркестр Національної гвардії України з програмою різдвяних мелодій, який подарував святковий настрій читачам.

Пушнова Т. Росіянка не головуватиме в журі Премії Андерсена. Чи допоможе це репутації «Дитячого Нобеля»? / Т. Пушнова // Українська правда : [вебсайт]. — Електрон. дані. — Режим доступу: https://life.pravda.com.ua/culture/2023/01/11/252272/. — Назва з екрана.
Алла Гордієнко директорка Національної бібліотеки України для дітей та очильниця української секції IBBY, висвітлює діяльність національної секції щодо виключення російських секцій та її представників з міжнародної організації.

 

Для редагування, видалення інформаціі про дитину з сайту або повідомлення про нелегальний контент Ви можете звернутися за адресою: library@chl.kiev.ua

 
 
Останнє оновлення: 12/1/2023
© 1999-2010р. Національна бібліотека України для дітей