Національна бібліотека України для дітей
     
Віртуальна довідка1
Наша адреса:
03190, Київ, вул. Януша Корчака, 60
 
Написать письмо
 
 
 
   
Пошук по сайту  
 
Пропустить Навигационные Ссылки.
Про бібліотеку
Послуги та сервіси
Електронні ресурси
Вибрані інтернет-ресурси
Це важливо знати
На допомогу бібліотекареві

Дорогі друзі!

    Український народ створив багату духовну культуру, яка у першій половині ХІХ століття набула виразних національних рис. Вагоме місце у цій культурі належить письменству. Творчість письменників кінця ХVІІІ ст. (перш за все Г. С. Сковороди) підготувала перехід літератури на вищий ступінь її розвитку. А з виходом "Енеїди" І. П. Котляревського у 1798 р. розпочинається літочислення нової української літератури. Цю її життєздатність покріпили видатні діячі художнього слова та культури XViii, XiX та перших років ХХ століття.
    Посібник познайомить вас з художніми та мемуарними творами про українських письменників того періоду. Це допоможе вам більше дізнатись про їхнє життя і творчість, яка хвилює нас і сьогодні, бо вчить усім людським чеснотам та заповідям Божим, вчить великої любові до свого народу, своєї Батьківщини та поваги до інших народів. І хоча видання адресовано старшокласникам, ним можуть скористатися й організатори дитячого читання.
   Посібник складається з окремих бесід, присвячених одному із письменників. За основу групування літератури взято біографічну канву життя або хронологічні рамки творчості літературного діяча. Бесіди розміщуються за часом вступу письменника у літературний процес.
   Рекомендовані книги досить різнобічно висвітлюють тогочасні літературні процеси та зв'язки, дають можливість познайомитись не тільки з одним літератором, а й з іншими митцями слова.
   У кінці посібника вміщено "Алфавітний покажчик авторів та назв книжок" та "Іменний покажчик".
  

До змісту Наступна

 

Для редагування, видалення інформаціі про дитину з сайту або повідомлення про нелегальний контент Ви можете звернутися за адресою: library@chl.kiev.ua

 
Останнє оновлення: 02.06.2025
© 1999-2010р. Національна бібліотека України для дітей