Національна бібліотека України для дітей
     
Віртуальна довідка1
Наша адреса:
03190, Київ, вул. Януша Корчака, 60
 
Написать письмо
 
 
 
   
Пошук по сайту  
 
Skip Navigation Links.
Про бібліотеку
Загальна інформація
Режим роботи
Контакти
Структура
"Вікно в Америку"
ЗМІ про бібліотеку
Спонсори
Благодійний фонд розвитку
Державні закупівлі
Вакансії
Послуги та сервіси
Новини
Замовлення екскурсій
Бібліотечні події
Онлайн-проєкти
Читацькі об'єднання
Психологічна служба
Віртуальна довідка
Версія для слабозорих
Електронні ресурси
Електронний каталог
Електронна бібліотека
Видання бібліотек для дітей
Віртуальні книжкові виставки
Інтерактивні ресурси
Ключ
Почитайко
Т.Г. Шевченко для дітей
Бібліотека у форматі Д°
Музей книги
Творчість дітей
Пам'ятні літературні дати
Вибрані Інтернет-ресурси
Для дітей
Для дорослих
Дитячі бібліотеки в Інтернет
Це важливо знати
Читання - справа сімейна
ІнфоТека для дітей
ІнфоТека для дорослих
Інтернет-безпека для дітей
Інтернет-безпека для батьків
На допомогу бібліотекареві
Професійні новини
Бібліотеки України для дітей
Мережа бібліотек України для дітей
Національна секція IBBY
Асоціація дитячих бібліотекарів
Сторінка методиста
Проєкт "КОРДБА"
Інформаційна культура користувачів
Бібліотека + IT
Нові книги України
Книги обмінного фонду

19 лютого в Національній бібліотеці України для дітей відбувся семінар-практикум «І дорослий і маля шанує пам’ять Кобзаря» за участю вихователів-методистів ДНЗ та ШДС Шевченківського району. Організатори заходу – Національна бібліотека України для дітей та Управління освіти Шевченківської районної в м.Києві державної адміністрації. В актовій залі бібліотеки були виставленні 60 творчих робіт, присвячених 200-річчю від дня народження Т.Г. Шевченка, виготовлених дітьми і дорослими з 17 –ти дошкільних дитячих закладів району. Привітала учасників семінару генеральний директор бібліотеки Гордієнко А.І.

З яскравою і цікавою відео презентацією «Багатогранність таланту великого Кобзаря» виступила методист РНМЦ Шевчук І.І. Працівник бібліотеки Зіміна Н.В. презентувала розгорнуту книжкову виставку «Єднаймо душі словом Кобзаря», розповіла про дві нові програми відділу обслуговування дітей дошкільного та молодшого віку – «Шевченкові думи ідуть в майбуття і пам’ять про нього нетлінна» та «Опікуємося дитиною великою родиною», запросила вихователів дошкільних закладів до активної співпраці по залученню дошкільників до читання.

Завершуючи свій виступ, бібліотекар запропонувала учасникам семінару переглянути документальний фільм про великого Кобзаря «Край, де народився геній» та ознайомитися з творчими роботами вихованців дитячих закладів. Про сайт бібліотеки, її електронні ресурси та різні об’єднання, що працюють в бібліотеці розповіла головний бібліотекар Кислова О.П. А під час екскурсії бібліотекою особливу увагу вихователів-методистів було звернено на сектор професійних документів та ділового спілкування, який розпочав свою роботу в бібліотеці з лютого 2014 року і має великі ресурси для організаторів дитячого читання.

Тепла, привітна і творча атмосфера панувала під час спілкування учасників семінару, що дало змогу спроектувати майбутню співпрацю бібліотекарів і працівників дошкільних закладів Шевченківського району.

 

Для редагування, видалення інформаціі про дитину з сайту або повідомлення про нелегальний контент Ви можете звернутися за адресою: library@chl.kiev.ua

 
 
Останнє оновлення: 12/5/2022
© 1999-2010р. Національна бібліотека України для дітей