Національна бібліотека України для дітей
     
Віртуальна довідка1
Наша адреса:
03190, Київ, вул. Януша Корчака, 60
 
Написать письмо
 
 
 
   
Пошук по сайту  
 
Skip Navigation Links.
Про бібліотеку
Загальна інформація
Режим роботи
Контакти
Структура
"Вікно в Америку"
ЗМІ про бібліотеку
Спонсори
Благодійний фонд розвитку
Державні закупівлі
Вакансії
Послуги та сервіси
Новини
Замовлення екскурсій
Бібліотечні події
Онлайн-проєкти
Читацькі об'єднання
Психологічна служба
Віртуальна довідка
Версія для слабозорих
Електронні ресурси
Електронний каталог
Електронна бібліотека
Видання бібліотек для дітей
Віртуальні книжкові виставки
Інтерактивні ресурси
Ключ
Почитайко
Т.Г. Шевченко для дітей
Бібліотека у форматі Д°
Музей книги
Творчість дітей
Пам'ятні літературні дати
Вибрані Інтернет-ресурси
Для дітей
Для дорослих
Дитячі бібліотеки в Інтернет
Це важливо знати
Читання - справа сімейна
ІнфоТека для дітей
ІнфоТека для дорослих
Інтернет-безпека для дітей
Інтернет-безпека для батьків
На допомогу бібліотекареві
Професійні новини
Бібліотеки України для дітей
Мережа бібліотек України для дітей
Національна секція IBBY
Асоціація дитячих бібліотекарів
Сторінка методиста
Проєкт "КОРДБА"
Інформаційна культура користувачів
Бібліотека + IT
Нові книги України
Книги обмінного фонду

Оксана Забужко у Національному проєкті «Україна читає дітям»

           14 грудня о 13.00 одна з найбільш відомих особистостей у сучасній українській літературі Оксана Забужко завітає до Національної бібліотеки України для дітей, щоб зустрітися із підлітками та поспілкуватися з ними.

           «Україна читає дітям» – Національний проєкт підтримки читання, куди запрошуються непересічні особистості, відомі публічні особи, які у своєму житті завдяки книзі досягли значних успіхів, до думок яких дослухаються, слово яких має вплив на значну аудиторію. Все це у повній мірі стосується нашої гості Оксани Забужко!

           Цю українську письменницю добре знають у світі, її роботи перекладені 20 мовами. Окремими виданнями книги виходили в США, Італії, Чехії, Польщі, Болгарії, Нідерландах, Сербії, Росії та інших країнах Європи і Азії. Кожна нова книга Оксани Забужко – резонансна подія в сучасній українській літературі. За літературний талант і відвагу письменницю часто порівнюють із Достоєвським, а за високу майстерність у зображенні характерів персонажів — з Міланом Кундерою. Сьогодні вірші Оксани Забужко активно кладуться на музику, а її романи прагнуть екранізувати режисери. За свої літературні заслуги письменниця стала лауреатом численних престижних премій, а також нагороджена орденом княгині Ольги III ступеня.

           У 1996 році вийшла перша серйозна робота авторки — «Польові дослідження з українського сексу». Це один із перших бестселерів незалежної України. В основі роману — відносини української поетеси-емігрантки й американського скульптора. «Музей покинутих секретів» — роман, який особливо зацікавив зарубіжних критиків і дав змогу більше розповісти світові про Україну. Також серед кращих книг Оксани Забужко варто виділити твори «Сестро, сестро», «Казка про калинову сопілку», «Тут могла б бути ваша реклама», «Notre Dame d'Ukraine: Українка в конфлікті міфологій».

           Тож не пропустіть можливості поспілкуватися з нашою видатною сучасницею Оксаною Забужко. Готуйте свої запитання до гості!

           Будь ласка, зверніть увагу на певні карантинні обмеження – для дорослих відвідування бібліотеки можливе за умови відповідного сертифікату вакцинації або ПЛР тесту (не більше 72 год.), чи сертифікату про одужання.

 

Для редагування, видалення інформаціі про дитину з сайту або повідомлення про нелегальний контент Ви можете звернутися за адресою: library@chl.kiev.ua

 
 
Останнє оновлення: 2/12/2022
© 1999-2010р. Національна бібліотека України для дітей