Національна бібліотека України для дітей
     
Віртуальна довідка1
Наша адреса:
03190, Київ, вул. Януша Корчака, 60
 
Написать письмо
 
 
 
   
Пошук по сайту  
 
Skip Navigation Links.
Про бібліотеку
Загальна інформація
Режим роботи
Контакти
Структура
"Вікно в Америку"
ЗМІ про бібліотеку
Спонсори
Благодійний фонд розвитку
Державні закупівлі
Вакансії
Послуги та сервіси
Новини
Замовлення екскурсій
Бібліотечні події
Онлайн-проєкти
Читацькі об'єднання
Психологічна служба
Віртуальна довідка
Версія для слабозорих
Електронні ресурси
Електронний каталог
Електронна бібліотека
Видання бібліотек для дітей
Віртуальні книжкові виставки
Інтерактивні ресурси
Ключ
Почитайко
Т.Г. Шевченко для дітей
Бібліотека у форматі Д°
Музей книги
Творчість дітей
Пам'ятні літературні дати
Вибрані Інтернет-ресурси
Для дітей
Для дорослих
Дитячі бібліотеки в Інтернет
Це важливо знати
Читання - справа сімейна
ІнфоТека для дітей
ІнфоТека для дорослих
Інтернет-безпека для дітей
Інтернет-безпека для батьків
На допомогу бібліотекареві
Професійні новини
Бібліотеки України для дітей
Мережа бібліотек України для дітей
Національна секція IBBY
Асоціація дитячих бібліотекарів
Сторінка методиста
Проєкт "КОРДБА"
Інформаційна культура користувачів
Бібліотека + IT
Нові книги України
Книги обмінного фонду

Дракони, сніговики та Різдво

           Новий рік для читачів бібліотеки розпочався із «Зимових книжкових пригод». Працівники відділу обслуговування дітей середнього і старшого віку вирішили, що це чудова нагода познайомити дітей із книжковими новинками, які надійшли нам у рамках Державної програми поповнення фондів публічних бібліотек.

           Для тих, хто любить літературні загадки і квести, ми запропонували гру «Подорож з ідеальними істотами» за книгою Дари Корній «Пригоди Змія Багатоголового. Діти Сонцівни й молодильні яблука». Щоб отримати зірку до своєї карти, потрібно було на абонементі та в читальному залі відшукати симпатичних драконів (а саме вони й вважали себе у книзі ідеальними істотами), знайти поряд запитання та вибрати правильну відповідь із запропонованих варіантів.

           Крім того, кожного дня протягом зимових канікул у відділі відбувалися інші книжкові події. Перший день «Зимових пригод» ми розпочали зі знайомства з дебютною книжкою молодої тернопільської письменниці Вікторії Мізюк «Муха, дзвоник та Різдво». У цій книжці Різдво – кульмінація усієї історії, хоча дива почалися ще у передріздвяний час. І Муха – зовсім не комаха, а дівчинка Марічка, яку просто так називають бабуся і найближчі друзі. А дзвоник – чарівний подарунок святого Миколая, який Муха знайшла зранку на підвіконні. І саме такий срібний дзвоник розшукували ми з учасниками «Зимових пригод» у нашому чарівному розслідуванні. На другий день ми разом згадували різноманітні зимові розваги та створювали веселих сніговиків із паперових стаканчиків.

           А на Святий вечір ми читали книгу Надійки Гербіш «Велика Різдвяна книжка». Бібліотекарі організували кулінарну розвідку за книгою, під час якої діти більше дізналися про головні різдвяні страви різних народів світу, пройшли квест, завданням якого було знайти сховані у читальному залі інгредієнти головної української різдвяної страви – куті, а потім ще й пограли в інтерактивну гру.

           І які ж новорічно-різдвяні свята без подарунків?! А особливо цінні подарунки, зроблені власноруч. Тож учасники «Зимових пригод» під час майстер-класу «Чарівництво власноруч» створили свою авторську листівку за книгою Надійки Гербіш.

           Останнім етапом книжкових пригод стало майстрування-святкування «Подарунок від Санта Клауса» за книгою Стіра Дугалда «Новорічні чудеса».

           Свята закінчуються, а на читачів чекають нові книги, а з ними і нові пригоди!

 

Для редагування, видалення інформаціі про дитину з сайту або повідомлення про нелегальний контент Ви можете звернутися за адресою: library@chl.kiev.ua

 
Останнє оновлення: 12/2/2024
© 1999-2010р. Національна бібліотека України для дітей