Національна бібліотека України для дітей
     
Віртуальна довідка1
Наша адреса:
03190, Київ, вул. Януша Корчака, 60
 
Написать письмо
 
 
 
   
Пошук по сайту  
 
Skip Navigation Links.
Про бібліотеку
Загальна інформація
Режим роботи
Контакти
Структура
"Вікно в Америку"
ЗМІ про бібліотеку
Спонсори
Благодійний фонд розвитку
Державні закупівлі
Вакансії
Послуги та сервіси
Новини
Замовлення екскурсій
Бібліотечні події
Онлайн-проєкти
Читацькі об'єднання
Психологічна служба
Віртуальна довідка
Версія для слабозорих
Електронні ресурси
Електронний каталог
Електронна бібліотека
Видання бібліотек для дітей
Віртуальні книжкові виставки
Інтерактивні ресурси
Ключ
Почитайко
Т.Г. Шевченко для дітей
Бібліотека у форматі Д°
Музей книги
Творчість дітей
Пам'ятні літературні дати
Вибрані Інтернет-ресурси
Для дітей
Для дорослих
Дитячі бібліотеки в Інтернет
Це важливо знати
Читання - справа сімейна
ІнфоТека для дітей
ІнфоТека для дорослих
Інтернет-безпека для дітей
Інтернет-безпека для батьків
На допомогу бібліотекареві
Професійні новини
Бібліотеки України для дітей
Мережа бібліотек України для дітей
Національна секція IBBY
Асоціація дитячих бібліотекарів
Сторінка методиста
Проєкт "КОРДБА"
Інформаційна культура користувачів
Бібліотека + IT
Нові книги України
Книги обмінного фонду
Згадаймо нашу історію

       Продовжується співпраця Національної бібліотеки України для дітей та Департаменту з питань виконання кримінальних покарань Міністерства юстиції України. У минулому році в бібліотеці експонувалися творчі роботи вихованців Кременчуцької виховної колонії для неповнолітніх. У 2022 році, незважаючи на війну, бібліотека започаткувала цикл онлайн-лекцій «Згадаємо нашу історію» для неповнолітніх, які знаходяться зараз в установах виконання покарань.

       Перша онлайн-зустріч відбулася на платформі Zoom 22 червня і була присвячена Другій світовій війні, участі українців у ній. Перед початком лекції до вихованців звернулися заступник генерального директора з науково-методичної роботи Національної бібліотеки України для дітей Людмила Полікарпова та заступник начальника Департаменту з питань виконання кримінальних покарань Міністерства юстиції України Наталія Рибалка, які висловили впевненість, що такі зустрічі будуть постійними та принесуть користь підліткам.

       Оскільки цього дня Україна вшановує пам’ять жертв війни, то мова під час зустрічі йшла про тих, хто загинув під час Другої світової війни, про факти, які не піддавалися розголосу за часів радянської влади. Неможливо було не згадати і про нинішнє повномасштабне вторгнення росії на територію України, про непоправні людські жертви. Бібліотекар презентувала книги, присвячені темі війни, розповіла про їх авторів.

       На зустрічі були присутні вихованці із різних областей України, до лекції долучилися із Кропивницького, Києва, Львова, Закарпаття, Івано-Франківська, Луцька, Вінниці, Хмельницького, Чернівців, Дніпра та Полтави. Особливо приємно, що доєдналися установи із місць, де зовсім недалеко відбуваються бойові дії – Одеси та Ізмаїлу, Харкова, Сум, Запоріжжя, Кривого рогу та Кременчука.

       Щоб мати майбутнє, потрібно знати своє минуле; знати тих, хто виборював незалежність України в усі часи; хто робив усе, аби наша країна розвивалася та була справді європейською державою. Тож продовжуємо працювати для підростаючого покоління, давати їм потрібні знання.

 

Для редагування, видалення інформаціі про дитину з сайту або повідомлення про нелегальний контент Ви можете звернутися за адресою: library@chl.kiev.ua

 
Останнє оновлення: 12/2/2024
© 1999-2010р. Національна бібліотека України для дітей