Національна бібліотека України для дітей
     
Віртуальна довідка1
Наша адреса:
03190, Київ, вул. Януша Корчака, 60
 
Написать письмо
 
 
 
   
Пошук по сайту  
 
Skip Navigation Links.
Про бібліотеку
Загальна інформація
Режим роботи
Контакти
Структура
"Вікно в Америку"
ЗМІ про бібліотеку
Спонсори
Благодійний фонд розвитку
Державні закупівлі
Вакансії
Послуги та сервіси
Новини
Замовлення екскурсій
Бібліотечні події
Онлайн-проєкти
Читацькі об'єднання
Психологічна служба
Віртуальна довідка
Версія для слабозорих
Електронні ресурси
Електронний каталог
Електронна бібліотека
Видання бібліотек для дітей
Віртуальні книжкові виставки
Інтерактивні ресурси
Ключ
Почитайко
Т.Г. Шевченко для дітей
Бібліотека у форматі Д°
Музей книги
Творчість дітей
Пам'ятні літературні дати
Вибрані Інтернет-ресурси
Для дітей
Для дорослих
Дитячі бібліотеки в Інтернет
Це важливо знати
Читання - справа сімейна
ІнфоТека для дітей
ІнфоТека для дорослих
Інтернет-безпека для дітей
Інтернет-безпека для батьків
На допомогу бібліотекареві
Професійні новини
Бібліотеки України для дітей
Мережа бібліотек України для дітей
Національна секція IBBY
Асоціація дитячих бібліотекарів
Сторінка методиста
Проєкт "КОРДБА"
Інформаційна культура користувачів
Бібліотека + IT
Нові книги України
Книги обмінного фонду
Прес-конференція, присвячена підбиттю підсумків Всеукраїнського конкурсу із правового просвітництва «Конституція для всіх: і великих, і малих»

       27 червня у рамках відзначення Дня Конституції України у Національній бібліотеці України для дітей відбулася пресконференція, присвячена підсумкам Всеукраїнського конкурсу із правового просвітництва «Конституція для всіх: і великих, і малих». Всеукраїнський конкурс із правового просвітництва «Конституція для всіх: і великих, і малих» проводився НБУ для дітей та громадською організацією «Асоціація розвитку суддівського самоврядування України» з 18 квітня з метою ознайомлення дітей із основними положеннями Конституції України, підвищення рівня правової культури та правосвідомості, привернення уваги широкої аудиторії до громадянської освіти, демократії та прав людини. Основним конкурсним завданням було створення відеоролика, у якому діти декламують статті книжки «Конституція для всіх: і великих, і малих». До участі у Конкурсі долучилися діти 6-12 років з усіх куточків України.

       У заході взяли участь: заступник Міністра культури та інформаційної політики України Лариса Петасюк, яка привітала учасників пресконференції та наголосила на важливості проведення таких заходів, в основі яких формування знань про Основний закон нашої держави — Конституцію України, на історичних етапах створення конституцій та власне проголошення Конституції України як гаранта прав і свобод кожного громадянина. Генеральний директор НБУ для дітей Алла Гордієнко зауважила на актуальності конкурсу, під час якого отримано 1054 конкурсних відео з усієї України. Це означає, що кожна дитина, яка брала участь у конкурсі, ознайомилася з основними правами та свободами, які так доступно розкриті у однойменній книжці Володимира Кравчука. А ще — це плідна робота наших спеціалізованих бібліотек для дітей, завдяки яким у конкурсі представлені відео з кожного регіону. Під час пресконференції виступили: суддя Верховного Суду, координатор Національного правоосвітнього руху «Справедливці» Володимир Кравчук, який представив проєкт та інформував про перебіг Конкурсу і його технічну складову; суддя Конституційного Суду України, голова журі Конкурсу Галина Юровська; художник-ілюстратор книжки «Конституція для всіх: і великих, і малих» Ірина Шаганян; голова правління ГО «Здорове дитинство без меж» Тетяна Репеде; директор НВК № 157, голова Експертної ради Конкурсу Тетяна Єрмак та представники ЗМІ (пресслужби Конституційного Суду України, Верховного Суду, канал новин «ПравдаТУТ».

       Методичне забезпечення Конкурсу та його загальну координацію здійснювала НБУ для дітей. Модерацію інформаційних ресурсів — YouTube-каналу «Конституція для всіх», Фейсбук-сторінки Конкурсу — та розміщення відеороликів виконувала Громадська організація «Асоціація розвитку суддівського самоврядування України». Роботи доступні для перегляду за посиланням.

       Оголошення переможців Конкурсу відбудеться 28 червня у день Конституції України на інформаційних ресурсах Конкурсу та сайті НБУ для дітей.

       Усі учасники отримають електронний сертифікат, який можна буде завантажити на сайті НБУ для дітей або на YouTube-каналі Конкурсу, та примірник книги «Конституція для всіх: і великих, і малих», а переможці будуть нагороджені спеціальним дипломом та футболкою з символікою Конкурсу.


       Репортажі про пресконференцію, присвячену підсумкам Всеукраїнського конкурсу із правового просвітництва «Конституція для всіх: і великих, і малих»:       Учасники Конкурсу «Конституція для всіх: і великих, і малих» відзначені спеціальною нагородою судді Конституційного Суду України

 

Для редагування, видалення інформаціі про дитину з сайту або повідомлення про нелегальний контент Ви можете звернутися за адресою: library@chl.kiev.ua

 
Останнє оновлення: 12/2/2024
© 1999-2010р. Національна бібліотека України для дітей