Національна бібліотека України для дітей
     
Віртуальна довідка1
Наша адреса:
03190, Київ, вул. Януша Корчака, 60
 
Написать письмо
 
 
 
   
Пошук по сайту  
 
Skip Navigation Links.
Про бібліотеку
Загальна інформація
Режим роботи
Контакти
Структура
"Вікно в Америку"
ЗМІ про бібліотеку
Спонсори
Благодійний фонд розвитку
Державні закупівлі
Вакансії
Послуги та сервіси
Новини
Замовлення екскурсій
Бібліотечні події
Онлайн-проєкти
Читацькі об'єднання
Психологічна служба
Віртуальна довідка
Версія для слабозорих
Електронні ресурси
Електронний каталог
Електронна бібліотека
Видання бібліотек для дітей
Віртуальні книжкові виставки
Інтерактивні ресурси
Ключ
Почитайко
Т.Г. Шевченко для дітей
Бібліотека у форматі Д°
Музей книги
Творчість дітей
Пам'ятні літературні дати
Вибрані Інтернет-ресурси
Для дітей
Для дорослих
Дитячі бібліотеки в Інтернет
Це важливо знати
Читання - справа сімейна
ІнфоТека для дітей
ІнфоТека для дорослих
Інтернет-безпека для дітей
Інтернет-безпека для батьків
На допомогу бібліотекареві
Професійні новини
Бібліотеки України для дітей
Мережа бібліотек України для дітей
Національна секція IBBY
Асоціація дитячих бібліотекарів
Сторінка методиста
Проєкт "КОРДБА"
Інформаційна культура користувачів
Бібліотека + IT
Нові книги України
Книги обмінного фонду
Всеукраїнська естафета єдності «Нас єднає рушник-рекордсмен»

     31 січня 2023 року генеральний директор Національної бібліотеки України для дітей Алла ГОРДІЄНКО взяла участь в урочистостях у рамках Всеукраїнської естафети єдності «Нас єднає рушник-рекордсмен», що проходили у Київській обласній бібліотеці для дітей. До урочистостей долучилися: голова наглядової ради Книги рекордів України, депутат Київської обласної ради Олег ІВАНЕНКО; директор Департаменту культури та туризму Київської обласної адміністрації Анна КУЦЕНКО; ректор Академії мистецтв ім. Павла Чубинського Василь РОМАНЧИШИН. Свою творчість присутнім дарували: лауреат всеукраїнських та міжнародних конкурсів Павло Скляров і театр «Зарево» (керівник — Поліна Лучко).

     Протягом року естафету приймали КЗ «Запорізька обласна бібліотека для дітей «Юний читач» Запорізької ОР, яка презентувала його мешканцям міста 22 лютого. А вже після 24 лютого естафета набула нових сенсів, коли попри все, була відновлена місія, і рушник помандрував Україною далі: 21 травня побував у Полтаві, 1 червня – у Дніпрі, 2 серпня — у Кропивницькому, 26 серпня — у Черкасах, на свято Покрови, 14 жовтня, його побачили жителі Чернівців, 11 листопада — Хмельницька обласна бібліотека для дітей ім. Т.Г. Шевченка, 15 грудня — Рівне. 20 січня рушник знову приймали у столиці — звідки стартувала естафета, але вже у Київській обласній бібліотеці для дітей. І ось сьогодні, у цей важкий час, він продовжує мандрувати Україною — як символ того, що ми єдині й незламні… Від завтра рушник-рекордсмен буде представлений у містах-героях Київщини — Макарів, Ірпінь, Буча, Бородянка, ті, що найпершими опинилися в окупації і вистояли завдяки незламності українського духу.

     В інтерв’ю загальноукраїнському суспільному телеканалу «Суспільне. Новини» Алла Іванівна наголосила на важливій ролі подібних заходів у процесі єднання українців для подолання тимчасових труднощів і спільного ворога та наближення Перемоги.

     Книга рекордів України відзначила і організаторів заходу. Голова наглядової ради Книги рекордів України Олег ІВАНЕНКО вручив диплом Книги рекордів України Національній бібліотеці України для дітей за сприяння у фіксації рекорду (рушник внесений до Національного реєстру рекордів України як найдовший рушник (11 м 79 см), виготовлений у старовинній техніці фелтинг, на якому поєднано українські етнографічні орнаментальні мотиви 22 регіонів України).


 

Для редагування, видалення інформаціі про дитину з сайту або повідомлення про нелегальний контент Ви можете звернутися за адресою: library@chl.kiev.ua

 
Останнє оновлення: 12/9/2023
© 1999-2010р. Національна бібліотека України для дітей