Національна бібліотека України для дітей
     
Віртуальна довідка1
Наша адреса:
03190, Київ, вул. Януша Корчака, 60
 
Написать письмо
 
 
 
   
Пошук по сайту  
 
Skip Navigation Links.
Про бібліотеку
Загальна інформація
Режим роботи
Контакти
Структура
"Вікно в Америку"
ЗМІ про бібліотеку
Спонсори
Благодійний фонд розвитку
Державні закупівлі
Вакансії
Послуги та сервіси
Новини
Замовлення екскурсій
Бібліотечні події
Онлайн-проєкти
Читацькі об'єднання
Психологічна служба
Віртуальна довідка
Версія для слабозорих
Електронні ресурси
Електронний каталог
Електронна бібліотека
Видання бібліотек для дітей
Віртуальні книжкові виставки
Інтерактивні ресурси
Ключ
Почитайко
Т.Г. Шевченко для дітей
Бібліотека у форматі Д°
Музей книги
Творчість дітей
Пам'ятні літературні дати
Вибрані Інтернет-ресурси
Для дітей
Для дорослих
Дитячі бібліотеки в Інтернет
Це важливо знати
Читання - справа сімейна
ІнфоТека для дітей
ІнфоТека для дорослих
Інтернет-безпека для дітей
Інтернет-безпека для батьків
На допомогу бібліотекареві
Професійні новини
Бібліотеки України для дітей
Мережа бібліотек України для дітей
Національна секція IBBY
Асоціація дитячих бібліотекарів
Сторінка методиста
Проєкт "КОРДБА"
Інформаційна культура користувачів
Бібліотека + IT
Нові книги України
Книги обмінного фонду

Форум лідерів читання «Націю, яка читає жоден ворог не здолає!» відбувся

       У День Державного прапора та напередодні Дня Незалежності України у Національній бібліотеці України для дітей кращі читачі зібралися на Форум лідерів читання «Націю, яка читає жоден ворог не здолає!».

       Це відбірковий тур Всеукраїнського конкурсу «Лідер читання — 2023», учасниками якого стали найактивніші читачі головної дитячої бібліотеки. Вони під час ЖОВТО-БЛАКИТНИХ книжкових канікул не лише читали книжки, а й долучалися до різноманітних бібліотечних розваг.

       На участь у Форумі лідерів читання були запрошені 10 кращих читачів бібліотеки, і саме вони виборювали у читацьких змаганнях титул «Лідер читання» у віковій категорії від 11 років та звання «Кращий читач року» серед дітей 8-10 років.

       Форум читачів відбувся за участі почесного журі, до якого увійшла сучасна українська письменниця Валентина Захабура, авторка цілої низки популярних серед українських дітей книжок, та досвідчені професіонали-книжники Національної дитячої бібліотеки України.

       Очолила журі заслужений працівник культури України, в.о. генерального директора НБУ для дітей Алла Гордієнко. У своєму привітанні учасникам форуму Алла Іванівна зазначила: «Нація, яка читає книжки, нездоланна! Ми віримо в це, та віримо у вас, наші читачі, в те, що розбудовувати державу після нашої великої ПЕРЕМОГИ будуть ось такі розумні і достойні люди! Адже читання – це шлях людей, які прагнуть дізнаватися і знати, які думають і досягають успіхів не лише для себе, а й для своєї спільноти, своєї Батьківщини!».

       На учасників чекали не лише прості книжково-фактологічні випробування на знання авторів та героїв книжок, сюжетних пригод, а й творчі завдання, у яких діти підтвердили, що справжні читачі мислять проактивно й чітко викладають свої думки. Творчий підхід та рекламні таланти проявилися у конкурсі креативних промо «Краща книга цього літа», у якому читачі прорекламували книжки, що найбільше вразили їх цього літа.

       У конкурсі «Бери і читай! Незвичні поради, як почати читати книжки» ми отримали вкрай цікаві пропозиції: читати спочатку смішні книжки, від цього точно захочеться читати ще більше; розпочинати з тоненьких книжок і поступово нарощувати темп і добиратися до товстих книжок; вести книжковий блог, який буде мотивувати до активного читання; не читати книжок за шкільною програмою, бо вони нудні, а краще просто піти до бібліотеки, а там знають, що робити і які книжки порадити кожному з нас. З останньою порадою бібліотекарі погодилися, адже це чиста правда!

       Проявити свою читацьку ерудицію та креатив мали змогу й юні глядачі, які завітали на подію. Найактивніші з них були відзначені журі.

       До учасників форуму у відеопривітанні звернулися письменники-захисники Сергій Лоскот, Сергій Пантюк, Віталій Запека, Сергій Гридін, які зараз у лавах ЗСУ виборюють перемогу та майбутнє України.

       Переможцями читацьких змагань кращих читачів стали:
- титул «Лідер читання-2023» виборола Надія Кучина (11 років). Вона увійшла до фіналу Всеукраїнського конкурсу «Лідер читання — 2023», де зустрінеться із лідерами читання з усіх областей нашої країни;
- звання «Кращий читач року» заслужено отримав Данило Пустильник (10 років).

       Завершилося свято спільним виконанням пісні «ПЕРЕМОГА», яку створили читачі та бібліотекарі під час ЖОВТО-БЛАКИТНИХ книжкових канікул у пісенній творчій майстерні. Відео за покликанням: https://youtu.be/bpD0mbydu1Q

 

Для редагування, видалення інформаціі про дитину з сайту або повідомлення про нелегальний контент Ви можете звернутися за адресою: library@chl.kiev.ua

 
Останнє оновлення: 12/9/2023
© 1999-2010р. Національна бібліотека України для дітей