Національна бібліотека України для дітей
     
Віртуальна довідка1
Наша адреса:
03190, Київ, вул. Януша Корчака, 60
 
Написать письмо
 
 
 
   
Пошук по сайту  
 
Пропустить Навигационные Ссылки.
Про бібліотеку
Загальна інформація
Режим роботи
Структура
Контакти
"Вікно в Америку"
Бібліотека в медіа
Партнери і меценати
Благодійний фонд розвитку
Запобігання корупції
Державні закупівлі
Вакансії
Послуги та сервіси
Новини
Замовлення екскурсій
Бібліотечні події
Онлайн-проєкти
Читацькі об'єднання
Психологічна служба
Віртуальна довідка
Версія для слабозорих
Електронні ресурси
Електронний каталог
Електронна бібліотека
Медіатека
Видання бібліотек для дітей
Віртуальні книжкові виставки
Інтерактивні ресурси
Ключ
Почитайко
Т.Г. Шевченко для дітей
Бібліотека у форматі Д°
Музей книги
Творчість дітей
Пам'ятні літературні дати
Вибрані інтернет-ресурси
Для дітей
Для дорослих
Дитячі бібліотеки в інтернет
Це важливо знати
Читання - справа сімейна
ІнфоТека для дітей
ІнфоТека для дорослих
Інтернет-безпека для дітей
Інтернет-безпека для батьків
На допомогу бібліотекареві
Професійні новини
Бібліотеки України для дітей
Мережа бібліотек України для дітей
Національна секція IBBY
Асоціація дитячих бібліотекарів
Сторінка методиста
Проєкт "КОРДБА"
Інформаційна культура користувачів
Бібліотека + IT
Нові книги України
Книги обмінного фонду

Розповіді у клубі «Камуфляж» про фронтову лисичку Аліску

         Є таке українське слово – навзаєм. Ось така взаємна приязнь відбулася з першої ж зустрічі між бібліотекою, читачами та Оленою Мокренчук. І від того пані Олена вже вдруге завітала на зустріч із читачами, цього разу – з другокласниками. І знову розповідала свої історії нескорених людей та врятованих ними тварин.

      Ми вже писали про те, що гостя сторителінг-клубу «Камуфляж» не просто майор ЗСУ, а ще й журналістка, письменниця, у минулому – вчителька. Тож розповідає свої історії дуже цікаво. А коли ще й дає приміряти бронежилет і шолом – всі діти в захваті.

      Дякуємо письменниці за те, що описує історії цієї війни у своїх книгах, щоб зберегти їх у пам'яті людей, щоб не забували ми наших героїв та їхні подвиги, щоб усі знали про їхню людяність та добрі вчинки.

      У свою чергу діти радо ділилися із гостею історіями про домашніх улюбленців, про здатність тварин заспокоювати та дарувати радість, також багато про що запитували.

      Дітей зацікавила ієрархія військових звань. Тож майор Олена Мокренчук наочно показала читачам, скільки щаблів треба пройти, щоб стати майором. Багато, до речі.

      Наприкінці зустрічі Олена Мокренчук подарувала бібліотеці свої книги та запросила дітей долучитися до конкурсу під патронатом Генерального штабу ЗСУ та особисто головнокомандувача Валерія Залужного «Україна-мрія». Про конкурс докладніше незабаром на наших сторінках.

 

Для редагування, видалення інформаціі про дитину з сайту або повідомлення про нелегальний контент Ви можете звернутися за адресою library@chl.kiev.ua

 
Останнє оновлення: 06.08.2026
© 1999-2010р. Національна бібліотека України для дітей