Національна бібліотека України для дітей
     
Віртуальна довідка1
Наша адреса:
03190, Київ, вул. Януша Корчака, 60
 
Написать письмо
 
 
 
   
Пошук по сайту  
 
Skip Navigation Links.
Про бібліотеку
Загальна інформація
Режим роботи
Контакти
Структура
"Вікно в Америку"
ЗМІ про бібліотеку
Спонсори
Благодійний фонд розвитку
Державні закупівлі
Вакансії
Послуги та сервіси
Новини
Замовлення екскурсій
Бібліотечні події
Онлайн-проєкти
Читацькі об'єднання
Психологічна служба
Віртуальна довідка
Версія для слабозорих
Електронні ресурси
Електронний каталог
Електронна бібліотека
Видання бібліотек для дітей
Віртуальні книжкові виставки
Інтерактивні ресурси
Ключ
Почитайко
Т.Г. Шевченко для дітей
Бібліотека у форматі Д°
Музей книги
Творчість дітей
Пам'ятні літературні дати
Вибрані Інтернет-ресурси
Для дітей
Для дорослих
Дитячі бібліотеки в Інтернет
Це важливо знати
Читання - справа сімейна
ІнфоТека для дітей
ІнфоТека для дорослих
Інтернет-безпека для дітей
Інтернет-безпека для батьків
На допомогу бібліотекареві
Професійні новини
Бібліотеки України для дітей
Мережа бібліотек України для дітей
Національна секція IBBY
Асоціація дитячих бібліотекарів
Сторінка методиста
Проєкт "КОРДБА"
Інформаційна культура користувачів
Бібліотека + IT
Нові книги України
Книги обмінного фонду

У вихідний день – до дитячої бібліотеки!

В неділю 3-го лютого о 12-00 Національна бібліотека України для дітей збирає своїх читачів на сімейне свято бібліотечно-книжкової смакоти «Зимові пригоди у бібліотеці»! Бібліотекарі підготували великий вибір «блюд» для святкового меню. На перше: всіх гостей почастують в актовому залі веселим калейдоскопом зимових свят. «Новорічні віншування» підготували юні актори бібліотечного театру-студії «Мандри».

На друге: підведення підсумків зимового фотоконкурсу для активних читачів і прихильників бібліотеки «БібліоЯлинка». Найактивніші читачі січня 2013 року отримають солодкі призи від своїх улюблених бібліотекарів.

На третє: вишукані десерти для книжкових гурманів - бібліотекарі підготували книжкові виставки колекційних видань, рідкісних книг та незвичайних видань! Таких «смачних» книг у бібліотеці дуже багато: це книги-іграшки, видання-велетні та зовсім мініатюрні, книги, які «розмовляють», та книжки, з якими можна створити домашній театр, грати в ляльки, а можна - просто читати і розглядати… До речі, щодо «смачних» книг - є в бібліотеці й книжки з кулінарними рецептами. Вони теж в цей день будуть представлені на виставках і, можливо, бібліотекарі «проілюструють» ці книжки деякими смачними стравами, приготованими за книжковими рецептами. Ці страви можна буде покуштувати тільки 3-го лютого на святі бібліотечно-книжкової смакоти!

Така нагода - побачити книжкові родзинки з різних колекцій бібліотеки одразу в усіх відділах та ще й поласувати смачними стравами за книжковими рецептами - випадає не часто! Кожен відділ підготував до свята сімейні конкурси, вікторини, перегляди «зимових» мультфільмів, інтерактивні розваги з технічними новинками.

Одразу після свята в актовій залі дитячий журнал Пізнайко запрошує усіх маленьких читачів до супер-гри «Піцца від Пізнайка». Піццу «готуємо» у читальному відділу обслуговування дошкільників та учнів 1-4 класів. Бібліотекарі цього відділу підготували літературну ігротеку «Котилася торба» (на абонементі) та фестиваль мультфільмів «Зимова Казка» (у Кімнаті казок).

Читачі 5-9 класів на абонементі зможуть взяти участь у КнигоФесті «Книжкова смакота». Читальний зал підготував для всіх без винятку відвідувачів супер-пропозицію: народознавчий спринт «Про все «укр…». Заінтриговані? Завітайте обов’язково! Адже там будуть не тільки цікаві виставки рідкісних видань з колекцій бібліотеки, а й новорічне частування узваром і кутею! Можна буде взяти автограф у майстра детективного жанру, автора серії дитячих детективів та пригодницьких книжок про Заекрання Олександра Есаулова : в читальному залі для учнів 5-9 класів з 12-30 до 13-30 відбудеться його автограф-сесія.

Сектор іноземної літератури облаштував два майданчики: у «темній» кімнаті відео-екскурс за традиціями святкування Різдва у різних країнах світу, а у «світлій» кімнаті - змагання на мовному рингу! «Rosetta Stone» проти «Trace Effekts» - саме нашим користувачам обирати, хто переможе, яка програма для вивчення англійської мови краща?

Відділ мистецтв запрошує до музичної вікторини «Мелодії Різдвяної ночі».

Відділ соціокультурної діяльності пропонує малюкам і дорослим «погратися» у ляльки: майстер-клас «Ці дивовижні ляльки» від керівника лялькового гуртка бібліотеки Алли Косач.

Тож завітайте 3-го лютого о 12-00 на свято усією сім’єю до Національної бібліотеки України для дітей та пориньте в «Зимові пригоди в бібліотеці» разом зі своїми дітлахами!

За додатковою інформацією звертатися за телефоном: 443-26-31.

 

Для редагування, видалення інформаціі про дитину з сайту або повідомлення про нелегальний контент Ви можете звернутися за адресою: library@chl.kiev.ua

 
 
Останнє оновлення: 1/2/2023
© 1999-2010р. Національна бібліотека України для дітей