Національна бібліотека України для дітей
     
Віртуальна довідка1
Наша адреса:
03190, Київ, вул. Януша Корчака, 60
 
Написать письмо
 
 
 
   
Пошук по сайту  
 
Skip Navigation Links.
Про бібліотеку
Загальна інформація
Режим роботи
Контакти
Структура
"Вікно в Америку"
ЗМІ про бібліотеку
Спонсори
Благодійний фонд розвитку
Державні закупівлі
Вакансії
Послуги та сервіси
Новини
Замовлення екскурсій
Бібліотечні події
Онлайн-проєкти
Читацькі об'єднання
Психологічна служба
Віртуальна довідка
Версія для слабозорих
Електронні ресурси
Електронний каталог
Електронна бібліотека
Видання бібліотек для дітей
Віртуальні книжкові виставки
Інтерактивні ресурси
Ключ
Почитайко
Т.Г. Шевченко для дітей
Бібліотека у форматі Д°
Музей книги
Творчість дітей
Пам'ятні літературні дати
Вибрані Інтернет-ресурси
Для дітей
Для дорослих
Дитячі бібліотеки в Інтернет
Це важливо знати
Читання - справа сімейна
ІнфоТека для дітей
ІнфоТека для дорослих
Інтернет-безпека для дітей
Інтернет-безпека для батьків
На допомогу бібліотекареві
Професійні новини
Бібліотеки України для дітей
Мережа бібліотек України для дітей
Національна секція IBBY
Асоціація дитячих бібліотекарів
Сторінка методиста
Проєкт "КОРДБА"
Інформаційна культура користувачів
Бібліотека + IT
Нові книги України
Книги обмінного фонду

Театралізоване свято «В казках і в житті»

З приходом весняних канікул до всіх українських дітей приходить ще одне свято – свято книги і читання, свято маленьких читачів. Проходить воно в дитячих бібліотеках вже більше 70-ти років. Протягом тижня у кожній книгозбірні влаштовують конкурси найкращих читачів, зустрічі з письменниками та художниками-ілюстраторами, читацькі марафони, сімейні читання та безліч інших яскравих святкових заходів.

Традиційно стартує Всеукраїнський тиждень дитячого читання в одній з дитячих бібліотек України. Бібліотеки радо приймають естафету, тому що на відкриття приїжджають відомі українські письменники, а очолює команду гостей Герой України, кавалер Ордена Княгині Ольги, генеральний директор Національної бібліотеки України для дітей Анастасія Степанівна Кобзаренко. Цьогорічне відкриття Тижня відбуватиметься 20-го березня на Івано-Франківщині.

Для своїх читачів Національна бібліотека України для дітей відкриває Тиждень читання 21-го березня об 11-00. Театралізоване свято «В казках і в житті» розпочнеться незвичайно: спочатку учні початкових класів київських шкіл зустрінуться з письменниками та візьмуть у них бліц-інтерв’ю. Цього року в гості до читачів завітають дитячі письменниці Тамара Коломієць та Оксана Кротюк. Об 11-30 на сцені актової зали бібліотеки розпочнеться театралізоване свято, присвячене 110-й річниці від дня народження української письменниці Наталі Забіли. У виставі зайняті читачі бібліотеки – учасники театральної студії «Мрія» під керівництвом Світлани Копйової.

По закінченні вистави на читачів чекає автограф-сесія від письменників. На меломанів у відділі мистецтв чекає караоке – у співочому марафоні цього дня пісні Марійки Бурмаки на вірші Наталі Забіли «Бабуся», «Річка-невеличка», «Коник-сірячок». У святі бере участь вокально-інструментальний ансамбль “Домісольки” дитячо-юнацького клубу “Товариш” Шевченківського району.

Кожен учасник свята отримає незвичайний подарунок – набір для виготовлення книжки-саморобки, до якої буде занотовувати свої читацькі враження від прочитаних книг, бібліотечних заходів тощо. Власники цих читацьких нотатників зможуть взяти участь у безпрограшній бібліотечній лотереї 2-го квітня в День Автора, яким завершиться Тиждень книги у Національній бібліотеці України для дітей.

 

Для редагування, видалення інформаціі про дитину з сайту або повідомлення про нелегальний контент Ви можете звернутися за адресою: library@chl.kiev.ua

 
 
Останнє оновлення: 1/2/2023
© 1999-2010р. Національна бібліотека України для дітей