Національна бібліотека України для дітей
     
Віртуальна довідка1
Наша адреса:
03190, Київ, вул. Януша Корчака, 60
 
Написать письмо
 
 
 
   
Пошук по сайту  
 
Skip Navigation Links.
Про бібліотеку
Загальна інформація
Режим роботи
Контакти
Структура
"Вікно в Америку"
ЗМІ про бібліотеку
Спонсори
Благодійний фонд розвитку
Державні закупівлі
Вакансії
Послуги та сервіси
Новини
Замовлення екскурсій
Бібліотечні події
Онлайн-проєкти
Читацькі об'єднання
Психологічна служба
Віртуальна довідка
Версія для слабозорих
Електронні ресурси
Електронний каталог
Електронна бібліотека
Видання бібліотек для дітей
Віртуальні книжкові виставки
Інтерактивні ресурси
Ключ
Почитайко
Т.Г. Шевченко для дітей
Бібліотека у форматі Д°
Музей книги
Творчість дітей
Пам'ятні літературні дати
Вибрані Інтернет-ресурси
Для дітей
Для дорослих
Дитячі бібліотеки в Інтернет
Це важливо знати
Читання - справа сімейна
ІнфоТека для дітей
ІнфоТека для дорослих
Інтернет-безпека для дітей
Інтернет-безпека для батьків
На допомогу бібліотекареві
Професійні новини
Бібліотеки України для дітей
Мережа бібліотек України для дітей
Національна секція IBBY
Асоціація дитячих бібліотекарів
Сторінка методиста
Проєкт "КОРДБА"
Інформаційна культура користувачів
Бібліотека + IT
Нові книги України
Книги обмінного фонду

Закриття Всеукраїнського тижня дитячого читання - 2013

Тиждень дитячого читання в Національній бібліотеці України для дітей завершився 2-го квітня Днем Автора. В школах подовжили канікули, тому більше 200 дітей змогли завітати на веселе свято, яке розпочалося о 12-й годині на першому поверсі фойє бібліотеки. Читачів зустрічали бібліотекарі-хостеси та Вінні-Пух із П’ятачком (величезні ляльки, за якими теж приховувалися бібліотекарі). Вони вручали дітям різнокольорові жетончики – це були квитки на зустрічі з письменниками, поетами, художниками, акторами, що відбувалися у різних залах бібліотеки і розпочалися після урочистого відкриття свята.

Свято відкрила генеральний директор НБУ для дітей Анастасія Степанівна Кобзаренко, яка привітала дітей із чудовим святом книги і читання, та побажала їм цікавого спілкування з авторами. З вітальним словом до гостей звернулася почесна гостя свята Марія Григорівна Височанська. Вона вручила дітям коровай, який привезла з Івано-Франківщини, і передала їм вітання від читачів Івано-Франківська. Адже саме там 21-го березня стартував цьогорічний Тиждень дитячого читання. Наостанок вона передала найкращі побажання читачам від Міністра культури України Леоніда Михайловича Новохатька та прочитала дітям вірш.

Театр-студія «Мандри» своїм виступом переконав усіх гостей, що читання справа цікава та популярна серед дітей і підлітків, що книжки й сьогодні читають із задоволенням, можливо тільки форма книги інколи не зовсім звична – електронна. Ведуча свята представила дітям Авторів, запрошених на свято. Після цього діти розділилися на групи (за кольорами жетончиків) та перейшли до читальних залів бібліотеки, щоб спілкуватися з авторами, брати в них інтерв’ю, малювати та вигадувати історії.

У віділлі обслуговування дошкільників та учнів 1-4 класів з малечею спілкувався неперевершений, дотепний, енергійний Сергій Пантюк, книжку якого «Неслухняники» дуже люблять наші читачі.

У читальному залі для учнів 5-9 класів зібралося більше 60 дітей та дорослих, які дуже хотіли почути чудові дитячі вірші Григорія Фальковича. Деякі шанувальники творчості поета прийшли на зустріч з подарунками для автора: хтось намалював картину, а дехто читав напам’ять його вірші.

У відділі мистецтв відбувалася зустріч з Віталієм Кириченком, який не тільки художник, але й письменник. Віталій довів своїм слухачам, що можна малювати і вигадувати історії одночасно. Він приніс листівки з власними ілюстраціями, роздав їх кожному читачеві, і діти вигадували власні історії за малюнками.

Відділ соціокультурної діяльності влаштував своїм прихильникам зустріч з актором Київського академічного театру ляльок Володимиром Малинським, який розповідав багато цікавого про своє акторське ремесло, про театральну ляльку, але, головне (і це сподобалося найбільше!), разом з дітьми «пограв» у ляльки, дав змогу кожному відчути себе актором.

По завершенні творчих зустрічей і майстер-класів усі учасники перейшли до глядацької зали, де продовжилося свято. Спочатку кожен з авторів вручив подарунок найкращому читачеві за найоригінальніше запитання, за кращу історію, за активність та фантазію. А потім на сцені розпочалася феєрична музична казка «Мадагаскар» у виконанні театру ростової ляльки! Глядачів зібралося стільки, що малюків довелося розміщувати по двоє на крісло, а деякі підлітки вимушені були сидіти на сходах! Але всі були задоволені святом, і ще довго не хотіли йти з бібліотеки та фотографувалися зі своїми улюбленими героями - Вінні-Пухом та П’ятачком.

Відеорепортаж незабаром на відеоблозі бібліотеки BiblioTemaTV

Підготував свято відділ соціокультурної діяльності

 

Для редагування, видалення інформаціі про дитину з сайту або повідомлення про нелегальний контент Ви можете звернутися за адресою: library@chl.kiev.ua

 
 
Останнє оновлення: 1/2/2023
© 1999-2010р. Національна бібліотека України для дітей