Національна бібліотека України для дітей
     
Віртуальна довідка1
Наша адреса:
03190, Київ, вул. Януша Корчака, 60
 
Написать письмо
 
 
 
   
Пошук по сайту  
 
Skip Navigation Links.
Про бібліотеку
Загальна інформація
Режим роботи
Контакти
"Вікно в Америку"
ЗМІ про бібліотеку
Спонсори
Благодійний фонд розвитку
Державні закупівлі
Вакансії
Послуги та сервіси
Новини
Замовлення екскурсій
Бібліотечні події
Онлайн-проєкти
Читацькі об'єднання
Психологічна служба
Віртуальна довідка
Версія для слабозорих
Електронні ресурси
Електронний каталог
Електронна бібліотека
Видання бібліотек для дітей
Віртуальні книжкові виставки
Інтерактивні ресурси
Ключ
Почитайко
Т.Г. Шевченко для дітей
Бібліотека у форматі Д°
Музей книги
Творчість дітей
Пам'ятні літературні дати
Вибрані Інтернет-ресурси
Для дітей
Для дорослих
Дитячі бібліотеки в Інтернет
Це важливо знати
Читання - справа сімейна
ІнфоТека для дітей
ІнфоТека для дорослих
Інтернет-безпека для дітей
Інтернет-безпека для батьків
На допомогу бібліотекареві
Професійні новини
Бібліотеки України для дітей
Мережа бібліотек України для дітей
Національна секція IBBY
Асоціація дитячих бібліотекарів
Сторінка методиста
Проєкт "КОРДБА"
Інформаційна культура користувачів
Бібліотека + IT
Нові книги України
Книги обмінного фонду

ЗАТВЕРДЖЕНО
Наказ Міністерства культури України
24 квітня 2013 року № 354

ПОЛОЖЕННЯ
про Всеукраїнський конкурс дитячої творчості
«Дитячі історії про найголовніше»

І. Загальні положення

1.1. Це Положення визначає порядок організації та проведення Всеукраїнського конкурсу дитячої творчості «Дитячі історії про найголовніше» (далі — Конкурс).

1.2. Загальне керівництво Конкурсом здійснює Міністерство культури України (далі — Мінкультури України).

1.3. Організатором Конкурсу є Мінкультури України. До участі в організації та проведенні Конкурсу залучаються Національна бібліотека України для дітей (далі — НБУ для дітей), Українська асоціація працівників бібліотек для дітей, обласні бібліотеки для дітей, а також інші підприємства, установи та організації (далі – організатори Конкурсу) (за згодою).

1.4. Основними завданнями Конкурсу є стимулювання пізнавальної активності і самостійності дітей та підлітків, спонукання учасників до творчості, виховання любові та дбайливого ставлення до книги.

1.5. Мета Конкурсу: розвиток фантазії та творчих здібностей у дітей та підлітків; надання можливості кожному учаснику відчути радість досягнення успіху, повірити у власні сили.

1.6. Інформація про проведення Конкурсу оприлюднюється на офіційному веб-сайті Мінкультури України, а також у інших засобах масової інформації.

1.7. Під час проведення Конкурсу обробка персональних даних учасників здійснюється з урахуванням вимог Закону України «Про захист персональних даних».

ІІ. Учасники та строки проведення Конкурсу

2.1. У Конкурсі беруть участь діти з усіх областей України у 3-х вікових категоріях:
читачі-учні (вихованці) 1-4 класів;
читачі-учні (вихованці) 5-8 класів;
читачі-учні (вихованці) 9-11 класів.

2.2. Конкурс проводиться у двох номінаціях: індивідуальні та колективні роботи.

2.3. Конкурс проводиться з 01 червня по 01 грудня 2013 року у два тури: перший - з 01 червня по 01 вересня на обласному рівні; другий, підсумковий - з 02 вересня по 01 грудня в місті Києві.

ІІІ. Фінансове забезпечення Конкурсу

3.1. Конкурс проводиться на безоплатній основі.

3.2. Витрати на організацію та проведення, підбиття підсумків та нагородження переможців Конкурсу здійснюються за рахунок коштів, не заборонених законодавством України.

IV. Організаційний комітет і журі Конкурсу

4.1. Для підготовки та проведення Конкурсу створюється центральний організаційний комітет, склад якого затверджується наказом Мінкультури України.

4.2. Для проведення першого туру Конкурсу в регіонах України створюються місцеві організаційні комітети та обласні журі, склад яких затверджують Міністерство культури Автономної Республіки Крим, структурні підрозділи у сфері культури обласних, Київської та Севастопольської міських державних адміністрацій (за згодою).

4.3. Для визначення переможців у другому турі центральний організаційний комітет визначає склад Головного журі, до якого входять представники організаторів Конкурсу, відомі українські дитячі письменники, художники-ілюстратори, мистецтвознавці (за згодою).

4.4. За підсумками роботи обласні журі та головне журі складають протоколи, які підписуються головою, секретарем та членами журі Конкурсу.

V. Вимоги щодо конкурсних робіт

5.1. Учасники Конкурсу кожної номінації та вікової категорії готують книжку-саморобку, яка має бути яскравою, гарно оформленою, за змістом і жанром за такими напрямами: шкільні, особисті, родинні історії; звичаї, традиції, обряди та історичні нариси про край, культурні скарби рідного народу, любов до Вітчизни.

5.2. Книжка-саморобка має бути виконана на аркушах формату А4 за допомогою різних технік, з використанням будь-яких матеріалів.

VІ. Визначення та відзначення переможців Конкурсу

6.1. Обласні журі Конкурсу 01 вересня під час святкування Дня знань підбивають підсумки першого туру, обирають по 3 переможці у кожній номінації та віковій категорії.

Конкурсні матеріали надсилаються не пізніше 15 вересня на адресу центрального організаційного комітету (03190, м. Київ, вул. Баумана, 60, Національна бібліотека України для дітей) з поміткою «На Конкурс «Дитячі історії про найголовніше». Дата визначається за позначкою на поштовому штемпелі. Роботи, надіслані пізніше вказаної дати, не розглядаються.

6.2. Для переможців Конкурсу у кожній номінації та віковій категорії встановлюються перше, друге і третє місця.

6.3. Головне журі оцінює роботи у другому турі, що надійшли від обласних журі, та до 01 грудня 2013 року визначає переможців.

6.4. Нагородження переможців Конкурсу дипломами та призами відбувається 19 грудня під час фестивалю дитячої творчості «Святий Миколай вітає таланти».

VІІ. Зберігання та публікація робіт, надісланих на Конкурс

7.1. Книжки-саморобки, надіслані на Конкурс, авторам не повертаються, а зберігаються в НБУ для дітей.

Книжки-саморобки можуть бути використані у роботі НБУ для дітей за згодою автора.

7.2. Результати Конкурсу узагальнюються відповідним наказом Мінкультури України та оприлюднюються на офіційному сайті та в друкованих виданнях.

7.3. За результатами Конкурсу готується перекидний календар на 2014 рік, на сторінках якого буде розміщено фото кращих книжок-саморобок.

Директор Департаменту культури
мистецтв та освіти
Л.П. Гомольська

 

Для редагування, видалення інформаціі про дитину з сайту або повідомлення про нелегальний контент Ви можете звернутися за адресою: library@chl.kiev.ua

 
Останнє оновлення: 10/5/2024
© 1999-2010р. Національна бібліотека України для дітей