Національна бібліотека України для дітей
     
Віртуальна довідка1
Наша адреса:
03190, Київ, вул. Януша Корчака, 60
 
Написать письмо
 
 
 
   
Пошук по сайту  
 
Skip Navigation Links.
Про бібліотеку
Загальна інформація
Режим роботи
Контакти
Структура
"Вікно в Америку"
ЗМІ про бібліотеку
Спонсори
Благодійний фонд розвитку
Державні закупівлі
Вакансії
Послуги та сервіси
Новини
Замовлення екскурсій
Бібліотечні події
Онлайн-проєкти
Читацькі об'єднання
Психологічна служба
Віртуальна довідка
Версія для слабозорих
Електронні ресурси
Електронний каталог
Електронна бібліотека
Видання бібліотек для дітей
Віртуальні книжкові виставки
Інтерактивні ресурси
Ключ
Почитайко
Т.Г. Шевченко для дітей
Бібліотека у форматі Д°
Музей книги
Творчість дітей
Пам'ятні літературні дати
Вибрані Інтернет-ресурси
Для дітей
Для дорослих
Дитячі бібліотеки в Інтернет
Це важливо знати
Читання - справа сімейна
ІнфоТека для дітей
ІнфоТека для дорослих
Інтернет-безпека для дітей
Інтернет-безпека для батьків
На допомогу бібліотекареві
Професійні новини
Бібліотеки України для дітей
Мережа бібліотек України для дітей
Національна секція IBBY
Асоціація дитячих бібліотекарів
Сторінка методиста
Проєкт "КОРДБА"
Інформаційна культура користувачів
Бібліотека + IT
Нові книги України
Книги обмінного фонду

НАЙдрайвовіший, НАЙвеселіший, НАЙінтригуючий до останньої секунди свята –
таким запам'ятається День Знань-2013 читачам НБУшки!

Свято «Бібліотека збирає друзів» було задумано з двох частин. Перша розпочалася ще о дев'ятій годині ранку: БібліоМотоПробіг стартував від бібліотеки до київських шкіл №№ 163, 172 та 175. Друзі бібліотеки – байкери на мотоциклах з бібліотечними прапорами і з дівчатами-бібліотекарями стали справжнім сюрпризом на шкільних лінійках. Вони зробили потужну рекламу бібліотеці, книгам і читанню, подарували книги від Національної бібліотеки України для дітей шкільним бібліотекам та запросили усіх школярів на свято до книгозбірні. Як ми й сподівалися, байкери були у бібліотекарів «на розігріві» (сподіваюся, що вони не образяться за цей образ), і «розігріти» та зацікавити дітей їм вдалося якнайкраще! Тому що на другу, вже бібліотечну частину свята, завітали не лише школярі, що мали брати участь у квесті «Книжкові відкриття», а й старшокласники, які прагнули поспілкуватися з гостями бібліотеки, а також і цілі родини з малюками.

Свято на майданчику біля бібліотеки розпочалося теж з появи байкерів на мотоциклах, які примчали з прапорами під бадьору музику та овації, і на радість дітям зробили кілька кругів перед бібліотекою. Учасники мотопробігу передали прапор з логотипом книгозбірні генеральному директору бібліотеки Аллі Іванівні Гордієнко, яка розпочала урочисту частину свята і побажала дітям нових знань та нагадала, що дитячі бібліотеки допоможуть зробити процес навчання радісним. Привітали читачів зі святом 1-е вересня і почесні гості й друзі бібліотеки: президент фонду «Рідна країна» Микола Томенко, голова правління «Муніципальної ліги Києва» Олександр Федоренко, член Наглядової ради бібліотеки, видавець Андрій Савчук.

Ще трішки драйву та позитивної енергетики додав флешмоб з НБУшкою та героями книжок, після якого всіх запросили на БібліоМайдан’S. Свято гучно та весело перемістилося до бібліотеки, де розпочався квест «Книжкові відкриття». Тренери-бібліотекарі, стали провідниками команд до відділів, де читачам за підказками було необхідно знайти новенькі книги, ознайомитися з ними та отримати один з шматочків пазлу з карти книжкових скарбів. Кожні 10 хвилин команди міняли дислокацію, переходили за маршрутом під музичні позивні й оголошення ведучої свята Ольги Шемоти до іншого відділу.

В цей же час дошкільнята, першокласники та їхні батьки завершували літній сезон у літературному дворику, де для них літературні конкурси, ігри і вікторини проводили улюблені дитячі персонажі Лунтик і Клоун.

Перед бібліотекою продовжувалося спілкування з новими друзями бібліотеки – байкерами. Говорили про улюблені книжки, читання, і звісно – про мотоцикли. Заявлена в анонсі свята фотосесія МотоКнигоДрайв пройшла успішно. А потім найнаполегливіші читачі отримали від байкерів своєрідний бонус — їх покатали на мотоциклах навколо бібліотеки. Не хвилюйтеся: хлопці – досвідчені мотоциклісти, робили це з дозволу батьків, у шлемах та з дотриманням усіх правил безпеки дорожнього руху.

Фінальна частина свята відбувалася на другому поверсі фойє бібліотеки. Саме тут капітани команд-учасниць квесту склали з зібраних пазлів карту скарбів і, змагаючись на кмітливість і швидкість, майже одночасно знайшли їх. Емоції вирували, і гості свята зробили висновок, що професія дитячого бібліотекаря – майже «шкідливе виробництво», бо галас був неймовірний. Призи отримали всі учасники змагання.

Більше фото знайдете в альбомі групи «Дозвілля з бібліотекою» та в альбомі «День Знань у стилі байк. Частина 1», відеозамальовка «Як байкери читачів збирали».

 

Для редагування, видалення інформаціі про дитину з сайту або повідомлення про нелегальний контент Ви можете звернутися за адресою: library@chl.kiev.ua

 
 
Останнє оновлення: 1/2/2023
© 1999-2010р. Національна бібліотека України для дітей