Національна бібліотека України для дітей
     
Віртуальна довідка1
Наша адреса:
03190, Київ, вул. Януша Корчака, 60
 
Написать письмо
 
 
 
   
Пошук по сайту  
 
Skip Navigation Links.
Про бібліотеку
Загальна інформація
Режим роботи
Контакти
Структура
"Вікно в Америку"
ЗМІ про бібліотеку
Спонсори
Благодійний фонд розвитку
Державні закупівлі
Вакансії
Послуги та сервіси
Новини
Замовлення екскурсій
Бібліотечні події
Онлайн-проєкти
Психологічна служба
Віртуальна довідка
Версія для слабозорих
Електронні ресурси
Електронний каталог
Електронна бібліотека
Видання бібліотек для дітей
Віртуальні книжкові виставки
Інтерактивні ресурси
Ключ
Почитайко
Т.Г. Шевченко для дітей
Бібліотека у форматі Д°
Музей книги
Творчість дітей
Пам'ятні літературні дати
Вибрані Інтернет-ресурси
Для дітей
Для дорослих
Дитячі бібліотеки в Інтернет
Це важливо знати
Читання - справа сімейна
ІнфоТека для дітей
ІнфоТека для дорослих
Інтернет-безпека для дітей
Інтернет-безпека для батьків
На допомогу бібліотекареві
Професійні новини
Бібліотеки України для дітей
Мережа бібліотек України для дітей
Національна секція IBBY
Асоціація дитячих бібліотекарів
Сторінка методиста
Проєкт "КОРДБА"
Інформаційна культура користувачів
Бібліотека + IT
Нові книги України
Книги обмінного фонду

Як бібліотекарі куліш варили

Громадська організація «Муніципальна ліга Києва» на чолі з головою Олександром Федоренком започаткувала цикл осінніх етнографічних фестивалів «Київ – серце України» в різних районах міста. До нього приєднався благодійний фонд «Рідна країна». Ці заходи передбачали проведення концертно-ігрової програми та конкурси з приготування української національної страви.

У жовтні цього року фестиваль, до якого долучилася і Національна бібліотека України для дітей, стартував у одному з парків на Нивках у Шевченківському районі м. Києва. Деталі про його проведення можна дізнатися на нашому сайті, інформація подана за 13 жовтня.

Наступний фестиваль відбувся 2 листопада у Дарницькому районі м. Києва на території столичного парку «Перемога» – це на лівому березі Дніпра і досить далеченько від бібліотеки. І які ми були здивовані і щасливі, коли дізналися про запрошення на це дійство. Нам довірили бути ведучими свята та доручили створити команду для участі у конкурсі на приготування кращого куліша. І хоча наша команда не брала участі в конкурсі, бо була запрошена в якості спеціального гостя, та нам від цього було лише спокійніше, адже змагатимуться справжні кулінари…

І ось гарного осіннього ранку гурт бібліотекарів на чолі з генеральним директором Аллою Гордієнко, одягнувшись у національне вбрання, озброївшись каструлями, ложками, половниками та приготовленими заздалегідь інгредієнтами для чудової козацької страви – куліша, вирушили на лівий берег. Настрій був веселий і піднесений. Адже, що потрібно для того, щоб зварити добрий куліш? Багаття, великий казан, вправний кухар, свіже повітря і купа голодного народу.

А ще нам дуже допомогла книжка. Адже тільки там можна було здобути рецепт справжнього куліша. Ой, скільки ж було перегорнуто сторінок, щоб віднайти рецепт класичної найсмачнішої страви.

Отже варилося весело, з гумором, завзятістю, а ще й з українською піснею. Адже куховарили не лише жінки, а й чоловіки – бібліотечні козаки. Куліш удався на славу, бо на думку журі та численних гурманів з присутніх на фестивалі він виявився найсмачнішим. А ще ми прихопили з собою свіженьке смачне сальце з хлібом, квашену капусточку і пиріжечки. Почастували народ на славу та й до бібліотеки запросили.

Кажуть, що наступний етно-фестиваль відбудеться з нагоди різдвяно-новорічних свят. Запросять – підемо із задоволенням!!!

 

Для редагування, видалення інформаціі про дитину з сайту або повідомлення про нелегальний контент Ви можете звернутися за адресою: library@chl.kiev.ua

 
 
Останнє оновлення: 4/10/2022
© 1999-2010р. Національна бібліотека України для дітей