Національна бібліотека України для дітей
     
Віртуальна довідка1
Наша адреса:
03190, Київ, вул. Януша Корчака, 60
 
Написать письмо
 
 
 
   
Пошук по сайту  
 
Skip Navigation Links.
Про бібліотеку
Загальна інформація
Режим роботи
Контакти
Структура
"Вікно в Америку"
ЗМІ про бібліотеку
Спонсори
Благодійний фонд розвитку
Державні закупівлі
Вакансії
Послуги та сервіси
Новини
Замовлення екскурсій
Бібліотечні події
Онлайн-проєкти
Психологічна служба
Віртуальна довідка
Версія для слабозорих
Електронні ресурси
Електронний каталог
Електронна бібліотека
Видання бібліотек для дітей
Віртуальні книжкові виставки
Інтерактивні ресурси
Ключ
Почитайко
Т.Г. Шевченко для дітей
Бібліотека у форматі Д°
Музей книги
Творчість дітей
Пам'ятні літературні дати
Вибрані Інтернет-ресурси
Для дітей
Для дорослих
Дитячі бібліотеки в Інтернет
Це важливо знати
Читання - справа сімейна
ІнфоТека для дітей
ІнфоТека для дорослих
Інтернет-безпека для дітей
Інтернет-безпека для батьків
На допомогу бібліотекареві
Професійні новини
Бібліотеки України для дітей
Мережа бібліотек України для дітей
Національна секція IBBY
Асоціація дитячих бібліотекарів
Сторінка методиста
Проєкт "КОРДБА"
Інформаційна культура користувачів
Бібліотека + IT
Нові книги України
Книги обмінного фонду
Увага! Нові книжки німецькою мовою для дошкільнят та школярів вже у секторі документів іноземними мовами

Напередодні зимових свят у гості до бібліотеки завітали її давні добрі друзі з німецького культурного центру «Goethe-Institut». Разом із першим снігом та різдвяно-новорічним настроєм вони принесли із собою багато подарунків. По-перше, це яскраві різнокольорові Pop-up книжки для малюків, книги для школярів, інтелектуальні настільні ігри.

Цікаві казкові історії німецькою мовою, перенесуть у дивовижний світ чарівних героїв, повідають про 7 днів із життя гусениці, яка згодом перетворюється на чарівного метелика, або про пригоди маленької відьми, що живе на горищі та прагне знайти друзів…

Але це ще не все! Один з подарунків – святковий СЮРПРИЗ, яким ми хочемо поділитися з кожним, тому оголошуємо Різдвяну акцію! Умови дуже прості (жодних завдань виконувати не треба):
ЩОДНЯ, аж до самісінького Різдва, яке в Німеччині святкується 25 грудня, НАЙперший відвідувач сектору літератури іноземними мовами буде отримувати невеличкий приз з Різдвяного календаря. Який саме!? (підказка – солодкий, смачний, шоколадний. М-м-м!).

Про сам календар історія окрема. Адже це дуже давня – вже столітня – німецька традиція! Виявляється, за місяць до Різдва кожна німецька дитина обов’язково отримує в подарунок такий календар, у якому тридцять паперових віконечок. Щодня можна відкривати лише одне, за яким чекає солодкий подарунок. За кількістю віконечок, що залишаються закритими, дитина може підрахувати – скільки днів залишилося до свята!

Друзі, не прогавте свій шанс, якщо встигнете до 25 грудня хоча б один раз прийти до сектору НАЙпершим (бібліотека відкривається о 8-30) – одне з віконечок відкриєте саме ви! Але варто прийти навіть і не за призом, а просто для того, щоб побачити, як це диво виглядає!

Завдяки подарованим книжкам «Goethe-Institut» і новому бібліотекарю, який знає німецьку мову, у секторі документів іноземними мовами для дошкільнят відкривається гурток з вивчення німецької мови у рамках проекту "Deutsch mit Hans Hase" – "Німецька з кроликом Хансом" для дітей дошкільного віку.

З нового року впродовж 30 уроків малюки разом з ляльковим кроликом будуть гратися, співати, танцювати, малювати, майструвати і непомітно звикатимуть до німецької, тому що кролик Ханс розмовляє тільки НІМЕЦЬКОЮ.

Головне під час цих занять – звикнути до іноземної мови, навчитися розуміти її на слух та реагувати на сказане в процесі гри. Після курсу таких ігрових занять німецька мова стає для дитини звичною, формується позитивне ставлення до вивчення німецької (або іншої іноземної мови) в школі та впродовж всього життя.
Матеріали мовної програми розроблено та надано «Goethe-Institut».
Заняття проводить бібліотекар Клавдія Бабак (тел. 096 120 18 38).

Чекаємо на вас у секторі документів іноземними мовами!

 

Для редагування, видалення інформаціі про дитину з сайту або повідомлення про нелегальний контент Ви можете звернутися за адресою: library@chl.kiev.ua

 
 
Останнє оновлення: 4/10/2022
© 1999-2010р. Національна бібліотека України для дітей