Національна бібліотека України для дітей
     
Віртуальна довідка1
Наша адреса:
03190, Київ, вул. Януша Корчака, 60
 
Написать письмо
 
 
 
   
Пошук по сайту  
 
Skip Navigation Links.
Про бібліотеку
Загальна інформація
Режим роботи
Контакти
"Вікно в Америку"
ЗМІ про бібліотеку
Спонсори
Благодійний фонд розвитку
Державні закупівлі
Вакансії
Послуги та сервіси
Новини
Замовлення екскурсій
Бібліотечні події
Онлайн-проєкти
Читацькі об'єднання
Психологічна служба
Віртуальна довідка
Версія для слабозорих
Електронні ресурси
Електронний каталог
Електронна бібліотека
Видання бібліотек для дітей
Віртуальні книжкові виставки
Інтерактивні ресурси
Ключ
Почитайко
Т.Г. Шевченко для дітей
Бібліотека у форматі Д°
Музей книги
Творчість дітей
Пам'ятні літературні дати
Вибрані Інтернет-ресурси
Для дітей
Для дорослих
Дитячі бібліотеки в Інтернет
Це важливо знати
Читання - справа сімейна
ІнфоТека для дітей
ІнфоТека для дорослих
Інтернет-безпека для дітей
Інтернет-безпека для батьків
На допомогу бібліотекареві
Професійні новини
Бібліотеки України для дітей
Мережа бібліотек України для дітей
Національна секція IBBY
Асоціація дитячих бібліотекарів
Сторінка методиста
Проєкт "КОРДБА"
Інформаційна культура користувачів
Бібліотека + IT
Нові книги України
Книги обмінного фонду

«З книгою навколо світу»


20 березня в рамках всеукраїнського проекту «Україна читає дітям» до нас у бібліотеку завітав мото-мандрівник Валерій Кришень, що є першим українцем, який здійснив навколосвітню подорож на власному мотоциклі, яка тривала цілий рік. За цей час він проїхав 63 тисячі кілометрів через 28 країн світу та 2 рази перетнув екватор.

Під час зустрічі старшокласники разом з Валерієм встигли розпочати подорож та доїхати аж до самої Колумбії. Він розповідав, як у вільний час полюбляв зварити собі каву та почитати улюблену книжку. Цікава розповідь Валерія тривала близько 2-х годин. За цей час у глядачів назбиралося безліч запитань. Вони побачили фотографії, кожна з яких зі своєю історією. Як, наприклад, історія про мексиканського хлопчика у високогірному селищі в Мексиці. Виявилося, що Валерій був першою білою людиною, яка добралася до цього селища. І з усіх мешканців селища лише один маленький хлопчик трішки володів англійською мовою, який і став «перекладачем» та допоміг Валерію порозумітися з іншими мешканцями. Валерій розказав їм про Україну. Мексиканським селянам було дуже цікаво почути, що такий екзотичний фрукт для Мексики, як яблуко, в Україні росте просто на дереві, а мандарини не ростуть. Зранку діти принесли йому мандаринів та були вражені «кмітливістю» цього білого мотоцикліста, який одразу почав знімати шкіру з мандарина. Виявилося, хлопцям чомусь здалося, що Валерій ніколи не куштував і взагалі не бачив мандаринів. Валерій розповів, як діставшись до порту Картахена, що в Колумбії, незаконно перетнув кордон, хоча він того сам не знав і всі документи в нього були в порядку, але в цьому випадку його можуть ув’язнити аж на 5 років з вилученням усього майна.

Продовжити нашу подорож далі та дізнатися, як вдалося йому не потрапити до в’язниці, можна буде на наступній зустрічі з Валерієм Кришнем, яка відбудеться у квітні, коли він буде презентувати в бібліотеці виставку своїх фотографій з навколосвітньої подорожі «Обличчя світу». Чекайте анонс!

Ось таким був маршрут Валерія, щоб ви добре усвідомили, скільки встиг розповісти наш гість на першій зустрічі. А подорожуючи, ми поки що, добралися до Колумбії.

Україна — Росія — Казахстан — Росія — Корея — США — Мексика — Гватемала — Гондурас — Нікарагуа — Коста Ріка — Панама — Колумбія — Еквадор — Перу — Болівія — Чілі — Аргентина — Парагвай — Бразилія — Португалія — Іспанія — Італія — Франція — Австрія — Германія -Австрія — Словакія — Хорватія — Боснія і Герцоговина — Хорватія — Угорщина — Україна.

 

Для редагування, видалення інформаціі про дитину з сайту або повідомлення про нелегальний контент Ви можете звернутися за адресою: library@chl.kiev.ua

 
Останнє оновлення: 10/5/2024
© 1999-2010р. Національна бібліотека України для дітей