Національна бібліотека України для дітей
     
Віртуальна довідка1
Наша адреса:
03190, Київ, вул. Януша Корчака, 60
 
Написать письмо
 
 
 
   
Пошук по сайту  
 
Skip Navigation Links.
Про бібліотеку
Загальна інформація
Режим роботи
Контакти
Структура
"Вікно в Америку"
ЗМІ про бібліотеку
Спонсори
Благодійний фонд розвитку
Державні закупівлі
Вакансії
Послуги та сервіси
Новини
Замовлення екскурсій
Бібліотечні події
Онлайн-проєкти
Читацькі об'єднання
Психологічна служба
Віртуальна довідка
Версія для слабозорих
Електронні ресурси
Електронний каталог
Електронна бібліотека
Видання бібліотек для дітей
Віртуальні книжкові виставки
Інтерактивні ресурси
Ключ
Почитайко
Т.Г. Шевченко для дітей
Бібліотека у форматі Д°
Музей книги
Творчість дітей
Пам'ятні літературні дати
Вибрані Інтернет-ресурси
Для дітей
Для дорослих
Дитячі бібліотеки в Інтернет
Це важливо знати
Читання - справа сімейна
ІнфоТека для дітей
ІнфоТека для дорослих
Інтернет-безпека для дітей
Інтернет-безпека для батьків
На допомогу бібліотекареві
Професійні новини
Бібліотеки України для дітей
Мережа бібліотек України для дітей
Національна секція IBBY
Асоціація дитячих бібліотекарів
Сторінка методиста
Проєкт "КОРДБА"
Інформаційна культура користувачів
Бібліотека + IT
Нові книги України
Книги обмінного фонду

28 вересня Національна бібліотека України для дітей перетвориться на
«ЗІРКОВУ БІБЛІОТЕКУ»

Напередодні Всеукраїнського дня бібліотек головна дитяча книгозбірня країни традиційно влаштовує велике родинне свято, під час якого демонструє своїм читачам нові сервіси, здобутки, представляє гуртки та творчі об’єднання, нові книги тощо. Цьогорічне свято проходитиме в новому форматі, адже на свято запрошені випускники – колишні читачі бібліотеки, які сьогодні виросли, вже мають власних дітей, досягли в житті певних висот.

Серед випускників бібліотеки, які й сьогодні пам’ятають та шанують свою «республіканську дитячу», приводять сюди своїх дітей і онуків, є заслужені педагоги, відомі художники, працівники дипломатичних місій, депутати, тележурналісти, хореографи, актори і навіть співаки, як наприклад, переможець телевізійного шоу «Голос Країни» сезону 2014 року Ігор Грохоцький.

Серед нинішніх читачів бібліотеки є свої зірки – кращі читачі, волонтери, юні актори, учасники гуртків, студій, читацьких об’єднань. Тож на святі «Зіркова бібліотека» усі вони матимуть змогу пройти «червоною» доріжкою слави під оплески гостей свята, батьків, бібліотекарів.

Гості запрошуються на 11.30, а урочиста частина розпочнеться о 12.00.  Центральною подією свята стане «Читацький баттл» – змагання між командою випускників бібліотеки та командою лідерів читання – 2014. Бібліотечні випускники, які пов’язали своє життя з мистецтвом, подарують усім гостям свята концерт. Під час свята будуть підбиті підсумки фотоконкурсу «Все буде бібліотечно» та нагороджені його переможці.

По завершенні змагання (з 13 години) бібліотека пропонує насичену програму для дорослих і маленьких відвідувачів. Відділ для наймолодших читачів запросить малечу від 0 до 3-х років до щойно облаштованого lounge-куточку, урочисте відкриття якого відбудеться саме в цей день. Абонементи запропонують ТОП-10 кращих книг 2014 року для малюків і для підлітків. Для читачів молодшого шкільного віку ляльковий театр покаже театралізовані варіації за книгами В’ячеслава Купрієнка «Мишеня і море» та «Мій друг їжачок». У відділі мистецтв і дорослі, і діти зможуть стати учасниками  майстер-класу від майстрині вінкоплетіння Надії Козаченко та власноруч сплести для себе національний символ – віночок. У читальному залі бібліотекарі та тренери з компанії «Мир настольных игр» влаштують показову бібліотечну Ігроманію з найпопулярнішими іграми для сімейного дозвілля, більшість з яких вже є у бібліотеці. В ресурсному центрі «Вікно в Америку» у відділі документів іноземними мовами діти візьмуть участь в інтерактивному читанні "Збираємо карту подорожі по США".

На численні побажання батьків читачів протягом свята з 11.00 до 15.00 будуть працювати виїзні книгарні від українських видавництв «Юніверс», «Ранок», «Свічадо», товариство «Знання». У цей день родини, які приведуть з собою нових читачів до бібліотеки зможуть отримати  знижку на книжки.

Свято відвідають почесні гості – народні депутати України, представники Міністерства культури України, письменники, видавці, представники громадських організацій. 

 

Для редагування, видалення інформаціі про дитину з сайту або повідомлення про нелегальний контент Ви можете звернутися за адресою: library@chl.kiev.ua

 
Останнє оновлення: 10/3/2023
© 1999-2010р. Національна бібліотека України для дітей