Національна бібліотека України для дітей
     
Віртуальна довідка1
Наша адреса:
03190, Київ, вул. Януша Корчака, 60
 
Написать письмо
 
 
 
   
Пошук по сайту  
 
Skip Navigation Links.
Про бібліотеку
Загальна інформація
Режим роботи
Контакти
Структура
"Вікно в Америку"
ЗМІ про бібліотеку
Спонсори
Благодійний фонд розвитку
Державні закупівлі
Вакансії
Послуги та сервіси
Новини
Замовлення екскурсій
Бібліотечні події
Онлайн-проєкти
Читацькі об'єднання
Психологічна служба
Віртуальна довідка
Версія для слабозорих
Електронні ресурси
Електронний каталог
Електронна бібліотека
Видання бібліотек для дітей
Віртуальні книжкові виставки
Інтерактивні ресурси
Ключ
Почитайко
Т.Г. Шевченко для дітей
Бібліотека у форматі Д°
Музей книги
Творчість дітей
Пам'ятні літературні дати
Вибрані Інтернет-ресурси
Для дітей
Для дорослих
Дитячі бібліотеки в Інтернет
Це важливо знати
Читання - справа сімейна
ІнфоТека для дітей
ІнфоТека для дорослих
Інтернет-безпека для дітей
Інтернет-безпека для батьків
На допомогу бібліотекареві
Професійні новини
Бібліотеки України для дітей
Мережа бібліотек України для дітей
Національна секція IBBY
Асоціація дитячих бібліотекарів
Сторінка методиста
Проєкт "КОРДБА"
Інформаційна культура користувачів
Бібліотека + IT
Нові книги України
Книги обмінного фонду
Казковий Трамвай

Новий проект Національної бібліотеки України для дітей та підприємства “Київпастранс” став несподіваним і бажаним подарунком до новорічно-рідвяних свят для усіх маленьких жителів Києва та їхніх батьків, популярним місцем проведення сімейного дозвілля і навіть тим місцем, яке відкрило можливості сучасної бібліотеки та зруйнувало стереотипні уявлення про неї.

Кількість бажаючих відвідати трамвайчик, щоб послухати казку, взяти участь у майстер-класах, поспівати, значно перевищила розміри самого трамваю. Проект був пілотним, і хоча організатори сподівалися на велику кількість відвідувачів, навіть вони не могли передбачити такої шаленої активності та того факту, що дітей буде важко відірвати від книжково-бібліотечних розваг навіть через годину, щоб звільнити місце для другої черги бажаючих.

А черги були, і не маленькі! Особливо 14 січня, коли до Казкового трамваю приїхали співочі колядники з зіркою, з козою, у яскравих костюмах, а з ними завітала й улюблениця всіх маленьких читачів, ляльковий талісман бібліотеки – дівчинка НБУшка. Вона знайшла нових друзів серед відвідувачів Казкового трамваю і запросила їх у гості до Національної бібліотеки України для дітей. Адже саме там працюють усі ці творчі та вигадливі бібліотекарі, які саме в цей час розважали дітей у трамваї: робили сніжинок-балеринок у техніці витинанок, святкували день народження Сніговика і робили листівки в дуже складній і копіткій техніці айрис-фолдинг, і найголовніше – читали книжки.

Усі заходи проходили одночасно у трьох своєрідних купе, яке створюють високі м’які крісла трамваю. А ще у трамвайчику в цей день, як і в усі попередні, було повно кореспондентів газет, радіо і телеканалів, які брали інтерв’ю у маленьких відвідувачів, у батьків, у бібліотекарів. Казковий трамвай став топ-новиною цього місяця – на інтернет-запит знаходиться більше 40 релевантних публікацій, 5 відеосюжетів, фотографії. Сьогодні мало знайдеться ЗМІ, які не висвітлювали цю резонансну подію.

14 січня завітала до Казкового трамваю генеральний директор Національної бібліотеки України для дітей Алла Іванівна Гордієнко, яка спілкувалася з відвідувачами, слухала їхні пропозиції і побажання. Серед побажань найголовнішими були – «щоб трамвайчик продовжував свою роботу» та «щоб він їздив, а не стояв на місці». Будемо усі разом сподіватися, що ці побажання здійсняться.

Зимові читання у трамвайчику майже завершилися – ще одна остання зустріч запланована на 16 січня. А бібліотека запрошує нових друзів, яких знайшла завдяки цьому проекту, в гості до своїх просторих залів та обіцяє цікаве дозвілля, гарні книги, веселі свята. Буде не гірше, ніж у трамвайчику – повірте!

До зустрічі у Національній бібліотеці України для дітей!


 

Для редагування, видалення інформаціі про дитину з сайту або повідомлення про нелегальний контент Ви можете звернутися за адресою: library@chl.kiev.ua

 
 
Останнє оновлення: 12/5/2022
© 1999-2010р. Національна бібліотека України для дітей