Національна бібліотека України для дітей
     
Віртуальна довідка1
Наша адреса:
03190, Київ, вул. Януша Корчака, 60
 
Написать письмо
 
 
 
   
Пошук по сайту  
 
Skip Navigation Links.
Про бібліотеку
Загальна інформація
Режим роботи
Контакти
Структура
"Вікно в Америку"
ЗМІ про бібліотеку
Спонсори
Благодійний фонд розвитку
Державні закупівлі
Вакансії
Послуги та сервіси
Новини
Замовлення екскурсій
Бібліотечні події
Онлайн-проєкти
Читацькі об'єднання
Психологічна служба
Віртуальна довідка
Версія для слабозорих
Електронні ресурси
Електронний каталог
Електронна бібліотека
Видання бібліотек для дітей
Віртуальні книжкові виставки
Інтерактивні ресурси
Ключ
Почитайко
Т.Г. Шевченко для дітей
Бібліотека у форматі Д°
Музей книги
Творчість дітей
Пам'ятні літературні дати
Вибрані Інтернет-ресурси
Для дітей
Для дорослих
Дитячі бібліотеки в Інтернет
Це важливо знати
Читання - справа сімейна
ІнфоТека для дітей
ІнфоТека для дорослих
Інтернет-безпека для дітей
Інтернет-безпека для батьків
На допомогу бібліотекареві
Професійні новини
Бібліотеки України для дітей
Мережа бібліотек України для дітей
Національна секція IBBY
Асоціація дитячих бібліотекарів
Сторінка методиста
Проєкт "КОРДБА"
Інформаційна культура користувачів
Бібліотека + IT
Нові книги України
Книги обмінного фонду
Бібліотечне літо «Техніка та машини»

З 30 червня по 3 липня 2015 року Літній дворик НБУ для дітей проводив для користувачів тиждень за неймовірно цікавою темою «Техніка та транспорт». Сюрпризи чекали на читачів кожен день.

Перше, що побачили діти у літньому дворику, це надзвичайно цікаві книжки про техніку та машини – енциклопедії, художня література. І одразу біля книжкової виставки зібралося багато маленьких читачів.

Особливо зацікавило користувачів пізнавальна розповідь бібліотекаря про виникнення техніки в житті людини. Діти стали активними учасниками діалогу, доповнювали розповіді бібліотекаря. А потім усі разом із захопленням будували «машину мрій» з Lego і надзвичайно складно було обрати переможця.

У цей же день у літній дворик завітав один із найулюбленіших казкових героїв – Нолік. Він не тільки розповів багато цікавого, а й грав з дітьми, читав книги та танцював, а ще вперше у житті став читачем НБУ для дітей. У цьому йому із радістю допомогли діти.

На другий день діти відвідали місто, в якому живуть старовинні тролейбуси та трамваї. А як смачно перекусити у справжньому дерев’яному трамвайчику. Можна собі лише уявити! Читачі побачили багато різноманітних трамвайчиків у мініатюрі в експозиції музею «Пасажирського міського електротранспорту». Щиро дякуємо за екскурсію партнеру Бібліотеки – комунальному підприємству «Київпастранс». А хто не зміг приєднатися до екскурсії, створювали у літньому дворику прикраси своїми руками та читали книжки. Третій день був незвичайний, бо втілювалися мрії дітей. Вони брали участь у майстер-класах «Одягни ляльку» та «Робимо автомобіль з картону», у подарунок хлопці отримали по машині, а дівчата – сукні для своєї ляльки.

Наступного дня до бібліотеки завітав неперевершений казкар та справжня зірка – Сашко Лірник власною персоною. На зустріч з ним прийшло дуже багато дітей та батьків. Маленькі читачі були в захваті від казок та брали активну участь у інсценізаціях його розповідей, вони і показали себе справжніми акторами. Цікаво було усім – і дорослим, і дітям. Усі бажаючі мали змогу пограти на старовинному музичному інструменті казкаря та подивилися мультфільми з його проекту «Моя країна – Україна». А також Сашко Лірник дав ексклюзивне інтерв’ю бібліотечному інформаційному каналу «Капітошка»


Цей справжній казково-технічний тиждень закінчився запуском повітряного змія який зібрали самі діти…

Бібліотечне літо – це круто! 

Для редагування, видалення інформаціі про дитину з сайту або повідомлення про нелегальний контент Ви можете звернутися за адресою: library@chl.kiev.ua

 
 
Останнє оновлення: 12/5/2022
© 1999-2010р. Національна бібліотека України для дітей