Національна бібліотека України для дітей
     
Віртуальна довідка1
Наша адреса:
03190, Київ, вул. Януша Корчака, 60
 
Написать письмо
 
 
 
   
Пошук по сайту  
 
Skip Navigation Links.
Про бібліотеку
Загальна інформація
Режим роботи
Контакти
Структура
"Вікно в Америку"
ЗМІ про бібліотеку
Спонсори
Благодійний фонд розвитку
Державні закупівлі
Вакансії
Послуги та сервіси
Новини
Замовлення екскурсій
Бібліотечні події
Онлайн-проєкти
Читацькі об'єднання
Психологічна служба
Віртуальна довідка
Версія для слабозорих
Електронні ресурси
Електронний каталог
Електронна бібліотека
Видання бібліотек для дітей
Віртуальні книжкові виставки
Інтерактивні ресурси
Ключ
Почитайко
Т.Г. Шевченко для дітей
Бібліотека у форматі Д°
Музей книги
Творчість дітей
Пам'ятні літературні дати
Вибрані Інтернет-ресурси
Для дітей
Для дорослих
Дитячі бібліотеки в Інтернет
Це важливо знати
Читання - справа сімейна
ІнфоТека для дітей
ІнфоТека для дорослих
Інтернет-безпека для дітей
Інтернет-безпека для батьків
На допомогу бібліотекареві
Професійні новини
Бібліотеки України для дітей
Мережа бібліотек України для дітей
Національна секція IBBY
Асоціація дитячих бібліотекарів
Сторінка методиста
Проєкт "КОРДБА"
Інформаційна культура користувачів
Бібліотека + IT
Нові книги України
Книги обмінного фонду
Різнобарвний світ домашніх улюбленців

У Літературному дворику НБУ для дітей з 3 по 7 серпня пройшов тиждень, присвячений наймилішій та найпухнастішій темі — «Домашні улюбленці». Незважаючи на спеку, користувачів не бракувало. Щодня відвідувачі знайомились з художньою літературою, енциклопедіями та дізнавались багато нового про котиків, собак, птахів, свійських тварин та ін. Знайомство з книжками супроводжувалося різноманітними заходами та майстер-класами.

В понеділок 3 серпня присутні стали учасниками літературного каламбуру «Кото-Фото-Вернісаж», на якому вивчали поведінку котів та їхню мову, а також самі спробували перевтілитись у котиків.

Наступний день був присвячений найщирішим та найвірнішим друзям людини — собакам. Діти і читали, і малювали, і грали, і мультик переглядали. Під час ігротеки «ВусоЛапоХвіст» атмосфера у дворику була творчою та дуже активною.

В середу 5 серпня до бібліотеки завітали директор ветеринарної клініки "Оберіг" Нестеренков Олександр Веніамінович та її головний лікар Нестеренкова Вікторія Володимирівна, які цікаво та змістовно розповіли про те, як слід правильно доглядати за домашніми улюбленцями, їхнє здорове харчування, а також відповіли на всі запитання дітей і дорослих. Цього ж дня гостювала у нас товариська тваринка — хом’ячиха Фуфа. Наприкінці дня дітей і дорослих захопила креатив-майстерня «Веселий зоопарк», де кожен учасник створив свою власну інтерактивну іграшку.

6 серпня було присвячене птахам: діти дізналися безліч цікавих фактів про крилатих улюбленців, вивчали крилато-пташину мову різних країн, ознайомилися з книжковою виставкою «Крилатий світ» та по-черзі читали книжки. Потім птахознавці виконали енергійний пташиний танок, перетворившись на лебедів, «полетіли» до Сирецького гаю на квест-подорож «1000 дерев та одне гніздо», яка закінчилася смачно-солодким приземленням на запашну, зелену галявину.

В п’ятницю 7 серпня бібліотечні активісти багато дізнались про свійських тварин, почитали книжки, помалювали та пограли пальчиковим театром: кожен бажаючий мав можливість інсценізувати народну казку "Вовк та семеро козенят". А ще цього дня у нас гостювала дуже спокійна і терпляча тваринка — морська свинка Свен.

Тиждень був плідним, веселим та дуже творчим.

Бібліотечне літо триває!

Попереду багато цікаво…


 

Для редагування, видалення інформаціі про дитину з сайту або повідомлення про нелегальний контент Ви можете звернутися за адресою: library@chl.kiev.ua

 
 
Останнє оновлення: 12/5/2022
© 1999-2010р. Національна бібліотека України для дітей