Національна бібліотека України для дітей
     
Віртуальна довідка1
Наша адреса:
03190, Київ, вул. Януша Корчака, 60
 
Написать письмо
 
 
 
   
Пошук по сайту  
 
Skip Navigation Links.
Про бібліотеку
Загальна інформація
Режим роботи
Контакти
Структура
"Вікно в Америку"
ЗМІ про бібліотеку
Спонсори
Благодійний фонд розвитку
Державні закупівлі
Вакансії
Послуги та сервіси
Новини
Замовлення екскурсій
Бібліотечні події
Онлайн-проєкти
Читацькі об'єднання
Психологічна служба
Віртуальна довідка
Версія для слабозорих
Електронні ресурси
Електронний каталог
Електронна бібліотека
Видання бібліотек для дітей
Віртуальні книжкові виставки
Інтерактивні ресурси
Ключ
Почитайко
Т.Г. Шевченко для дітей
Бібліотека у форматі Д°
Музей книги
Творчість дітей
Пам'ятні літературні дати
Вибрані Інтернет-ресурси
Для дітей
Для дорослих
Дитячі бібліотеки в Інтернет
Це важливо знати
Читання - справа сімейна
ІнфоТека для дітей
ІнфоТека для дорослих
Інтернет-безпека для дітей
Інтернет-безпека для батьків
На допомогу бібліотекареві
Професійні новини
Бібліотеки України для дітей
Мережа бібліотек України для дітей
Національна секція IBBY
Асоціація дитячих бібліотекарів
Сторінка методиста
Проєкт "КОРДБА"
Інформаційна культура користувачів
Бібліотека + IT
Нові книги України
Книги обмінного фонду
Осінні сімейні свята для киян з бібліотекою та НБУшкою

Дівчинка НБУшка – ляльковий талісман нашої бібліотеки – цими сонячними осінніми днями була помічена у різних куточках Києва. В суботу зранку вона знайомилася з дітлахами на Троєщині, а вже по обіді розповідала про бібліотеку відвідувачам парку імені Пушкіна. А чому б ні? Треба ж шукати нових читачів та поціновувачів книжок по всьому місту. Адже жителі мікрорайону Нивки добре знають і цю усміхнену ляльку, яка у дітей асоціюється з бібліотекою, та й добре знають свою улюблену дитячу бібліотеку, що так майстерно проводить сімейні свята на відкритих майданчиках.

Тож і вирішила Бібліотека вийти за межі свого району та, на запрошення друзів і партнерів, приєдналася до осінніх етнофестивалів «Київ - серце України», що проходили у різних куточках міста за сприяння благодійного фонду «Рідна країна» Миколи Томенка, «Муніципальної ліги Києва» та його очільника Олександра Федоренка; а також свята осені на Троєщині, що влаштували спільно з давніми партнерами за соціальними проектами в підтримку читання – комунальним підприємством «Київпастранс».


Тому ляльковий талісман Національної бібліотеки України для дітей – НБУшка спілкувалася з дітками і батьками у сквері на Троєщині, у парку імені Пушкіна. Виявилося, що жителі Шулявки добре знають нашу книгозбірню - ще б пак, влітку бібліотекарі неодноразово влаштовували різноманітні майстер-класи на АРТ-пікніку Слави Фролової у парку Пушкіна. На жаль, більшість мешканців Троєщини не чули про нашу бібліотеку. Та ми переконані, що після свят, які в суботу влаштували співорганізатори і у сквері, і у парку, всі добре запам’ятали, де шукати таку цікаву і незвичайну бібліотеку, працівники якої вміють все! Ну майже все – без перебільшень: вміють співати – і виконали зі сцени прекрасні українські народні та авторські пісні, танцюють і можуть влаштувати масовий танцювальний флешмоб.


Дитячі бібліотекарі багато читають і можуть розповісти про нові дитячі книжки так цікаво, що їх одразу хочеться прочитати! Вигадують веселі конкурси, проводять їх з дітками, але можуть провести конкурси і для дорослих.


Власноруч роблять гарні сувеніри, прикраси, обереги і навчають цьому дітей. Так, в суботу робили патріотичні браслети і різнокольорові браслетики з яскравих стрічок, а на благодійному ярмарку розігрували у безпрограшну лотерею вироби учасників бібліотечного гуртка «Бібліо-АРТ майстерня». Вміють малювати та розмалювати аква-гримом дитячі обличчя за їхнім бажанням – котиками-песиками або патріотичними жовто-блакитними сердечками. А якщо діти бажають малювати самостійно – видадуть крейди кожному і влаштують конкурс дитячих малюнків.


А ще – можуть зварити такий смачний козацький куліш, що позаздрять навіть справжні козаки! І кулішу цього приготують стільки, що вистачить усім відвідувачам свята. Ось такі вони, дитячі бібліотекарі – вигадливі, талановиті, майстри на усі руки. А якщо їм допомагають друзі - влаштовують ось такі масштабні незабутні сімейні свята, які приводять до бібліотеки нових читачів. 

Для редагування, видалення інформаціі про дитину з сайту або повідомлення про нелегальний контент Ви можете звернутися за адресою: library@chl.kiev.ua

 
 
Останнє оновлення: 3/2/2023
© 1999-2010р. Національна бібліотека України для дітей