Національна бібліотека України для дітей
     
Віртуальна довідка1
Наша адреса:
03190, Київ, вул. Януша Корчака, 60
 
Написать письмо
 
 
 
   
Пошук по сайту  
 
Skip Navigation Links.
Про бібліотеку
Загальна інформація
Режим роботи
Контакти
Структура
"Вікно в Америку"
ЗМІ про бібліотеку
Спонсори
Благодійний фонд розвитку
Державні закупівлі
Вакансії
Послуги та сервіси
Новини
Замовлення екскурсій
Бібліотечні події
Онлайн-проєкти
Читацькі об'єднання
Психологічна служба
Віртуальна довідка
Версія для слабозорих
Електронні ресурси
Електронний каталог
Електронна бібліотека
Видання бібліотек для дітей
Віртуальні книжкові виставки
Інтерактивні ресурси
Ключ
Почитайко
Т.Г. Шевченко для дітей
Бібліотека у форматі Д°
Музей книги
Творчість дітей
Пам'ятні літературні дати
Вибрані Інтернет-ресурси
Для дітей
Для дорослих
Дитячі бібліотеки в Інтернет
Це важливо знати
Читання - справа сімейна
ІнфоТека для дітей
ІнфоТека для дорослих
Інтернет-безпека для дітей
Інтернет-безпека для батьків
На допомогу бібліотекареві
Професійні новини
Бібліотеки України для дітей
Мережа бібліотек України для дітей
Національна секція IBBY
Асоціація дитячих бібліотекарів
Сторінка методиста
Проєкт "КОРДБА"
Інформаційна культура користувачів
Бібліотека + IT
Нові книги України
Книги обмінного фонду

Історія світу

      Тьорнер Т. Це наш світ : від Аляски до Амазонки : познайомся з 20 дітками такими, як ти! / Т. Тьорнер ; пер. з англ. О. Назарова ; іл. О. Джилянд. – Харків : Ранок, 2022. – 48 с. : іл. – (Серія «Ми і наш світ»).

      Усі ми люди, але всі ми живемо по-різному. У цій книзі ти зможеш знайти інформацію про те, як живуть маленькі мешканці у різних куточках нашої планети, які труднощі вони щоденно долають. Одні живуть високо у горах, наприклад у Каппадокії, центральному місті Туреччини, і їздять до школи підвісною дорогою. Інші мешкають у селищах, таких як Сундарбан (Бангладеш), яке знаходиться на острові, де джунглі зустрічаються з морем, і ростуть мангрові ліси. Та все ж таки переважна більшість людей у світі живуть у містах. А ще є такі народи, які не мають постійного місця проживання, вони кочують із місця на місце разом із худобою і усім майном, так робили їхні пращури.

      Чуб Н. Арчі у Великій Британії / Н. Чуб ; худож. Масляк І. В., Морозова І. А. — Харків : Ранок : ABC Story, 2020. – [28] с. : іл. — (Навколо світу з Арчі).

      Мандруючи сторінками книжки разом із песиком Арчі та кішкою Джейн, ти побуваєш у Великій Британії – країні, що має давню історію та цікаві традиції. Першим пунктом подорожі, звичайно, буде Лондон – столиця Великої Британії. Ти дізнаєшся, яке у Лондоні метро, яку довжину має Тауерський міст через річку Темзу, де знаходиться відомий Гайд-парк. Джейн розповість про відому археологічну пам’ятку Стоунхендж, англійське меню та назве країни, що входять до складу Великої Британії, а також інші цікавинки про цю країну.


       Резніченко Л. Динозаври : енциклопедія / Л. Резніченко ; худож. О. Станілевич. – Харків : Пегас, 2017. – 64 с. : іл.

       А чи знаєш ти: що мезозойська ера почалася 230 млн. років тому й увійшла в історію як епоха рептилій? А що ділилася вона на три періоди: Тріасовий період, юрський період, крейдяний період? Що за способом життя науковці поділяють рептилії того часу на 2 види – тераподи, або звіроноги та зауроподи, або ящероногі? Все про динозаврів ти дізнаєшся із цієї книжечки. Наведені тут відомості ґрунтуються на свідченнях, зібраних науковцями в результаті експедиційних досліджень на територіях Монголії, Китаю, Казахстану, Середньої Азії, Америки та Німеччини.


       Юай Р. Більше ніж історія : оповідання для дітей з історії та географії / текст Роз Юай ; іл. В. Мазаренті – Харків : Віват, 2015. – 96 с. : іл.

       Зміст книжки подано у вигляді коротеньких повчальних веселих оповідань з фрагментами історії та географії. Кожну розповідь доповнює яскрава ілюстрація та коротенький віршик за темою..
       Велика дитяча енциклопедія. – Київ : Махаон-Україна, 2014. – 335 с. : іл.

       Таємниці природи, історичні події, винаходи та відкриття, легендарні постаті – про все це розповідає енциклопедія. Короткі та змістовні статті, написані легко й захоплююче, прикрашені кольоровими ілюстраціями.

 

Для редагування, видалення інформаціі про дитину з сайту або повідомлення про нелегальний контент Ви можете звернутися за адресою: library@chl.kiev.ua

 
Останнє оновлення: 12/4/2024
© 1999-2010р. Національна бібліотека України для дітей