Національна бібліотека України для дітей
     
Віртуальна довідка1
Наша адреса:
03190, Київ, вул. Януша Корчака, 60
 
Написать письмо
 
 
 
   
Пошук по сайту  
 
Skip Navigation Links.
Про бібліотеку
Загальна інформація
Режим роботи
Контакти
Структура
"Вікно в Америку"
ЗМІ про бібліотеку
Спонсори
Благодійний фонд розвитку
Державні закупівлі
Вакансії
Послуги та сервіси
Новини
Замовлення екскурсій
Бібліотечні події
Онлайн-проєкти
Читацькі об'єднання
Психологічна служба
Віртуальна довідка
Версія для слабозорих
Електронні ресурси
Електронний каталог
Електронна бібліотека
Видання бібліотек для дітей
Віртуальні книжкові виставки
Інтерактивні ресурси
Ключ
Почитайко
Т.Г. Шевченко для дітей
Бібліотека у форматі Д°
Музей книги
Творчість дітей
Пам'ятні літературні дати
Вибрані Інтернет-ресурси
Для дітей
Для дорослих
Дитячі бібліотеки в Інтернет
Це важливо знати
Читання - справа сімейна
ІнфоТека для дітей
ІнфоТека для дорослих
Інтернет-безпека для дітей
Інтернет-безпека для батьків
На допомогу бібліотекареві
Професійні новини
Бібліотеки України для дітей
Мережа бібліотек України для дітей
Національна секція IBBY
Асоціація дитячих бібліотекарів
Сторінка методиста
Проєкт "КОРДБА"
Інформаційна культура користувачів
Бібліотека + IT
Нові книги України
Книги обмінного фонду

З вірою у серці

      Шаргородська І. Різдвяні листи для тебе / І. Шаргородська ; худож. і техніч. ред. О. Пилипей. – Рівне : Гамаліїн і друзі, 2022. – 70 с. : іл.

      Ця книжка побудована у вигляді адвент-календаря (це календар для відстеження зворотного відліку до Різдва на час посту, він має 24 віконечка). До книги увійшло 25 паперових листів, у яких розповідаються біблійні історії.


      Герилів С. Твоїм ім’ям мене нагородили : дит. вірш. молитви до своїх іменних покровителів / С. Герилів ; мал. М. Шутурма. – Львів : Світ, 2021. – 13 с. : іл.

      В православних сім'ях, після народження дитини батьки замислюються про хрещення цієї дитини. Перед хрестинами потрібно визначитися у виборі імені під час обряду Хрещення для дитини. Святий, що носить таке ж ім’я, після Таїнства Хрещення стає його заступником перед вищими силами. У цій збірці ти знайдеш віршовані молитви до таких святих покровителів: Йосафати, Юліана, Миколая, Діви Марії, Івана, Михайла, Катерини, Софії, Віри, Надії, Любові, Анастасії, Степана, Дмитра.


      Мікула О. Жива книга : оповідання для дітей / О. Мікула ; дизайн та верстка К. Сулима. – Київ : Світло на Сході, 2016. – 71 с. : іл.

      Ця збірка оповідань легко і доступно розповість тобі про зоопарк «Вільгельм» у Штутгарді (Німеччина), таємницю рослини – кульбабки, у якому вигляді перебувають у земній корі корисні копалини, як називається водяний годинник та який у нього принцип дії, тощо.      Матіяш Дз. Перше Різдво / Матіяш, Дзвенислава Валентинівна ; худож. Б. Бондар. – Львів : Видавництво Старого Лева, 2016. – 41, [6] c. : іл.

      Головний герой цієї оповідки – кульгавих хлопчик на ім’я Давид. Він разом з дідусем пасе овець. Але він навіть і не здогадується яка йому випала велика місія, адже він і є тим першим пастушком який вклонився щойно народженому Ісусу Христу.


Склади пазл "Перше Різдво"


      Алєксєєва А. Візьми мене, мамо! / А. Алєксєєва. – Черкаси : Смірна, 2016. – 236 с. : іл. – (Серія «Мої улюблені оповідання»).

      До цієї збірочки увійшли оповідання, герої яких – діти та дорослі. В них розповідається про сімейні цінності, любов та взаєморозуміння між дітьми й батьками, щиру віру в Бога.      З Різдвом Христовим, Україно! : вірші, колядки, щедрівки, оповідання / дизайн обкл. С. Залогін. – Київ : Голяка В. М., 2014. – 47 с. : іл. – (Книга для кожної родини).

      Твори, які увійшли до цієї збірочки розкажуть тобі про величезне свято для кожної родини – Різдво Христове. Ти зможеш прочитати вірші про дідуха, кутю, колядників, дізнатися історію виникнення свята. А ще, ти отримаєш величезне задоволення від читання, створивши собі святковий настрій... з вірою у серці.       Близнюк В. У сяйві ангельського лету / В. Близнюк ; худож. О. Варкач. – Київ : Преса України, 2014. – 31 с. : іл.

      До цієї збірочки увійшли віршовані казки, загадки, присвята народним звичаям, християнським святам тощо. А прикрашена вона веселими та яскравими ілюстраціями які створила талановитий художник-графік Олеся Варкач.       Паронова В. Щедре Різдво : мої добрі справи: оповідання / М. Паронова; худож. Є. Рудюк. – Тернопіль: Навч. кн.- Богдан, 2015. – 32 с.: іл. – (Для дитячої душі).

      Ця книга допоможе тобі краще пізнати свій внутрішній світ, навчить творити добро, протистояти хаосу та безладдю.
      Білик М. Ази духовної науки: вірші /М. Білик; худож. О. Золотник. – Тернопіль: Навч. кн. – Богдан, 2015. – 35 с.: іл.

       Кожна людина є носієм моральних чеснот. У збірочці духовних віршів ти дізнаєшся про такі християнські чесноти, як віра, любов, повага, вдячність, прощення. А ще ти зрозумієш значення таких релігійних термінів, зокрема: молитва, апостоли, тайна вечеря тощо.
      Кознюк Г. Великодні писанки / Г. Кознюк ; худож Г. Кознюк. – Чернівці. – ДрукАрт, 2015. – 19 с. : іл.

       Після літньої зливи на небі часом з’являється райдуга. Вона не тільки красуня, а ще й витівниця. Бо колись у давнину, завдяки веселці, трапилося незвичайне диво з пташиними яйцями. Відтоді щороку, напередодні свята Великодня, відбувається дуже важлива і радісна подія, про яку написала і намалювала авторка казки.


Розв'яжи ребус

(Натисни на картинку - отримай правильну відповідь)


 

Для редагування, видалення інформаціі про дитину з сайту або повідомлення про нелегальний контент Ви можете звернутися за адресою: library@chl.kiev.ua

 
Останнє оновлення: 12/4/2024
© 1999-2010р. Національна бібліотека України для дітей