Національна бібліотека України для дітей
     
Віртуальна довідка1
Наша адреса:
03190, Київ, вул. Януша Корчака, 60
 
Написать письмо
 
 
 
   
Пошук по сайту  
 
Skip Navigation Links.
Про бібліотеку
Загальна інформація
Режим роботи
Контакти
Структура
"Вікно в Америку"
ЗМІ про бібліотеку
Спонсори
Благодійний фонд розвитку
Державні закупівлі
Вакансії
Послуги та сервіси
Новини
Замовлення екскурсій
Бібліотечні події
Онлайн-проєкти
Читацькі об'єднання
Психологічна служба
Віртуальна довідка
Версія для слабозорих
Електронні ресурси
Електронний каталог
Електронна бібліотека
Видання бібліотек для дітей
Віртуальні книжкові виставки
Інтерактивні ресурси
Ключ
Почитайко
Т.Г. Шевченко для дітей
Бібліотека у форматі Д°
Музей книги
Творчість дітей
Пам'ятні літературні дати
Вибрані Інтернет-ресурси
Для дітей
Для дорослих
Дитячі бібліотеки в Інтернет
Це важливо знати
Читання - справа сімейна
ІнфоТека для дітей
ІнфоТека для дорослих
Інтернет-безпека для дітей
Інтернет-безпека для батьків
На допомогу бібліотекареві
Професійні новини
Бібліотеки України для дітей
Мережа бібліотек України для дітей
Національна секція IBBY
Асоціація дитячих бібліотекарів
Сторінка методиста
Проєкт "КОРДБА"
Інформаційна культура користувачів
Бібліотека + IT
Нові книги України
Книги обмінного фонду
Сімейні НЕпосиденьки «Поки всі у бібліотеці»


Святий Миколай цього року був дуже щедрим до читачів Національної бібліотеки України для дітей: тричі влаштовував для них свято! У неділю 20 грудня свято було не лише для маленьких читачів, а й сімейне! Тож бібліотека була переповнена дітьми різного віку – від немовлят до підлітків, і дорослими – татами і мамами. Бабусі з дідусями теж прийшли подивитися на своїх онуків та привітати їх з читацькими успіхами. А за успіхи у читацькій справі в нашій бібліотеці можна навіть стати Зіркою і потрапити на Алею Зірок Читання.


Саме з цієї важливої події розпочався сімейний вікенд. Найактивніші читачі дошкільного та молодшого віку упродовж року заробляли собі бали не лише читанням, а й добрими справами, творчими проектами, а влітку – волонтерством у літературному дворику бібліотеки. Тож вчора ще п’ять читацьких імен додалося до п’яти перших зірочок під час урочистої церемонії на Алеї Зірок: Юля Пшенична (6 р.), Катя Герус (10 р.), Ігор Дида (8 р.), Віктор Венгер (10 р.), Костеріна Оксана (9 р.).Відкривали нові зірки почесні гості свята: Сергій Пантюк – письменник, журналіст, видавець, громадський діяч, Юлія Скора – представник видавництва "Віват", Корань Андрій – помічник народного депутата, лідера громадського об’єднання "Рідні Нивки" Костянтина Ялового, а також господиня Бібліотеки, її генеральний директор Алла Гордієнко. Алла Іванівна відкрила урочисту церемонію, подякувала батькам за те, що приводять своїх діток до бібліотеки і разом з бібліотекарями роблять важливу справу – плекають любов до книги і читання.

Продовжилося свято сімейним квестом, в якому змогли взяти участь усі, хто може доволі швидко переміщуватися відділами бібліотеки та розшукувати загублені малодосвідченим кур’єром книжки, які не пройшли обов’язкові процеси каталогізування і не потрапили до електронного каталогу (такою була історія для учасників квесту, щоб спонукати їх розшукати якомога більше книжок). Але наші читачі так люблять книжки, квести і бібліотеку, що для мотивації їм не потрібні жодні гостросюжетні історії. Тож шукати книжки відправилися чотири кольорові команди (за кольором браслетів отриманих при реєстрації). Кожна складалася з 20 дітей і дорослих, тому що і завдання на дванадцяти локаціях були різного ступеню складності.А в цей час, коли непосидючі бігали бібліотекою і виконували завдання, найменші і найдоросліші читачі слухали казочки у кімнаті Казок.

Командам сімейного квесту знадобилася майже година, щоб оббігати усі відділи бібліотеки, виконати усі завдання, знайти всі-всі-всі загублені кур’єром книжки і фінішувати в актовій залі та отримати невеличкі подарунки.

Наприкінці цього насиченого дня Святий Миколай зі своїми помічниками ангелами оголосив найголовніший і дуже очікуваний подарунок – ЦИРК. Цирковий ГАЛА-концерт на велику кількість замовлень наших читачів та їхніх батьків привезли до бібліотеки в неділю. Київська муніципальна академія естрадного та циркового мистецтв підготувала виступ з різних жанрів, які упродовж цього року демонструвалися на сцені бібліотеки в рамках ярмарку циркових професій «Цирк запалює вогні». Аплодисменти і сміх в залі не замовкали – це й зрозуміло, адже цирк люблять і маленькі, і дорослі…
За таку віддану і плідну співпрацю, за свято, яке щомісяця дарували викладачі і студенти різних циркових жанрів, генеральний директор Бібліотеки Гордієнко А.І. вручила Подяку ректорові Академії Корнієнку В.В., а також пам’ятну медаль Національної бібліотеки України для дітей «Серце віддаю дітям».

Facebook - фоторепортаж

VK - фоторепортаж

 

Для редагування, видалення інформаціі про дитину з сайту або повідомлення про нелегальний контент Ви можете звернутися за адресою: library@chl.kiev.ua

 
 
Останнє оновлення: 3/2/2023
© 1999-2010р. Національна бібліотека України для дітей