Національна бібліотека України для дітей
     
Віртуальна довідка1
Наша адреса:
03190, Київ, вул. Януша Корчака, 60
 
Написать письмо
 
 
 
   
Пошук по сайту  
 
Skip Navigation Links.
Про бібліотеку
Загальна інформація
Режим роботи
Контакти
"Вікно в Америку"
ЗМІ про бібліотеку
Спонсори
Благодійний фонд розвитку
Державні закупівлі
Вакансії
Послуги та сервіси
Новини
Замовлення екскурсій
Бібліотечні події
Онлайн-проєкти
Читацькі об'єднання
Психологічна служба
Віртуальна довідка
Версія для слабозорих
Електронні ресурси
Електронний каталог
Електронна бібліотека
Видання бібліотек для дітей
Віртуальні книжкові виставки
Інтерактивні ресурси
Ключ
Почитайко
Т.Г. Шевченко для дітей
Бібліотека у форматі Д°
Музей книги
Творчість дітей
Пам'ятні літературні дати
Вибрані Інтернет-ресурси
Для дітей
Для дорослих
Дитячі бібліотеки в Інтернет
Це важливо знати
Читання - справа сімейна
ІнфоТека для дітей
ІнфоТека для дорослих
Інтернет-безпека для дітей
Інтернет-безпека для батьків
На допомогу бібліотекареві
Професійні новини
Бібліотеки України для дітей
Мережа бібліотек України для дітей
Національна секція IBBY
Асоціація дитячих бібліотекарів
Сторінка методиста
Проєкт "КОРДБА"
Інформаційна культура користувачів
Бібліотека + IT
Нові книги України
Книги обмінного фонду
Шановні передплатники і автори журналу "Бібліотечний форум України"!

Сповіщаємо, що журнал «Бібліотечний форум України», починаючи з третього номеру за 2015 рік, виходити не буде у зв’язку із припиненням існування НВП «Ідея», а замість нього зареєстровано журнал «Бібліотечний форум: історія, теорія і практика» (Свідоцтво про державну реєстрацію КВ № 21735 – 11635 Р від 21.12.2015 р. Засновник – фізична особа Башун Олена Володимирівна). Всім передплатникам журналу номери 3 і 4 за 2015 р. буде надіслано у січні 2016 р, але з іншою назвою. Другий номер журналу вже передано ДП «Преса» для доставляння передплатникам. Приносимо свої вибачення передплатникам за затримку видань, викликану об ’ єктивними причинами.

Передплатити журнал «Бібліотечний форум: історія, теорія і практика» на 2016 р. можна в будь-якому поштовому відділенні за тим же передплатним індексом 09923, а також в інших передплатних агенціях або безпосередньо в редакції журналу. Журнал виходитиме щоквартально, вартість залишається попередньою – 80 грн. за номер або 320 грн. на рік. Включайте журнал до списків періодики при проведенні тендерних закупівель. У зв ’ язку із тривалою реєстрацією журналу його не було включено до «Каталогу видань України на 2016 р.» ДП «Преса» (Укрпошта), але з 23.12.2015 р. журнал «Бібліотечний форум: історія, теорія і практика» включено до нового інформаційного листа № 4 (Вкладка № 4) Додаток до «Каталогу видань України на 2016 р.» з передплатним індексом 09923, тому при передплаті журналу в поштових відділеннях запитуйте та посилайтесь саме на цей інформаційний листок, щоб передплатити журнал, починаючи з першого номера на 2016 рік.

Ми високо цінуємо кожного передплатника, автора і читача нашого журналу і всі 12 років існування журналу намагались бути корисними як науковцям, так і практикам бібліотечної галузі. Сподіваємось, що Ви і надалі будете передплачувати журнал. Ваша підтримка і передплата журналу сьогодні дуже важлива для нас.

Запрошуємо до співпраці авторів і просимо надсилати для публікації статті, які раніше не були опубліковані. Після публікації статей авторам надсилається друкований авторський примірник журналу. Авторам журналу номерів 2, 3, 4 за 2015 р. також будуть надіслані друковані авторські примірники.

Електронний доступ до повнотекстової бази журналу, починаючи з 2003 року, можна отримати завдяки Компанії « I ст-Вью Інформейшн Сервісез Інк» (США). Тестовий безкоштовний доступ до повнотекстових версій журналів з бібліотечної справи (в т. ч. до журналу «Бібліотечний форум України») можна отримати на 1 місяць з лютого 2016 року, заповнивши анкету на сайті Української бібліотечної асоціації .

Українська бібліотечна асоціація виступила інформаційним партнером журналу «Бібліотечний форум: історія, теорія і практика», тому запрошуємо членів та регіональні відділення асоціації передплачувати журнал. Низький уклін і щира подяка всім, хто допомагав мені у лікуванні, бо тільки завдяки Вашій допомозі я подолала рак і тепер докладу всіх зусиль, щоб журнал і надалі висвітлював бібліотекознавчі аспекти діяльності книгозбірень.

Вітаю всіх з Новим роком! Бажаю щоб він приніс МИР, радість і щастя у кожну оселю.

З повагою і пошаною, головний редактор журналу «Бібліотечний форум: історія, теорія і практика»

Башун Олена Володимирівна

Звертайтесь до редакції: 067-625-36-52, 066-840-97-83, e-mail: olenabashun@gmail.com

 

Для редагування, видалення інформаціі про дитину з сайту або повідомлення про нелегальний контент Ви можете звернутися за адресою: library@chl.kiev.ua

 
Останнє оновлення: 10/5/2024
© 1999-2010р. Національна бібліотека України для дітей