Національна бібліотека України для дітей
     
Віртуальна довідка1
Наша адреса:
03190, Київ, вул. Януша Корчака, 60
 
Написать письмо
 
 
   
Пошук по сайту  
 
Skip Navigation Links.
Про бібліотеку
Загальна інформація
Режим роботи
Контакти
Структура
"Вікно в Америку"
ЗМІ про бібліотеку
Спонсори
Благодійний фонд розвитку
Державні закупівлі
Вакансії
Послуги та сервіси
Новини
Замовлення екскурсій
Бібліотечні події
Онлайн-проєкти
Читацькі об'єднання
Психологічна служба
Віртуальна довідка
Версія для слабозорих
Електронні ресурси
Електронний каталог
Електронна бібліотека
Видання бібліотек для дітей
Віртуальні книжкові виставки
Інтерактивні ресурси
Ключ
Почитайко
Т.Г. Шевченко для дітей
Бібліотека у форматі Д°
Музей книги
Творчість дітей
Пам'ятні літературні дати
Вибрані Інтернет-ресурси
Для дітей
Для дорослих
Дитячі бібліотеки в Інтернет
Це важливо знати
Читання - справа сімейна
ІнфоТека для дітей
ІнфоТека для дорослих
Інтернет-безпека для дітей
Інтернет-безпека для батьків
На допомогу бібліотекареві
Професійні новини
Бібліотеки України для дітей
Мережа бібліотек України для дітей
Національна секція IBBY
Асоціація дитячих бібліотекарів
Сторінка методиста
Проєкт "КОРДБА"
Інформаційна культура користувачів
Бібліотека + IT
Нові книги України
Книги обмінного фонду
Всеукраїнський тиждень дитячого читання «Великий Книжковий БУМ!»

Тиждень Шаленого Читання  знову збирає шанувальників книги під час весняних канікул на веселі читання,  книжкові відкриття, зустрічі з авторами, біографічні розвідки, театральні прем’єри. Цьогоріч Всеукраїнський тиждень дитячого читання у головній дитячій книгозбірні країни вирішено проводити у такому ж форматі, як і минулого року. Бо дуже вже сподобався усім – самим читачам та їхнім батькам, авторам книжок і видавцям, та й  бібліотекарям, які, власне, вигадали такий незвичайний Тиждень з гаслом «ТИ можеш не читати – МИ читаємо тобі!».

17 березня об 11-30 відбудеться святкове відкриття Тижня – «Великий Книжковий БУМ!»! Саме в цей день читачі бібліотеки дізнаються, які ж твори вони відкриватимуть у «ТИЖДЕНЬ ШАЛЕНОГО ЧИТАННЯ», книги яких авторів увійдуть у бібліотечний КНИЖКОВИЙ СПИСОК? Познайомляться з письменниками, які завітають на свято для авторської презентації власних книжок. Бажаючі стати учасниками Тижня отримають ПЕРСОНАЛЬНУ КАРТКУ учасника весняних читацьких перегонів.

Учасникам свята презентують нову незвичайну виставку у галереї бібліотеки. А незвичайна вона тим, що на ній будуть демонструватися не лише картини, а й ляльки! Такий виставковий мікс, який утворився завдяки Леоніду Соколову, голові благодійного фонду "Серце до серця" – він надав ляльки зі своєї приватної колекції для експонування у бібліотеці, а також художниці Світлані Рудіковій. Добрі, ніжні і яскраві образи дітей та тварин на картинах-ілюстраціяїх (більшість з картин – це книжкові ілюстрації) Світлани зачаровують дітей і дорослих  та створюють затишну атмосферу справжнього дому.

 

Умови участі або «Тиждень шаленого читання» у запитаннях і відповідях

(інформація для учасників)

 

Хто може брати участь?

Програма розрахована на школярів віком від 7 до 14 років. Учасники повинні самостійно читати і писати.

Термін проведення ТИЖНЯ?

З 21 по 25 березня. Потенційні переможці повинні будуть прийти до бібліотеки ще кілька разів: з 28 до 31 березня після уроків та 1 квітня в День Книжкових Сюрпризів на підбиття підсумків ТИЖНЯ.

Як стати учасником?

У секторі реєстрації (І поверх) потрібно отримати ПЕРСОНАЛЬНУ КАРТКУ.

Як буде проходити гра?

У кожному з відділів обслуговування бібліотекарі будуть читати дітям вголос одну (у всі відділах різні) КНИГУ з ВЕЛИКОГО СПИСКУ. Читач обирає для себе КНИГУ/відділ та стає членом КОМАНДИ.

Щодня читач-учасник отримує у секторі реєстрації ПЛАН ДІЙ, який складається з обов’язкових завдань, позначених Зіркою, та вільних завдань, які за бажанням можна виконувати чи ні.

На яку годину потрібно приходити?

Щодня об 11-00 одночасно в усіх відділах бібліотекарі розпочинають читати КНИГУ — це прайм-тайм, або ЧАС ЧИТАННЯ.

Як оцінюється участь у грі?

За кожне виконане завдання КЕРІВНИК ГРУПИ ставить свій особистий підпис у спеціальній графі ПЛАНУ ДІЙ. Після того, як усі завдання виконано, учасник повертає ПЛАН ДІЙ до сектору реєстрації, натомість отримує ПЕЧАТКУ до ПЕРСОНАЛЬНОЇ КАРТКИ.

В якому разі учасник не отримує печатку до ПЕРСОНАЛЬНОЇ КАРТКИ?

Якщо завдання дня, позначені Зіркою у ПЛАНІ ДІЙ, не виконані — печаткою цей день у КАРТІ не відмічається.

Можна отримати додаткову печатку за БОНУСНУ ПРОГРАМУ.

Чи можна читати в один день різні книги з ВЕЛИКОГО СПИСКУ та отримати додаткові бонуси?

Так, щодня буде діяти БОНУСНА ПРОГРАМА, за якою можна отримати додаткову печатку до ПЕРСОНАЛЬНОЇ КАРТКИ: після того, як Ви повністю виконали обов’язковий ПЛАН ДІЙ, потрібно самостійно прочитати іншу книгу з КНИЖКОВОГО СПИСКУ в іншому відділі бібліотеки.

ВАЖЛИВО: Кожна КНИГА зі списку лише в ОДНОМУ ПРИМІРНИКУ! Тому на неї може бути черга — можливо, треба буде зачекати — читати книги можна тільки у бібліотеці.

Чи можна змінити команду, якщо книга не сподобалася?

Учасник може змінити КОМАНДУ, але краще заздалегідь визначитися з книгою, адже потім буде не цікаво виконувати творчі завдання.

Чи можливо включитися в гру після 21 березня?

Так, це можливо, але не пізніше 23 березня.

Чи будуть у грі переможці?

За активну участь у творчих проектах та кількістю печаток у ПЕРСОНАЛЬНІЙ КАРТЦІ в кожній КОМАНДІ буде визначено по одному переможцю.

1 квітня під час Дня Книжкових Сюрпризів за результатами показу театралізованих презентацій своїх книжок буде визначена КОМАНДА-переможець.

Які нагороди отримають переможці?

Чотири переможці (від кожної команди по одному) отримають ПОДАРУНОК (це абсолютний сюрприз) ВІД АВТОРА, книгу якого вони читали.

 

 

Виникли інші запитання? З радістю відповімо на них:

по телефону 443-25-27, у Фейсбуці, в Контакті

1 квітня напередодні Міжнародного дня дитячої книги на відвідувачів чекатиме День Книжкових Сюрпризів та урочисте закриття Всеукраїнського тижня дитячого читання. До бібліотеки завітає багато почесних гостей, друзів, партнерів та меценатів, щоб разом з читачами переглянути творчі роботи команд та визначити кращу презентацію книги. Саме в цей день пройде нагородження переможців — подарунок їм вручатиме письменник, книгу якого вони читали.

Приєднуйся, будемо відкривати нові книжки разом! Пам’ятай, під час ТИЖНЯ ШАЛЕНОГО ЧИТАННЯ можеш не читати – ми читаємо тобі!

 

 

Для редагування, видалення інформаціі про дитину з сайту або повідомлення про нелегальний контент Ви можете звернутися за адресою: library@chl.kiev.ua

 
 
Останнє оновлення: 12/1/2022
© 1999-2010р. Національна бібліотека України для дітей