Національна бібліотека України для дітей
     
Віртуальна довідка1
Наша адреса:
03190, Київ, вул. Януша Корчака, 60
 
Написать письмо
 
 
 
   
Пошук по сайту  
 
Skip Navigation Links.
Про бібліотеку
Загальна інформація
Режим роботи
Контакти
Структура
"Вікно в Америку"
ЗМІ про бібліотеку
Спонсори
Благодійний фонд розвитку
Державні закупівлі
Вакансії
Послуги та сервіси
Новини
Замовлення екскурсій
Бібліотечні події
Онлайн-проєкти
Читацькі об'єднання
Психологічна служба
Віртуальна довідка
Версія для слабозорих
Електронні ресурси
Електронний каталог
Електронна бібліотека
Видання бібліотек для дітей
Віртуальні книжкові виставки
Інтерактивні ресурси
Ключ
Почитайко
Т.Г. Шевченко для дітей
Бібліотека у форматі Д°
Музей книги
Творчість дітей
Пам'ятні літературні дати
Вибрані Інтернет-ресурси
Для дітей
Для дорослих
Дитячі бібліотеки в Інтернет
Це важливо знати
Читання - справа сімейна
ІнфоТека для дітей
ІнфоТека для дорослих
Інтернет-безпека для дітей
Інтернет-безпека для батьків
На допомогу бібліотекареві
Професійні новини
Бібліотеки України для дітей
Мережа бібліотек України для дітей
Національна секція IBBY
Асоціація дитячих бібліотекарів
Сторінка методиста
Проєкт "КОРДБА"
Інформаційна культура користувачів
Бібліотека + IT
Нові книги України
Книги обмінного фонду
Західно-Українська Асоціація «Спадщина України» пропонує долучитися до культурологічної освітньої програми для молоді «Народознавство України : Народи Великої України»

Інформація із сайту: Західно–Українська Асоціація «Спадщина України»

      УСІМ освітянам, працівникам культури, інтелігенції, священикам та свідомим громадянам української держави. Якщо ви знаєте традиції та звичаї свого етносу (українці, росіяни, поляки, білоруси, євреї, татари, греки , болгари та ін.), знаєте обряди, які можна записати чи наспівати (що стосується обрядових, народних пісень), знаєте казки, легенди, перекази не тільки світського, а й релігійного характеру (християнські, мусульманські, іудейські та ін.), то терміново виходьте на контакт з нами і ми приїдемо до вас і у ваш населений пункт. Ваші надбання стануть здобутком усіх народів Великої України у вигляді книжок, аудіокниг, музичних альбомів, мультиплікаційних фільмів, комп'ютерних та розвиваючих ігор, м'яких іграшок.

      Результати етнографічних експедицій 1994-2008 рр. ми виклали у навчально-методичних посібниках «Традиції та звичаї українців» у двох томах - т.1 «Зима», т.2 «Літо» (автори та упорядники Квасниця І. Ю., Квасниця А. В.) - 920 стор. та збірці казок «Казки та легенди древньої землі Аратти» (автор Квасниця І. Ю.).

      У хронологічному порядку описано близько 40 свят українців календарного та хліборобського року: християнська історія свята; його народні традиції та звичаї, старовинні записи обрядів, сучасні сценарії обрядових дійств, тексти українських народних та обрядових пісень, рецепти старовинних обрядових страв, оповідання, легенди та казки, створені народом та автором книги. Казки та легенди написані на етнографічному матеріалі України. На прикладах героїв казок та легенд діти навчаються добру, любові до рідної землі, поваги до батька-матері, поваги до праці в ім'я рідного народу та його традицій.

Створимо разом «Традиції та звичаї народів України»

***

     Прослухати лекцію І.Ю.Квасниці "Фундамент єдності і миру - формування нового громадянина України: уроки любові" та придбати книги для бібліотек можна буде під час проведення проблемно-цільового навчання для заступників директорів обласних бібліотек для дітей та централізованих бібліотечних систем для дітей «Спеціалізовані бібліотеки України для дітей у контексті реформування», що проходитиме з 16 по 20 травня у Національній бібліотеці України для дітей.

 

Для редагування, видалення інформаціі про дитину з сайту або повідомлення про нелегальний контент Ви можете звернутися за адресою: library@chl.kiev.ua

 
Останнє оновлення: 5/6/2023
© 1999-2010р. Національна бібліотека України для дітей