Національна бібліотека України для дітей
     
Віртуальна довідка1
Наша адреса:
03190, Київ, вул. Януша Корчака, 60
 
Написать письмо
 
 
   
Пошук по сайту  
 
Skip Navigation Links.
Про бібліотеку
Загальна інформація
Режим роботи
Контакти
Структура
"Вікно в Америку"
ЗМІ про бібліотеку
Спонсори
Благодійний фонд розвитку
Державні закупівлі
Вакансії
Послуги та сервіси
Новини
Замовлення екскурсій
Бібліотечні події
Онлайн-проєкти
Читацькі об'єднання
Психологічна служба
Віртуальна довідка
Версія для слабозорих
Електронні ресурси
Електронний каталог
Електронна бібліотека
Видання бібліотек для дітей
Віртуальні книжкові виставки
Інтерактивні ресурси
Ключ
Почитайко
Т.Г. Шевченко для дітей
Бібліотека у форматі Д°
Музей книги
Творчість дітей
Пам'ятні літературні дати
Вибрані Інтернет-ресурси
Для дітей
Для дорослих
Дитячі бібліотеки в Інтернет
Це важливо знати
Читання - справа сімейна
ІнфоТека для дітей
ІнфоТека для дорослих
Інтернет-безпека для дітей
Інтернет-безпека для батьків
На допомогу бібліотекареві
Професійні новини
Бібліотеки України для дітей
Мережа бібліотек України для дітей
Національна секція IBBY
Асоціація дитячих бібліотекарів
Сторінка методиста
Проєкт "КОРДБА"
Інформаційна культура користувачів
Бібліотека + IT
Нові книги України
Книги обмінного фонду
Дитячий балаганчик «Солодкий смак дитинства» дав старт Бібліотечному літу!


     Солодкий смак дитинства сьогодні відчули усі відвідувачі свята в Національній бібліотеці України для дітей! А взяти участь у дитячому балаганчику виявили бажання і дитячі табори з київських шкіл, і наші постійні читачі – на захід прийшли більше сотні дітлахів від 2 до 14 років зі своїми матусями і татками, бабусями і дідусями. Вони з великим нетерпінням чекали на свято, яке зазвичай дає старт програмі «Бібліотечне літо». Побачивши таку купу дітей, навіть хмари розійшлися, і визирнуло сонечко.


     З Міжнародним днем захисту дітей наших читачів прийшли привітати друзі і партнери бібліотеки: голова благодійного фонду «Україна – наше майбутнє» Ольга Гуржій, керівник соціальних програм Фонду «Відкрита політика» Ярослава Дмитрук, депутат Київської міської ради Володимир Яловий.     Генеральний директор Національної бібліотеки України для дітей Алла Гордієнко привітала гостей і розказала, яким солодким та незвичайним буде «Бібліотечне літо-2016». Адже в цьому році читачі будуть не лише розважатися, читати, отримувати за читання зарплатню у бібліотечні валюті – БІБЛах. Вони ще й зможуть дечому навчитися, а головне – збагатити фонд бібліотеки своїми творчими наробками проекту «Персона Ґрата», і за участь в проекті теж отримати винагороду – у Зірках. За зіркову винагороду у КНИЖКОВОМУ КІОСКУ можна буде придбати сувеніри ручної роботи у національному стилі, які власноруч зроблені бібліотекарями.

     На свято завітав відомий український рок-гурт «Артіш». Запальні українські пісні сподобалися і дітям, і дорослим. «Червону руту» співали усі разом, а найбільше вразило дітей, що фронтмен гурту Тимофій Ведерников одну пісню присвятив бібліотеці. Та ще яку композицію – справжній рок-н-рол, під який танцювали усі разом!     І тільки-но завершилася урочиста частина, на майданчику перед бібліотекою з’явився справжній Пірат, який спробував завадити ведучим балаганчику клоунам Веселуну і Реготуну дати старт бібліотечному квесту та намагався пограбувати дітей! Але діти та бібліотекарі влаштували такі гучні овації, що Піратові позакладало вуха, і він погодився допомогти провести квест та передав свої скарби на розвиток бібліотечної справи!

     Лідери команд зібрали під своїми кольровими знаменами-смайликами читачів та поспішили до відділів бібліотеки на квести. А там на них чекав обіцяний рясний дощик з цукерок, тому що за кожну правильну відповідь команда отримувала по цукерці у свою чарівну торбинку! А читачі у нас розумні, тому деякі команди назбирали більше 50 цукерок! Команда-переможець отримала цілих 63!!! Усі поласували цукерками, і тут виявилося, що Веселун, Реготун і Пірат підготували переможцям супер-подарунок – кожен учасник команди-лідера отримав стартовий капітал у 5 (п’ять) БІБЛів! Тож після закінчення свята діти мерщій побігли до сектору обліку читачів по КАРТКИ учасників Бібліотечного літа-2016, щоб читати, заробляти та нарощувати свій капітал.     А наймолодші учасники свята зі своїми батьками відвідали літературний дворик та взяли участь у майстер-класах, рухливих іграх, малюнках на асфальті, розфарбували не лише бібліотечні розмальовки а й трохи себе, та залишили свої привітання бібліотеці на яскравому «Дереві побажань», яке виросло у літньому дворику. Адже на початку 2017 року Національна бібліотека України для дітей відзначатиме ювілей – 50 років з дня заснування Тож усіх, хто хоче привітати улюблену бібліотеку, запрошуємо до літнього дворику!

«Бібліотечне літо юного українця – 2016» оголошуємо відкритим! До зустрічі у бібліотеці!

Фоторепортаж дивіться: Facebook та VK.

 

Для редагування, видалення інформаціі про дитину з сайту або повідомлення про нелегальний контент Ви можете звернутися за адресою: library@chl.kiev.ua

 
 
Останнє оновлення: 12/1/2022
© 1999-2010р. Національна бібліотека України для дітей