Національна бібліотека України для дітей
     
Віртуальна довідка1
Наша адреса:
03190, Київ, вул. Януша Корчака, 60
 
Написать письмо
 
 
 
   
Пошук по сайту  
 
Skip Navigation Links.
Про бібліотеку
Загальна інформація
Режим роботи
Контакти
Структура
"Вікно в Америку"
ЗМІ про бібліотеку
Спонсори
Благодійний фонд розвитку
Державні закупівлі
Вакансії
Послуги та сервіси
Новини
Замовлення екскурсій
Бібліотечні події
Онлайн-проєкти
Читацькі об'єднання
Психологічна служба
Віртуальна довідка
Версія для слабозорих
Електронні ресурси
Електронний каталог
Електронна бібліотека
Видання бібліотек для дітей
Віртуальні книжкові виставки
Інтерактивні ресурси
Ключ
Почитайко
Т.Г. Шевченко для дітей
Бібліотека у форматі Д°
Музей книги
Творчість дітей
Пам'ятні літературні дати
Вибрані Інтернет-ресурси
Для дітей
Для дорослих
Дитячі бібліотеки в Інтернет
Це важливо знати
Читання - справа сімейна
ІнфоТека для дітей
ІнфоТека для дорослих
Інтернет-безпека для дітей
Інтернет-безпека для батьків
На допомогу бібліотекареві
Професійні новини
Бібліотеки України для дітей
Мережа бібліотек України для дітей
Національна секція IBBY
Асоціація дитячих бібліотекарів
Сторінка методиста
Проєкт "КОРДБА"
Інформаційна культура користувачів
Бібліотека + IT
Нові книги України
Книги обмінного фонду
Як ми відкрили серпневе «Бібліотечне літо - 2016»

     Почався останній місяць літа… Скоро до школи… Та поки ще є час, можна розважитися у бібліотеці і дізнатися про щось цікаве. Перший день серпня почався з голосних читань про відомих митців-українців «Довідкове бюро «Персона Грата». Учасники цієї програми дізналися з книжок багато цікавого про людей мистецтва, які мало відомі в Україні.

      І якщо перший день серпня вимагав зосередженості і засвоєння інформації, то наступний день був днем розваг. Користувачі відвідали мистецькі посиденьки «ART-party»: слухали улюблені пісні, переглядами кінофільми та співали в караоке (бо й погода була не дуже сприятливою для відвідування літнього дворика).

     А наступного дня користувачі (їх було особливо багато) зустрічалися з художником Віктором Миколайовичем Зінченком. Він відомий своїми роботами зі створення об"ємних моделей старовинних авто та картин на автомобільну тематику.

     А ще він видав книгу «Чудомобілі». Це захоплива розвивальна інтерактивна книжка, яка зацікавить не тільки будь-якого хлопця, а й дівчаток. Адже вона пропонує погратися із дивомобілями, які до цього можна було зустріти тільки на малюнках Віктора Зінченка. Вони не схожі на звичайні автомобілі, проте мають родичів із тваринного світу і незвичайні імена, які потрібно було відгадати читачам. У цьому непростому завданні допомогали вірші Миколи Возіянова в кінці книжки та їхні назви, розсипані серед віршів. Отже, діти брали олівці та розфарбовували один з дивомобілів. Потім шукали вірш про нього та підбирали назву до вірша, яку вписували на номерний знак.

     Наприкінці зустрічі була автограф-сесія. Художник подарував кожному листівочку зі своїм малюнком та автографом.


     4 серпня у рамках програми «Бібліотечне літо – 2016» її учасники разом зі своїми батьками відвідали Центр творчості та гармонійного розвитку «КІ-ЯН’ІН». Там вони подивилися виставку унікальної колекції авторських виробів «кукутені- трипільського етно-еко-стилю» - «ВСЕСВІТ ТРИПІЛЬСЬКОЇ ЦИВІЛІЗАЦІЇ». Характерно відмітити, що в експозиції демонструються оригінальні твори тільки ручної роботи з невичерпної «Живої Глини». Крім цього директор центру Корнієнко Павло Леонідович (художник-дослідник, історик-археолог, еко-етно-культуролог, езотеролог) люб’язно запросив учасників спробувати себе у ролі гончарів. Хоч нас було і багато, та він разом зі своїм колегою Павловським Ігорем Ернестовичем зумів розмістити всіх – і дітей, і батьків за столами. Були фартушки, глина, вода, а найголовніше – відкриті серця. Не в усіх гарно виходили вироби, проте всі з охотою їх ліпили.


     Здається, усі були задоволені, а головне – відкрили для себе Центр…, який можна відвідувати будь-кому. А найголовніше – недалеко від бібліотеки.

     Завершальний день тижня у дворику теж був багатолюдним. Там для користувачів було влаштоване ігрове ассорті: малювали на асфальті, у розмальовках, співали, складали пазли, читали вголос твори сучасних дитячих письменників України…

 

Для редагування, видалення інформаціі про дитину з сайту або повідомлення про нелегальний контент Ви можете звернутися за адресою: library@chl.kiev.ua

 
 
Останнє оновлення: 5/7/2022
© 1999-2010р. Національна бібліотека України для дітей