Національна бібліотека України для дітей
     
Віртуальна довідка1
Наша адреса:
03190, Київ, вул. Януша Корчака, 60
 
Написать письмо
 
 
   
Пошук по сайту  
 
Skip Navigation Links.
Про бібліотеку
Загальна інформація
Режим роботи
Контакти
Структура
"Вікно в Америку"
ЗМІ про бібліотеку
Спонсори
Благодійний фонд розвитку
Державні закупівлі
Вакансії
Послуги та сервіси
Новини
Замовлення екскурсій
Бібліотечні події
Онлайн-проєкти
Читацькі об'єднання
Психологічна служба
Віртуальна довідка
Версія для слабозорих
Електронні ресурси
Електронний каталог
Електронна бібліотека
Видання бібліотек для дітей
Віртуальні книжкові виставки
Інтерактивні ресурси
Ключ
Почитайко
Т.Г. Шевченко для дітей
Бібліотека у форматі Д°
Музей книги
Творчість дітей
Пам'ятні літературні дати
Вибрані Інтернет-ресурси
Для дітей
Для дорослих
Дитячі бібліотеки в Інтернет
Це важливо знати
Читання - справа сімейна
ІнфоТека для дітей
ІнфоТека для дорослих
Інтернет-безпека для дітей
Інтернет-безпека для батьків
На допомогу бібліотекареві
Професійні новини
Бібліотеки України для дітей
Мережа бібліотек України для дітей
Національна секція IBBY
Асоціація дитячих бібліотекарів
Сторінка методиста
Проєкт "КОРДБА"
Інформаційна культура користувачів
Бібліотека + IT
Нові книги України
Книги обмінного фонду
Поетеса і педагог із гір Карпатських

    Одним із важливих чинників розвитку особистості дітей і молоді завжди була й залишається художня література, особливо національно-культурне надбання. Одним із яскравих прикладів є твори Марійки Підгірянки, видатної української письменниці, поетеси, талановитого педагога, члена Спілки письменників України, у яких продемонстровано блискуче знання життя дітвори, їхніх уподобань, переконань, світогляду.

     15 листопада у Національній бібліотеці України для дітей відбулися педагогічні читання «Літературна спадщина Марійки Підгірянки в практиці роботи дошкільного навчального закладу» для вихователів-методистів дошкільних навчальних закладів та навчально-виховних комплексів Шевченківського району м. Києва.

     До учасників із привітальним словом звернулася заступник генерального директора з інформаційно-бібліотечного обслуговування користувачів НБУ для дітей Тетяна Василівна Шамаріна, яка наголосила, що дитячі бібліотеки і дошкільні заклади освіти роблять спільну справу, спрямовану на виховання підростаючого покоління.

     Презентацію про життя і творчість М. Підгірянки представила завідувач сектору професійних документів та ділового спілкування Оксана Сергіївна Касяненко.

     Ольга Миколаївна Стрикун, методист районного навчально-методичного центру, зацікавила потенціалом творчості письменниці у національно-патріотичному вихованні дітей дошкільного віку, а Вікторія Олександрівна Андрієвська, вихователь-методист ДНЗ № 180, розповіла, як можна використовувати поезію Марійки Підгірянки у роботі із розвитку мовлення та навчанні елементам грамоти дітей дошкільного віку.

     Цікавим був виступ Інни Миколаївни Поліщук, вихователя-методиста ДНЗ № 26, яка поділилася досвідом використання творів М. Підгірянки в процесі ознайомлення дітей із довкіллям.

     З книгами письменниці, які є у фондах Національної бібліотеки України для дітей, присутніх познайомила Ірина Іванівна Шевчук, бібліотекар І категорії відділу обслуговування дітей дошкільного та молодшого шкільного віку.

     Сподіваємося, що такі спільні заходи постійно відбуватимуться у стінах бібліотеки і будуть корисними як для вихователів дошкільних закладів, так і для бібліотекарів.

 

Для редагування, видалення інформаціі про дитину з сайту або повідомлення про нелегальний контент Ви можете звернутися за адресою: library@chl.kiev.ua

 
 
Останнє оновлення: 12/1/2022
© 1999-2010р. Національна бібліотека України для дітей